Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

yok kız olursa olsur gerçi allahtan hep kucağıma vermeyi büyütmeme izin vereceksen ver güzel allahım diyorum pek hevesli değilim olmayacağını biliyorum ama umut işte

öyle tabi canım ne güzel dua etmişsin Allah acılarını göstermesin o durumda olan tüm herkesede sabır versin

yok kız olursa olsur gerçi allahtan hep kucağıma vermeyi büyütmeme izin vereceksen ver güzel allahım diyorum pek hevesli değilim olmayacağını biliyorum ama umut işte

çok güzel dua ediyorsun canım...bende hep anne ve babası yanında olmayı kısmet edeceksen ver diyordum....senin duayı çok sevdimyerimseniben

öyle tabi canım ne güzel dua etmişsin Allah acılarını göstermesin o durumda olan tüm herkesede sabır versin

amin hayatım çok zor inanınki allah düşmanıma bile o acıyı yaşatmasın ama doktoruma yaşatsın çünkü onun yüzünden kaybettim şuan 16 aylık olacaktı:a015::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Yağmur20_________________1 HAZİRAN
Arzuhalim_________________1 HAZİRAN

Funda____________________3 HAZİRAN
Duygun___________________3 HAZİRAN

Doremi___________________5 HAZİRAN

SABIRSIZ_________________6 HAZİRAN
Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
Eseraras__________________6 HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN

NurDer___________________7 HAZİRAN

Nisan84__________________8 HAZİRAN

Bebeğim28________________9 HAZİRAN
Benssenb_________________9 HAZİRAN
Derram___________________9 HAZİRAN
Alhan ____________________9 HAZİRAN

Superisi663_______________10 HAZİRAN
Rahel____________________10 HAZİRAN
NEŞELİ:))_________________11 HAZİRAN
Aşkitom__________________11 HAZİRAN
Edamecrin________________11 HAZİRAN
BTRKLC__________________11 HAZİRAN

Kalimerom________________12 HAZİRAN

Kokteyl___________________13 HAZİRAN
Burcu8279________________13 HAZİRAN

Kuzeydeniz_______________14 HAZİRAN
Ameli____________________14 HAZİRAN
MORBONCUK_____________14 HAZİRAN
Cingenem06_______________14 HAZİRAN
Nigarim___________________14 HAZİRAN

DÜNYA TATLISI___________15 HAZİRAN

S.ozozel_________________16 HAZİRAN
Aysegul82________________16 HAZİRAN
Baturnuray________________16 HAZİRAN
Handefe__________________16 HAZİRAN

Apexnasip________________18 HAZİRAN
*Annem*kızıyor*___________18 HAZİRAN

Razis____________________19 HAZİRAN

Leyya____________________20 HAZİRAN
TeMMuz20________________20 HAZİRAN

Nazers___________________21 HAZİRAN
Hoffen____________________21 HAZİRAN
Çağla27__________________21 HAZİRAN

Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN

Gizemx __________________23 HAZİRAN
Hilanur___________________24 HAZİRAN

Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN

Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN
Melankolia________________27 HAZİRAN

Buurciin__________________28 HAZİRAN

RUMELİLİ_________________29 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN

Dırımkızı__________________
Fato83____________________
Kurnaz___________________
Gülüm12__________________
((Eslem))__________________
Yağmur80_________________

neşelimin yaptığı son liste

Son düzenleme:

acını anlıyorum desemde senin gibi anlayamam canım yine kimseye kötü dilekde bulunma çünkü ucundaki miniminnacık bir bebek demii:teselli:

acını anlıyorum desemde senin gibi anlayamam canım yine kimseye kötü dilekde bulunma çünkü ucundaki miniminnacık bir bebek demii:teselli:

haklısın ama bile bile yaptı mütahalede bulunsaydı bebeği en azından karnımda 1 hafta daha yaşatsaydı yani kanama esnasında dikiş atsaydı kurtulma şansı %99 du çünkü canlı doğmuştu

bu arada şaka maka haziran 2si bugün benim 16 günüm kaldı:sm_cool::sm_cool:

yakında bunuda kapatırlar merak etme:1no2:hem haziran güzeldi ya mayısmı kaldı nerdeyse temmuz dicez(aman Allah korusun haziran iyidir iyi:teytey:)yani

kapatırlarsa nerde buluşacağız ooo haklısın aslında yedek bir sayfa açayım ben ama adı ne olsun fikir verin

bu arada şaka maka haziran 2si bugün benim 16 günüm kaldı:sm_cool::sm_cool:

VALLA HADİ BAKALIM ŞU 16 GÜN GEÇSİNDE KOCAMAN KOCAMAN HAMİŞİM YAZ....SENDEN SONRA SIRASIYLA GELSİN HAMİŞLER VE BENDE SENDEN 11 GÜN SONRA BENDE HAMHAMİŞİM YAZAYIM....KAPTIRDIM KENDİMİ ŞİMDİDEN KOCAMAN YAZIYORUM...ALLAH MI YAZDIRIYOR NEDİR

milletti buraya toplayalım o zaman ben tanımadığım kişilerle konuşmamm

bizde burdan devam ederiz alla alla kimse dostluğumuzu yok eemezÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

kızlar bizim grubu kıskandılar sanırım:roflol::roflol:

tutarım tabii en son kelebek yazmış ondan sonra kapanmış oh olsun koparamadılar bizilaelaelaelaelae

saçma aslında topicmiş

SLM KIZLARRRR.....

BİKAÇŞEY BELİRTME İHTİYACI HİSSETTİM KUSURA BAKMAYIN...TOPİCİNİZİN KİLETLENDİĞİNE ÜZÜLDÜM..SONUÇTA HEPİMİZ ALIŞTIĞIMIZ TOPİCLERİN KİLİTLENMESİYLE ZORLANABİLİYORUZ..FAKAT UZUN ZAMANDIR BU SİTEDEYİM..SİTENİN BELLİ KURALLARI VAR..AYNI İÇERİKLİ VEYA AYNI BAŞLIKLI KONULAR KİLİTLENİR..MODLARIN GÖREVİ BUDUR..YOKSA NİYE SİZİN TOPİCİNİZİ VEYA DOSTLUĞUNUZU KISKANSINKİ...BURDA BİNLERCE TOPİC VAR..AYRICA TANIMADIĞIM İNSANLARLA KONUŞMAM DEMEK HİÇ HOŞ DEĞİLDİ..BURDA HEPİMİZİN SORUNU AYNI..HEPİMİZ BEBEK BEKLEYEN KADER ORTAKLARIYIZ...BÖYLE BİR HİTABA GEREK YOKTU..SONUÇTA HİÇBİRİMİZ BİRBİRİMİZİ TANIMIYOR BURDA TANIŞIYORUZ..DERTLERİMİZİ DİNLEYİP SORUNLARIMIZI PAYLAŞIYORUZ....

İNŞALLAH HEPİNİZ TEZ ZAMANDA HAMİŞ KALIRSINIZ..RABBİM KİMSENİ KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN yerimseniben

ben hata yaptığında özür dilemesini bilen bir kişiyim evet haklı olabilirsin orda bir dengesizlik yapmışım şimdi okuyunca fark ettim o konuda özür dilerim ama neyse yinede uyardığın için tşklera.s.

selamm kızlar ay ben cumartesi günü kan tahlili sonucu alınca vazgeçtimdi sizlerden çünkü kocacım henüz bebek düşünmediğinden dedim benim ne işim var. gel gör ki aman dedim koca düşünmezse düşünmesin ben gene takılayımm arkadaşlarıma dua edeyim bebişleri olsun die. ayrıca düşünmeyen koca yaklaşık 1aydır korunmayı bıraktık acaba düşünüyorda bana mı çaktırmıyor:) neyse kızlar ben geri döndümm

Sen bu rahatlıkla bu ay hamiş kalıyormuşsun.....allah dadından yenmez valla....:sm_cool:

hoşgeldin hayatım zaten bir daha girmeseydin hepimiz seniklava:
eğer korunmuyorsanız bence oda düşünüyor yoksa neden korunmayı kessin erkekler
eğer gerçekten istemiyorlarsa bir şekilde bunu gösterir ve korunmaya devam ederdia.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…