Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Peki adeti 26 günde bir olanlarda öyle bir şey olur mu? PKO yani...olmaz değil miiiiiiiii? geçen yıl tahlillerde çıkmamıştı öyle bir şey...illa 30 günde 1 mi olmak lazım.

düzenli adet görenlerde çıkmıyor..zaten doktor kontrollerinde (yumurta takibi yapılıyor belirli aralıkarla) yumurtan catlamıyorsa anlasılıyor..bu ufak kistler..benim adetim bayagı gecikiyordu 30 yada 31 günü degil bayagı geçiyordu...

Anladım canım.Hayıt otuudenedin mi? çok faydalıymış.adet düzenliyormuş.

yok canım özellikle gün önemli degil 31 güne kadar olunabılır normalı bu sanırım...daha ilerlerse adet gecikmesi sorun..

Aybalacım sizin sorun nedir ??

yok denemedim nasıl bir ot ?
dr yumurta takibi yaptı..diane 35 dogum kontrol hapı kullandırdı kistler yoktu tabi hapı kullanırken her ay gun gun dr gıdıyordum..klomen kullandım kistler gidince çatlama ignesi oldum çatladı yumurtam ama o ay tutmadı olmadı bebek..işten ayrıldım tedaviye ara verdim..tekrardan kontrole gittim aradan zaman gecikince varmı kistlerim diye yoklardı..zaten adetlerim düzenli.maşallahh
sadece bu ay gecikti..5 gün sonra oldu..
şuanda sorun ben degilim malesef
keçiboynuzunu deniyoruz

Canım ben 1 yılık evliyim korunmayı 2 ay önce bıraktık.olmadı henüz bu 3. ayımız.geçen yıl doktora gittim tahlillerim normal.henüz eşim gitmedi.ben tedbir olsun diye keçiboynuzu vs yediriyorum.5-6 bekleyelim öyle gidelim dedik ama yaş da geçiyor 30 oluyoruz bu da beni endişelendiriyor.Siz ne kadardır istiyorsunuz? kaç yaşındasın?

canım ben 3 yıla yaklaştık az kaldı ilk günden itibaren istedik..ilk 9 ay denedik olmadı hemde adetim düzensizleşince dikkati çekti dr gittik PKO çıktı..yaşım 27

her ay beklemek o kadar zorki belki kısa zaman olabilir 3 yıl bana uzun geldi her ay hüsran psikolojisi bozuluyor insanın...işten ayrıldım..istiyorumki işten ayrılmışken olsaydı evde oldugum zaman bakardım bebegime diye hayal ediyorum...iş giricem o zaman hamiş olursam diye düşünüyorum...

Yaş 30 a gelince ben o kadar beklemeyeyim diyorum.bir de benim sıkıntım şu,eşimle sadece haftasonları görüşüyoruz,işinden dolayı.yumurtlama dönemleri bazı ay haftasonuna geliyor,bazı ay gelmiyor.denk getirmek sıkıntı oluyor,ona üzülüyorum ama Allahım nasip etsin işallah diyorum.

haklısın canım..herşey nasip kısmet..Allahım ol dedigi zaman olacak unutma..vakti zamanı varmış diyeceksin.bir vesile olur canım bebegin gelecegi var ise..birde kafaya takmayacaksın diyorlar nasıl oluyorsa o :)

Evet ben bu ay takmıyorum fazla bıraktım oluruna.Ama çevrenin sorması çok üzüyor.Eşime bile erkek arkadaşları soruyor.bıktım sorulardan,bunaldım.Canım yatayım ben artık başım çok ağrıyor.gündüzleri gel foruma olur mu görüşelim.Allah hepimizin gönlündekini versin işallah.iyi geceler canım.

tamam cnm iyi geceler.ben bu siteye girdim yine uyuyamıyorum çünkü bebek konusu daha çok aklıma geliyor ve stresleniyorum....öptüm görüşürüz takma kafana bana 3 yıldır soruyorlar alıstım işten cıktın evdesın yapsana bir çocuk diyorlar..

Evet ben bu ay takmıyorum fazla bıraktım oluruna.Ama çevrenin sorması çok üzüyor.Eşime bile erkek arkadaşları soruyor.bıktım sorulardan,bunaldım.Canım yatayım ben artık başım çok ağrıyor.gündüzleri gel foruma olur mu görüşelim.Allah hepimizin gönlündekini versin işallah.iyi geceler canım.

canım ben forumu okuyorum sürekli tatlım,buralardayım aslında....konya forumu var ya orda da varım sürekli..
lütfen çevreyi takma fazla kafana,insan yaşamadan anlayamaz,ehh herkese de bu durumu anlatamayacağına göre....
ben de zafer de oturuyorum ,anıta yakın oturuyomuşsun sen de....
hadi görüşürüz yine çok öptüm...Şeniz

Nurr sakın kendini yorma güzelim benim.hamile falansan bilmeden düşük oluverir Allah saklasın.ağır koli falan kaldırma sakın.

Asyacım evlerimiz de yakınmış,işallah özelden yazışır buluşuruz bir gün,eminim ortak çok konumuz vardır dertleşecek.Aslen de konyalı mısın canım?

Nurr sakın kendini yorma güzelim benim.hamile falansan bilmeden düşük oluverir Allah saklasın.ağır koli falan kaldırma sakın.

öyle yapıyorum canım,arkadaşım geldi o ve eşim taşıyor ben sadece yerleştiriyorum...canım ya bugün bi rüya gördüm ikiz bebeğim olmuş yüzlerini göremedim ama bembeyaz kundakta sarılılardı.o kadar mutlu oldum ki anlatamam Allahım hepimize o duyguyu yaşatsın inş:Saruboceq::Saruboceq:

aMİN CANIM AMİN.BEN DOĞAL YOLLARLA İKİZ SAHİBİ OLMAYI ÇOK İSTİYORUM BİLİYOR MUSUN? BAYANIN FAZLA YUMURTLAYAN GEN TAŞIMASI GEREKİYORMUŞ,YANİ ANNE SÜLALENDE ANNE ANNEANNE FALAN İKİZ SAHİBİ OLMASI GEREKİYORMUŞ.BENİM ANNEANNEMİN İKİZ BEBEĞİ ÖLMÜŞ.İKİZLERE HAMİLE KALMIŞ YANİ...KISMET KİMBİLİR...

X