Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Nur bu arada bu ay kaç gün çalışmıştınız? sadece yumurtlama günleri mi? yoksa gün aşırı mı? Bir de özel bir şey yedin mi? belinin altına yastık koydun mu? ayaklarını diktin mi mesela?

Elifim canım öncelikle kafamdan attım bu ay Allaha emanet dedim biz genelde hergün beraber olmaya çalıştık her gün olmadıysa gün aşırı oldu bazı zaman 3 gün geçti ama hiçbirşey denemedim ateşimi ölçtüm sadece bide yataktan 20 dakika sonra kalktım yastık falanda koymadım bu ay alnıma yazılmış ben buna inandım... sende öncelikle kfandan at Allaha emanet et güzel yarabbim herşeyin en iyisini verecek inş

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (26.10.2008)
:CüvCüv:
* S.ozozel.....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül.............................( Eylül )
* nazers........................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ...............................( Gülşen )
* umutyaren.................................( Derya )
* fatoş3458...................................( Fatoş )
* ssengün......................................(Seher )
* papatya.....................................(Almina )
* plnsu..........................................
* s.d.34…………………………..(Sibel)
* xxh.ydxx………………………(Hülya)
*peri_efe………………………….
*naz&pıtırcık……………………..(Naz)
*nesecrin…………………………...(Neşe)
*güzelkızMS……………………….
*naren05……………………… (Nazik)
*isil_ufuk…………………………
*nevergiveup18……………………
*brisling.............................. (Dilek)
*nur_84...................................... (Nur)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ
1-sevcan…….............................25 Eylül(Sevcan)
2-ateş parçası…………………..3 Ekim
3-crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
4-alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
5-gulcangulcan......................... 7 Ekim
6-seli999………………………..11 Ekim
7-NEHİR………………………19 Ekim
8-vermidon……………………20 Ekim
9-nh3…………………………..22 Ekim(Banu)
10-gizemx.............................. ….24 Ekim(Gizem)
11-serencederen…………………24 Ekim
12-bumuyani…………………….24 Ekim(Kadriye)
13-ravzanur............................ .25 Ekim( Nurten )

14-nergis55………………………26 Ekim
15-kayra42……………………….26 Ekim(Kayra)

16-benssenb................................. 28 Ekim
17 -Aybala 42 ..............................30 Ekim (Elif)
18-asyacan7……………………..31 ekim
19-gülbahcesi……………………4 Kasım
20-Burcusal……………………..5 Kasım(Burcu)
21-Umutsuz09…………………...5 Kasım
22- myhope............................ ......6 Kasım ( Ayşe )
23-serdi........................................8 Kasım
24-sıla_84.............................. …18 Kasım
25-aysima_85....................... ….( Gülcan )
26-neşeli................................. ..(Neşe)
27-özgün2008........................ (Özgün)
28-nmb2358........................... (Nagehan)
29-Monarosa.......................... (Nalan)
30-aşis.................................... (Asiye)
31-CZC.................................... ( Zeynep )

Allah en kısa zamanda tekrar nasip etsin ve bu seferde kucagına almayı inşallah...bnimde 5 gün var ama hiç belirti yok,seece kasık batması var ve üşüorum biraz ama o da havalardan...inşallah hayırlısı olur...

Myhope canım leke aksine artmadı ama azalmadı da...miktarı kahveden pembeye dönüyor sanırım olacağım gibi.adetime tam 6 gün var daha önce lekelenmelerim 2 gün önce falan başlardı bu ay 1 hafta önce başladı,bilmiyorum güzelim ya hayırlısı Allahtan.üstüne görme desem sanmıyorum,yerleşme kanaması desem 2 gün sürer mi sadece 1-2 damla olmaz mı? of ya bilmiyorum...

canım geçmişi okuyordum farketmemişim seniiiii
lekeye gelince bu ay benimde tahminimden 6 gün önce kahverengi leke başladı aslında doğumdan sonra aylardır aynı önden 3 6 gün leke geliyor anlamadım gitti doktorum normal karşılıyor bu ay 7 gün sürünce başka bir sitede doktora sordum oda normal dedi benimki adet lekesi ama hamiş olup normal adetmiş gibi kanaması olanlarda var açıkçası birbirine zıt onca şey görüp okuyoruzki hangisi doğru karar vermek imkansız ama kırmızılar gelene kadar yinede umut var gelirsede bir sonraki ay inşallah diyecez elden birşey gelmiyor başka ama umudunu asla yitirme ben inanıyorum hepimiz er geç anne olacağız tabi biran önce olması tercihimiz ama işte o elimizde değil kiiiii

şunu nasıl başaracağız arkadaşım,tamam anladım hamile kalabilmek için önce kafamızdan bu fikri atıp stres yapmamak gerekiyor,tamam kabul ediyorum.kafamdan attım diyelim birileri sorunca yine aklıma geliyor,eşimin akrabası sorunca yine aklıma geliyor,insanlar yaramı deşiyor.söyler misin biz unutsak bile başkaları hatırlatmayacak mı? offffffffffffffffff offffffffffffffffffffffff.Allahım sen yardım et bize.

Canım benim herkes soruyor ben çoğu kişiye daha düşünmüyoruz demeye başlamıştım...İnş bu ay hamile kalacaksın içime öyle doğuyor benim

günaydın nurcum nasılsın. bende unutmya çalışıyorum bebek fikrini işallah başarabilirim doktor ana hamile kalamssın demesydi bugun test yapıo olcaktım çünkü hemen hemen bütün belirtiler var içtiğim haptanmış sanırım :1rolleyes:

benim durumumda olan çok fazla insna yok farklı konulara girdim ama ordada aynıdurumda olan yok iyileşen kadar bu siteden uzak durmayı planlıyorum iyilşipde adet günlerimi bekleyemey başladımda tekrar arnızda olucam hepinize sağlıklı bebişler :çok üzgünüm::a015:

burcuuuuu nereye gidiyorsun gitmeeeeeee.birbirimize destek olacağız burada.

elifcim dayanamadım geldim zatenkaydirigubbakcemile3 bağımlılık yapmış bu site meğersem:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…