Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

arkadaşlar kırmızı kartı gördüm yeni adet tarihim 27 kasım olarak değiştirilebilirmi?teşekkür ederim şimdiden

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (29.10.2008)
:CüvCüv:
* S.ozozel.....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül.............................( Eylül )
* nazers........................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ...............................( Gülşen )
* umutyaren.................................( Derya )
* fatoş3458...................................( Fatoş )
* ssengün......................................(Seher )
* papatya.....................................(Almina )
* plnsu..........................................
* s.d.34…………………………..(Sibel)
* xxh.ydxx………………………(Hülya)
*peri_efe………………………….
*naz&pıtırcık……………………..(Naz)
*nesecrin…………………………...(Neşe)
*güzelkızMS……………………….
*naren05……………………… (Nazik)
*isil_ufuk…………………………
*nevergiveup18……………………
*brisling.............................. (Dilek)
*nur_84...................................... (Nur)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ
1-sevcan…….............................25 Eylül(Sevcan)
2-ateş parçası…………………..3 Ekim
3-crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
4-alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
5-gulcangulcan......................... 7 Ekim
6-seli999………………………..11 Ekim
7-NEHİR………………………19 Ekim
8-vermidon……………………20 Ekim
9-nh3…………………………..22 Ekim(Banu)
10-serencederen…………………24 Ekim
11-ravzanur............................ .25 Ekim( Nurten )
12-nergis55………………………26 Ekim

13 -Aybala 42 ..............................30 Ekim (Elif)
14-asyacan7……………………..31 ekim
15-gülbahcesi……………………4 Kasım
16-Burcusal……………………..5 Kasım(Burcu)
17-Umutsuz09…………………...5 Kasım
18- myhope............................ ......6 Kasım ( Ayşe )
19-serdi........................................8 Kasım
20-sıla_84.............................. …18 Kasım
21-aymuel………………………21 Kasım
22-gizemx.............................. ….22 Kasım(Gizem)
23-kayra42……………………….27 Kasım(Kayra)
24-benssenb................................. 27 Kasım
25-bumuyani…………………….28 Kasım(Kadriye)
26-aysima_85....................... ….( Gülcan )
27-neşeli................................. ..(Neşe)
28-özgün2008........................ (Özgün)
29-nmb2358........................... (Nagehan)
30-Monarosa.......................... (Nalan)
31-aşis.................................... (Asiye)
32-CZC.................................... ( Zeynep )

aymuel canım hoşgeldin inş sana uğurlu geliriz

günaydınnnnn
ben yokken neler yaptınız bakalım, yeni hamişler var mı??
biz bugün 4'te kontrole gidicez,İNŞALLAH bebeğimizin kalp atışlarını görürsem içim rahatlayacak dua edin teyzeleri...

inşallah, 6+5 bugün..
keseyi gördük ama bebeği göremedik, inşallah bugün hem bebebği hem de kalp atışlarını görürüz.
darısı hayırlısı ile sizlere bu sayfadaki arkadaşların duaları çok işe yarıyo, insanı rahatlatıyolar

Kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr ben bugün adet oldum çok üzgünümmm.umutlar diğer aya kaldı.nurcum yeni tarihim 26 kasım yazar mısın listeye.

teşekkür ederim.umarım bende size uğurlu gelirim.ben ilk bebişimi istedikten 6 ay sonra kaldım sakın umudunuzu kaybetmeyin.şimdi kızıma bir kardes istiyorum.allah bütün isteyenlere versin.

Moralim çok bozukkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.nurrrrr nerdesinnnnnnnnnnn??????????????

kızlar merhaba elifcim morlaini bozma sen daha gençsin ve problemin yok bu konuda sadece rahat ol ben 27 yaşındayım ve bi süre daha olmıcak bebeğim doktora göre umudunu yitirme moralinide bozma:teselli:

Burcummmmmmm çok kötüyümmmmmmmm,ayrica 4 kg vermem lazim yazin hastanede serumlardan 4 kg aldim.ideal kiloma düşmem lazim bu da yumurtlamayi etkiliyormuş ne yapacağim moralim çok bozukkkk.

Burcummmmmmm çok kötüyümmmmmmmm,ayrica 4 kg vermem lazim yazin hastanede serumlardan 4 kg aldim.ideal kiloma düşmem lazim bu da yumurtlamayi etkiliyormuş ne yapacağim moralim çok bozukkkk.

canım ya moralini bozma böle olumsuz çaresiz düşünme biliosun psikoloji herşeyi etkiliyor 4 kiloçok bişi değil beya ekmek yeme bide yürüyüş yap hergün düzenli 1saat bile yeter hem sağlıklı hem zayıflatır ama sakın moralini.Hayatta herşey bizim için iyiside kötüsüde en için rahat tutz olumlu düşünkü herşey yolunda olumlu gitsin

ayrıca benimde kilo almam lazım zayıflıkda etkiliyor 43 kiloyum ama takmıyorum çok fazla

Burcu senin de adet öncesi lekelenmelerin oluyor mu? Benim normalde 2 gün önce lekelenmelerim olur ama bu ay neredeyse 1 hafta önceden pembe ve kahverengi lekelenmeler başladi.sence bu ne demek bilgin var mi?

evet elifcim olmuyodu ama son 2-3aydır oluyo ve ona güvenim tset yaptım iki defa iki çizgide çıktıydı bende ama hamile değildim çizgilerede güven olmuyo

o lekelerin ben psikolojik oldunu düşünüyorum belirtiler başlayınca hameilmiyiz değilmiyiz diye düşünmekten hormanalrımız sapıtıyo :)))

Bir yerde okudum sitede eğer yumurtalar kalitesizse adet öncesi lekelenmeler oluyormuş,doktor o arkadaşa bunu söylemiş.Güya bu ay çok düzenli olmasa da incir kürü denedim,dediğin gibi galiba çok taktığımız için bu tür aksaklıklar oluyor.Bir de benim 4-5 sene öncesi adet siklusum 30 gündü ama son yıllarda 26 günde 1 oldu,doktor normal yumurtlamanın iyi olduğunu gösterir dedi.herşeyden nem kapar oldum inan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…