Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Canım benim.Türkiyeye izne geldiğin sıralar mayene olma şansın yok mu? hangi ülkedesin?

turkiyeye gelince gitmeyi dusunuyorum bu yil gelemedik belki seneye gelirsek nasip,ama artik cok zorlasti maddi durumlar hic iyi deyil avrupa ulkesinde,hollandadayim,inanirmisin biktirdilar buranin doktorlari dilini anlaman dogru durust,2 sene bana bosu bosuna clomen hapini kullandirdilar bi hap veriyorlar 3 ay sonra randevuya cagiriyorlar o ay regel olmadinmi test yaptiriyorlar evde negatif ciktimi bir hap veriyorlar adetini getirmek icin onu iciyon regel olup tekrar basla hapa diyorlar niye gelmiyor diye hic arastirmiyorlar.

Evet güya avrupa diyoruz değil mi? aslında ne ahlaki,ne de yaşam açısından hiç özenilecek durumda değiller.

arkadaşlar günaydın.akşam için özür dilerim.bebekten bahsedince kötü oldum eşimde internetin kablosunu çekmiş bende zannettimki internet koptu.kusura bakmayın kızlar.akşam görüşürüz.

hamiş arkadaşlar bişey soracam kese kaçıncı haftada görülür doktora gittim bugün kese görünmüyor dedi korktum

turkiyeye gelince gitmeyi dusunuyorum bu yil gelemedik belki seneye gelirsek nasip,ama artik cok zorlasti maddi durumlar hic iyi deyil avrupa ulkesinde,hollandadayim,inanirmisin biktirdilar buranin doktorlari dilini anlaman dogru durust,2 sene bana bosu bosuna clomen hapini kullandirdilar bi hap veriyorlar 3 ay sonra randevuya cagiriyorlar o ay regel olmadinmi test yaptiriyorlar evde negatif ciktimi bir hap veriyorlar adetini getirmek icin onu iciyon regel olup tekrar basla hapa diyorlar niye gelmiyor diye hic arastirmiyorlar.

canım benım regl gelemsede ilaçkullanma borak nezman sökerse ozman gelsın yahu.benım amcamın gelınıne de regl sı gelemdı diye ilaç verdı doktoru kullandı yıne yok sonra benım israrımla bıda test yaptı sımdi 3bucuk aylık hamiş canım oluruna bırak sende

korkma nurcum daha erken kesenin görünmesi için sen dikkat et yemene süt ceviz meyve yemeye başla ki bebişn sağlıkla gelişsin

Nur bu arada bu ay kaç gün çalışmıştınız? sadece yumurtlama günleri mi? yoksa gün aşırı mı? Bir de özel bir şey yedin mi? belinin altına yastık koydun mu? ayaklarını diktin mi mesela?

aybala bebek istiyosun galiba cnm öncelikle bu istegi beyninden silmen gerek ve ilişkiden sonra üstünü kapatıp yarım saat bekle yastıga felan gerek yok ama unutacan bebek istemeyi ben öle oldum valla bi ara umudumu yitirmiştim hiç beklemedim bi anda çıktı karşıma bebişim

Bu ay ben de çok takmadım ama günüm yaklaştıkça heyecanlanıyorum.dün pembe lekelenme oldu şimdi yok.

canım benım regl gelemsede ilaçkullanma borak nezman sökerse ozman gelsın yahu.benım amcamın gelınıne de regl sı gelemdı diye ilaç verdı doktoru kullandı yıne yok sonra benım israrımla bıda test yaptı sımdi 3bucuk aylık hamiş canım oluruna bırak sende

bilmiyorum canim ya doktor kullan deyince kullaniyorum,cunku obur aya tedavi gormek icin regel olmam gerektigi icin kullaniyorum regelimazda gelse test yapiyorum cikmiyor,beklememmi lazim kac gun bekleyim test yapmak icin hemen cikmiyormu testte,bende bazen supheleniyorum acaba kullanmasammiki diye sokturucu hapi,ama iste doktor verdi diye kullaniyordum

X