Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Asyacım evlerimiz de yakınmış,işallah özelden yazışır buluşuruz bir gün,eminim ortak çok konumuz vardır dertleşecek.Aslen de konyalı mısın canım?

umarım canım ,görüşürüz.Ben aslen İzmir'liyim.Ama burada okudum ve eşimle tanıştım,o sebeple doğal olarak burda oturuyorum artık.8 sene oldu buraya geleli.eğitimden önce de 2 yıllık bi bölüm okumuştm yine Konya'da...Anlayacağın goca gonyalı oldum artık...:roflol:sırnaşık şey
Ama burayı çok seviyorum,hep çok uğurlu geldi bana burası...Umarım bebeğimde de şans getirecek...
Sen azeri kökenliydin deil mi yanlış hatırlamıyosam???

aMİN CANIM AMİN.BEN DOĞAL YOLLARLA İKİZ SAHİBİ OLMAYI ÇOK İSTİYORUM BİLİYOR MUSUN? BAYANIN FAZLA YUMURTLAYAN GEN TAŞIMASI GEREKİYORMUŞ,YANİ ANNE SÜLALENDE ANNE ANNEANNE FALAN İKİZ SAHİBİ OLMASI GEREKİYORMUŞ.BENİM ANNEANNEMİN İKİZ BEBEĞİ ÖLMÜŞ.İKİZLERE HAMİLE KALMIŞ YANİ...KISMET KİMBİLİR...

inş canım benim aileme dayımın ikizleri var eşiminde babası ikiz istiyorsan inş olur:Saruboceq::Saruboceq:

Aybala42 merhaba canım sen ne kadar zamandır istiyorsun bebiş.Bazen çok umutsuz ve sıkılmış konuşmalarını okuyorum.Gerçi benimde 3.ayım bende bazen çok sıkılıyorum aslında

Buarada benim teyzem ikiz doğurdu.Kayınvalidem de ikiz çocuklardan biri Rabbim nasip ederse bende ikiz bebeğim olsun istiyorum.Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

merhaba nur benide listeye 19 ekim olarak eklermisin cnm bende her ay umutla bekliyorum inşallah ekim ayında bol hamiş haberleri alırız ve bende sizlere burdan müjde veririm inşallah allaha emanet olun görüşmek dilegiyle...

amin cnm allah tez zamanda kucaklarımızı doldursun bu ay inşallah bol bol hamiş haberleri alırız allaha emanet ol görişmek üzere...

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (11.10.2008)
:CüvCüv:
* S.ozozel.....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül.............................( Eylül )
* nazers........................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ...............................( Gülşen )
* umutyaren.................................( Derya )
* fatoş3458...................................( Fatoş )
* ssengün......................................(Seher )
* papatya.....................................(Almina )
* plnsu..........................................
* s.d.34…………………………..(Sibel)
* xxh.ydxx………………………(Hülya)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ
1-sevcan…….............................25 Eylül(Sevcan)
2-ateş parçası…………………..3 Ekim
3-crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
4-alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
5-gulcangulcan......................... 7 Ekim
6-peri_efe………………………9 Ekim
7-seli999………………………..11 Ekim

8-naz&pıtırcık...................... …13 Ekim(Naz)
9-naren05………………………17 Ekim(Nazik)
10-NEHİR………………………19 Ekim
11-sıla_84.............................. …21 Ekim
12-nh3…………………………..22 Ekim(Banu)
13-isil_ufuk……………………..23 Ekim
14-gizemx.............................. ….24 Ekim(Gizem)
15-serencederen…………………24 Ekim
16-nur_84..............................24 Ekim (Nur)
17-benssenb................................. 28 Ekim
18 -Aybala 42 ..............................30 Ekim (Elif)
19-asyacan7……………………..31 ekim
20-Burcusal……………………..5 Kasım(Burcu)
21- myhope............................ ......6 Kasım ( Ayşe )
22-serdi........................................8 Kasım
23-ravzanur............................ .( Nurten )
24-aysima_85....................... ….( Gülcan )
25-neşeli................................. ..(Neşe)
26- brisling.............................. (Dilek)*
27-neseecrin.......................... ( Neşe)
28-özgün2008........................ (Özgün)
29-nmb2358........................... (Nagehan)
30-Monarosa.......................... (Nalan)
31-aşis.................................... (Asiye)
32-CZC.................................... ( Zeynep )

NEVERGİVEUP18 inşallah olur ikiz bebişlerin benimde annemin yeğeni 3 cüz doğurdu birde dayısının gelini 2 defa ikiz annem tarafinda var ama inşallah benimde olur hep ikizlerim olsun istiyorum...

nurcummm teşekkür ederim listeye eklemişsin cnm 5 gün kaldı bakalım bu ay müjde verebilecekmiyim eşim'e hepimize uğurlar getirsin bu ay allahım yardımcımız olsun görüşmek üzere sağlıcakla kal cnm...

Canım insanları anlamak o kadar zor ki hiç bir zamanda anlayamayacağız herhalde. Seni o kadar iyi anlıyorum ki şu anda ben bu yıl atanamadığım için birde 7 aydır bebeğe uğraşıyoruz olmuyor biliyorum ben stres yaptıkçada olmayacak. ama karşımızdaki insanlar bizi anlayamaz en yakınım canım annem ve ablam bile bazen beni hiç anlamıyor mesela annem atanamamamın suçlusu olarak beni görüyor. ablamada bebek meselesini açtığımda çok büyüttüğümü kendime sorun aradığımı düşünüyor. üstüne gitmiyoru ama çok büyük depresyondayım kimseyi görmek konuşmak istemiyorum.sadece kitap okuyorum ve ders çalışıyorum ve sizinle görüşüyorum. bu yüzden boşver çevrendekileri kendini düşün sadece sana büyük gelen sıkıntılar onların başında olmadığı için ufacık geliyor bz burdayız ve sen istediğinde her zaman yanındayız bunu unutma:teselli:
nurcummm başına gelmeyen bilemez kardeşim bizler istemiyoruz gibi üstüne üstüne gitmeleri yokmu insanların o sıkıntı bazen bebek sıkıntısı çektiğim için onunda önüne geçiyo benim hikayemi okudunuzmu bilmiyorum kısaca anlatayım 25/09/08 4 yıl bitti 2 yıl çocuk istemedik istediğimiz zamanda eşimde promlem çıktı çift taraflı varikosel 6 ay-1 yıl içinde olur çocuğunuz dendi olmadı tekrar dr.gitmeye başladık önceleri bende hiç bişey yoktu yumurta rezervinde erken düşüşe geçmiş zaman kaybetmeden aşılama yapalım dediler 07/09/2007 aşılama yapıldı tutmadı bu arada rahim filmi ve tüm tahlillerim yapıldı bu tahlilleri gören gittigim diğer dr.tüp bebek yapalım dedi ve 16 mart 2008 de yaptırdık sağlıklı tek yumurtam çıkmıştı ve ben hamile kaldım sonrası düşükle sonuçlandı sorun benden kaynaklanıyormuş vücutum kabul etmemiş dr.dediği tekrar 3 ay sonra yapalım dedi ve tmm deyip ordan ayrıldım bende dur durak bilmeden arayışlara koyuldum tekrar hast.araştırmalar ve tahlillerimi dr.göstermek nere gitsem vakit kaybetme dende 2 ay sonra tekrar denedik yarıda iptal etti dr. bir sonraki ay bakalım dedi ve sonraki ay değil bir sonrakiay gittigimde 9 yumurta oluştu ve yumurtalar topalandı sağlılık 3 yumurta vardı onlarda lab.ortamında gelişimi durdu ve 3 tüp bebek deneyimimde böle sona erdi dr.bana ilaçsız olmaz derken bundan bir ay önceki adet dönemimde başka bir hastaneye gittim ve daha önce ki sorunlarımdan hiç bahsetmeden yumurta takibi istedim benim bir tüp bebek demek için kullandığm ilaçlar 4,000-4,500 civarı tutuyordu hiç ilaçsız 7 yumurtam olmuştu ve okadar mutluydum ki dr.sadece klomen ilaç vermişti sonrasında çatlatma iğnesi ama buda sonuşsuz oldu bende buay enson gittigim tüp bebek merkezine gittim ve yumurta takibi istiyorum dedim ve buay dr.durum çok iyi bakalımda görelim diyor....

nurcummm başına gelmeyen bilemez kardeşim bizler istemiyoruz gibi üstüne üstüne gitmeleri yokmu insanların o sıkıntı bazen bebek sıkıntısı çektiğim için onunda önüne geçiyo benim hikayemi okudunuzmu bilmiyorum kısaca anlatayım 25/09/08 4 yıl bitti 2 yıl çocuk istemedik istediğimiz zamanda eşimde promlem çıktı çift taraflı varikosel 6 ay-1 yıl içinde olur çocuğunuz dendi olmadı tekrar dr.gitmeye başladık önceleri bende hiç bişey yoktu yumurta rezervinde erken düşüşe geçmiş zaman kaybetmeden aşılama yapalım dediler 07/09/2007 aşılama yapıldı tutmadı bu arada rahim filmi ve tüm tahlillerim yapıldı bu tahlilleri gören gittigim diğer dr.tüp bebek yapalım dedi ve 16 mart 2008 de yaptırdık sağlıklı tek yumurtam çıkmıştı ve ben hamile kaldım sonrası düşükle sonuçlandı sorun benden kaynaklanıyormuş vücutum kabul etmemiş dr.dediği tekrar 3 ay sonra yapalım dedi ve tmm deyip ordan ayrıldım bende dur durak bilmeden arayışlara koyuldum tekrar hast.araştırmalar ve tahlillerimi dr.göstermek nere gitsem vakit kaybetme dende 2 ay sonra tekrar denedik yarıda iptal etti dr. bir sonraki ay bakalım dedi ve sonraki ay değil bir sonrakiay gittigimde 9 yumurta oluştu ve yumurtalar topalandı sağlılık 3 yumurta vardı onlarda lab.ortamında gelişimi durdu ve 3 tüp bebek deneyimimde böle sona erdi dr.bana ilaçsız olmaz derken bundan bir ay önceki adet dönemimde başka bir hastaneye gittim ve daha önce ki sorunlarımdan hiç bahsetmeden yumurta takibi istedim benim bir tüp bebek demek için kullandığm ilaçlar 4,000-4,500 civarı tutuyordu hiç ilaçsız 7 yumurtam olmuştu ve okadar mutluydum ki dr.sadece klomen ilaç vermişti sonrasında çatlatma iğnesi ama buda sonuşsuz oldu bende buay enson gittigim tüp bebek merkezine gittim ve yumurta takibi istiyorum dedim ve buay dr.durum çok iyi bakalımda görelim diyor....

Canım kıyamam sana Allahım sana öyle büyük bir sabır ve güç vermiş ki öyle umut doluymuşun ki bi anda kendime çok kızdım inş Alahım senide yavruna kavuştursun inş. bak biz burdayız ve sana her zaman destek olmaya çalışacağız... sen hep böyle umutlu ol tamam mı

NEVERGİVEUP18 inşallah olur ikiz bebişlerin benimde annemin yeğeni 3 cüz doğurdu birde dayısının gelini 2 defa ikiz annem tarafinda var ama inşallah benimde olur hep ikizlerim olsun istiyorum...

Canım çok teşekkür ederim inşallah Rabbim her isteyene nasip etsin.

:Saruboceq:

UMUDUNA SONUNDA KAVUŞAN GÜZELLERİMİZ (12.10.2008)
:CüvCüv:
* S.ozozel.....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül.............................( Eylül )
* nazers........................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ...............................( Gülşen )
* umutyaren.................................( Derya )
* fatoş3458...................................( Fatoş )
* ssengün......................................(Seher )
* papatya.....................................(Almina )
* plnsu..........................................
* s.d.34…………………………..(Sibel)
* xxh.ydxx………………………(Hülya)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ
1-sevcan…….............................25 Eylül(Sevcan)
2-ateş parçası…………………..3 Ekim
3-crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
4-alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
5-gulcangulcan......................... 7 Ekim
6-peri_efe………………………9 Ekim
7-seli999………………………..11 Ekim

8-naz&pıtırcık...................... …13 Ekim(Naz)
9-naren05………………………17 Ekim(Nazik)
10-NEHİR………………………19 Ekim
11-sıla_84.............................. …21 Ekim
12-nevergiveup18………………21 Ekim
13-nh3…………………………..22 Ekim(Banu)
14-isil_ufuk……………………..23 Ekim
15-gizemx.............................. ….24 Ekim(Gizem)
16-serencederen…………………24 Ekim
17-nur_84..............................24 Ekim (Nur)
18-benssenb................................. 28 Ekim
19 -Aybala 42 ..............................30 Ekim (Elif)
20-asyacan7……………………..31 ekim
21-Burcusal……………………..5 Kasım(Burcu)
22- myhope............................ ......6 Kasım ( Ayşe )
23-serdi........................................8 Kasım
24-ravzanur............................ .( Nurten )
25-aysima_85....................... ….( Gülcan )
26-neşeli................................. ..(Neşe)
27- brisling.............................. (Dilek)*
28-neseecrin.......................... ( Neşe)
29-özgün2008........................ (Özgün)
30-nmb2358........................... (Nagehan)
31-Monarosa.......................... (Nalan)
32-aşis.................................... (Asiye)
33-CZC.................................... ( Zeynep )

Kızlar ya hamiş listemiz durdu hadi ilerletelim ben daha çok pembe görmek istiyorum listede tarihi geçen arkadaşlar haberlerinizi bekliyorum

nur canım nasılsın kızlar hepinize merhaba yazılarınızı okudum Allah herkesin gönlüne göre sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin umutlarımız hiç tükenmesin

nur canım nasılsın kızlar hepinize merhaba yazılarınızı okudum Allah herkesin gönlüne göre sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin umutlarımız hiç tükenmesin

canım iyiyim sağol sen nasılsın ben ev taşıyorum bugün düştüm ayağım çok acıyor o kadar:çok üzgünüm:

aa geçmiş olsun dikkat et kendine ev taşımakda çok zordur valla Allah kolaylık versin nurcum

X