Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

beta hcg 280.2 çıktı kızlar

senın hamile oldugunu tahmin etmistım cunku bende daha once hamıle oldugumu silik cızgıyle ogrenmıstım saat 1 de kan testı verıcem deyınce bugun bır guzel haber daha alıcazz demıstım icimden ara ara gırdım baktım yazmısmısın dıye yenı yazmıssın.cok mutlu oldum senın adına maşallah rabbım sag salım kucagınada almayı nasıp etsın bızede dua et

kızlar degerım yukseldı 3920 oldu veee keseyide grdük bugun inşallah bu defaya kalp atısınıda duyacayım :)):nazar::nazar::nazar: darısı isteyen herkese inşallah

senın hamile oldugunu tahmin etmistım cunku bende daha once hamıle oldugumu silik cızgıyle ogrenmıstım saat 1 de kan testı verıcem deyınce bugun bır guzel haber daha alıcazz demıstım icimden ara ara gırdım baktım yazmısmısın dıye yenı yazmıssın.cok mutlu oldum senın adına maşallah rabbım sag salım kucagınada almayı nasıp etsın bızede dua et
Rabbim isteyen herkese nasip etsin doktor hafta olarak bişey demedi ama 4-5 haftalık aralığındayım 2 gün sonra bidaha test yaptr bakalım yükselecek mi dedi

Kendinle aynı duyguları yasayan insanlarla konusmak ne güzel birde onlardan mutlu haberler alınca nasıl umutlanıyo insan, Allah sana bebişine sağlık versin canım[/QUO

O kadar iyi anlayabiliyorum ki sizi. Şimdi bile emin olamıyorum hamile olduğumdan. Ben tedirgin ultrasona girerken dr. benden sevinçliydi valla. Biliyomusun hamile olsanda hep endişe dolu oluyosun. Acabalarla doluyo kafan. İnsanın elinde değilki. Stres yapma düşünme diyolar. Ya nasıl yapmıycan mümkün mü. Yüreğin ağzında geziyosun.acaba hamilemiyim diye. Hamile birini yada çocuklu birini görüyosun sinirin bozuluyo. Benimde olsun diye panik halinde oluyo insan.

Değil mi? Birde hamilelik sonrası var acaba bir sey olcakmı diye, Ama ben de söyliyeyim tatlım biliyorum zor olacak ama stres yapma, ne güzel anın tadını çıkar..
Benimde bu aralar sürekli kafam bebek te sanki herkes hamile gibi geliyor, çevremde nereye kafamı çevirsem hamiş görüyorum algıda seçicilik olsa gerek, seciyorum herhalde bilinçaltı..Ama her gördüğüm hamişe içimden geçirirm Allah ikisinide korusun diye...
Akşam eşim arıyor bir sey istiyormusun diye bende bebek dedim güldü....Durum vahim mi ne?

olabilir canım...
stres de yapma...
sanki göbeğim düşmüş gibi karnım ağrıyo..
bi şişkinlik var sanki..

canım benimde bu son 1 ay içinde göbeğim düşmüş gibi karnım ağrıyor :KK43:(

neden acaba, şişkinlik vardı geçti bu hafta çok rahatım. herkesin midesi karnı ağrır.benim göbek deliğimin etrafı ağrıyordu özellikle sol tarafı

Rabbim isteyen herkese nasip etsin doktor hafta olarak bişey demedi ama 4-5 haftalık aralığındayım 2 gün sonra bidaha test yaptr bakalım yükselecek mi dedi

inşAllah herşey güzel gider ve sağlıklı huzurlu bir hamilelik geçirirsin stres yapmamaya çalış...mercimek büyür :))

Değil mi? Birde hamilelik sonrası var acaba bir sey olcakmı diye, Ama ben de söyliyeyim tatlım biliyorum zor olacak ama stres yapma, ne güzel anın tadını çıkar..
Benimde bu aralar sürekli kafam bebek te sanki herkes hamile gibi geliyor, çevremde nereye kafamı çevirsem hamiş görüyorum algıda seçicilik olsa gerek, seciyorum herhalde bilinçaltı..Ama her gördüğüm hamişe içimden geçirirm Allah ikisinide korusun diye...
Akşam eşim arıyor bir sey istiyormusun diye bende bebek dedim güldü....Durum vahim mi ne?

Aslında eşlerimiz bizden daha sakin ve tedbirliler değil mi? Daha çok onlar teselli ediyolar bizi. Onlar öyle oldukça daha çok müjdeli haber veresi geliyo insanın

kızlar degerım yukseldı 3920 oldu veee keseyide grdük bugun inşallah bu defaya kalp atısınıda duyacayım :)):nazar::nazar::nazar: darısı isteyen herkese inşallah

Listedeki ilk hamile sensin galiba :))MaşAllah rabbim korusun...İlk defa kalp atışlarını duymak ile ilk defa bebeğini görmenin kucağına almanın heyecanı neredeyse aynıydı benim için ikisinde de hüngür hüngür ağlamıştım sevinçten
ilk hafta o ses kulaklarımdan hiç gitmemişti tren lokomotifi diyodum makinist olcak diyodum :)oğlum oldu ...şimdi 10 yaşında ...çok değişik ve güzel zamanlar her anın tadını çıkarmak lazım ...

İnşallah sorunsuz geçer hersey, Rabbim ikinizide korusun..

iş yerinden bi arkadaşına söyle alıversin sana bi test canım yaa
bu arada tesadüfe bak ben sat 15 ekimle hamiş kalmıştım kızıma :KK34:
şimdi 28 aylık oldı kuzucummmm
inşallah sende hamişşindir:KK49:

ya deme öyle. çok heyecanlandım şimdi, Allahım isteyen herkesle birlikte bana da versin inşallahhhhh, silik cizgi kadarmıydı bilemiyorum ki canım ya, ama yarın alcam test tabi bu gün adet olmazsam. gecen ay gecikmişti adetim 3gün kadar. bu ay da öyle olur diye korkuyorum ama bi yandan da icimi susturamıyorum. eşim de çok istiyo artık onu öyle gördükce üzülüyorum da, dua edelim birbirimize nolur arkadaşlar.

:KK43:(( Biriniz bana bişey söyleyin nolur:KK43:( adetimden üç gün geçti hiç bir belirtim de yok ama az önce test yaptım negatif çıktı,silik çizgi falan bile yok.Acaba yine acele mi ediyorum,üç gün geçmişken öğrenen var mı hamile olduğunu.

Anladıgım kadarıyla senin adetin gecikmiş zaten, ben benimkinin rengini hatırlamıyorum hatta fotoğrafı bile vardı ama bulamadım şimdi, belli belirsiz bir çizgiydi, kan testi yaptırdım sonra pozitif çıkmıştı

gulisayyyyyy noolur fotografı bulmaya çalış noolurrrr.... ben de yarın yapınca hemen resmini çekip koycammmm tabi 2. çizgi silik de olsa çıkarsa. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. çokkkk çokk heyecanlıyım çokkkkkk:KK43:

:KK43:(( Biriniz bana bişey söyleyin nolur:KK43:( adetimden üç gün geçti hiç bir belirtim de yok ama az önce test yaptım negatif çıktı,silik çizgi falan bile yok.Acaba yine acele mi ediyorum,üç gün geçmişken öğrenen var mı hamile olduğunu.

canım herkeste farklı olıyo.
ben adet olmam gereken gün yaptığım testte çok net çift çizgi görmüştüm.
ama bazılarında geç çıkıyo...adet olmazsan 1-2 gün sonra tekrar test yap..

canım herkeste farklı olıyo.
ben adet olmam gereken gün yaptığım testte çok net çift çizgi görmüştüm.
ama bazılarında geç çıkıyo...adet olmazsan 1-2 gün sonra tekrar test yap..

ayyy yeniden umutlandım vallaha,Allah razı olsun cevap verdiğiniz için,gerçekten herkeste farklı mı oluyor bunu bilmiyordum yani emin değildim.Gidip kan testi yaptırmak da istemiyorum eşimi boş yere umutlandırmak istemediğim için.önce kendim görsem o çift çizgiyi,inşallah bekleyen ve isteyen herkes görsün.

gulisayyyyyy noolur fotografı bulmaya çalış noolurrrr.... ben de yarın yapınca hemen resmini çekip koycammmm tabi 2. çizgi silik de olsa çıkarsa. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. çokkkk çokk heyecanlıyım çokkkkkk:KK43:

fotoğrafı buldum yüklemeye çalışıcağım şimdi

ayyy yeniden umutlandım vallaha,Allah razı olsun cevap verdiğiniz için,gerçekten herkeste farklı mı oluyor bunu bilmiyordum yani emin değildim.Gidip kan testi yaptırmak da istemiyorum eşimi boş yere umutlandırmak istemediğim için.önce kendim görsem o çift çizgiyi,inşallah bekleyen ve isteyen herkes görsün.

valla canım sonuçta bu testler hamilelik hormonunu ölçüyo...
geç yada erken döllenmeden,yada hormonun salgılanma oranı etkiliyo testleri
haa bide testten teste de değişiyo sonuç....:KK34:
daha önce ki adetlerinde geciklmelerin olurmu mesela....???
benim hiç şaşmazdı anlamıştım zaten hamiş olduğumu testle

X