Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ben de evdeyim günlük işler işte nolsun hastalığımın geçmesini bekliyorum bi yandan da :))))) aman dinlen canım kendine de bebişine de iyi bak

canım takvimi yaptığın siteye git tekarar yap aynısını yapamassan yardımcı olmaya çalışırım yada son adet tarihini yaz

canım onu ben yapmamıştım zaten.sevinirim yardım edersen.şuan reglimin 2. günü.27 ağustos ilk gün.bide onu değiştirirsen çok iyi olur yaa.kusura bakma canımcım.:1hug:

Merve seher banu nese huya ben geldimmmmmmmmmm OOO KIMSE BENI MERAK ETMEMISS:eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Sende hosgeldin sevcancim biraz daha iyi canlarim guel hamislerim sizleri gordum daha iyi oldum fatosdan haber varmi nasil olmus bugun konusamadik gizemde yok nerde bunlar gelsinler zaten direk oklova

Sende hosgeldin sevcancim biraz daha iyi canlarim guel hamislerim sizleri gordum daha iyi oldum fatosdan haber varmi nasil olmus bugun konusamadik gizemde yok nerde bunlar gelsinler zaten direk oklova

Geldim geldim,Valla nasıl olayım aynı şikayetlerim devam ediyor,işyerimden salı günü için izin aldım bi dünya testler var onları yaptırıcam.salı gününe kadar inadım inat gitmiycem işte....:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

X