Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

regl günü geçen arkadaşlarrrr sizler ne düşünüyorsunuz bizimle paylaşırmısınız.... ben kendini dinleme olayından çok sıkıldım....sürekli belirtileri takip edip anlam vermek çok sıkıcı.....

valla kızlar belirtileri takip etmeyin gebelik belertileriyle adet belirtileri aynı hemen hemen

İngiliz anne internetteki chat arkadaşına 1 yaşındaki kızının fotoğrafını gönderdiğinde kızının hayatını kurtacağını hiç düşünmemişti.

Stretford'da yaşayan Madeleine Robb, 1 yaşındaki Rowan Santos'un fotoğrafında gözünün içindeki beyaz gölgenin bir tersliğe işaret olabileceğini düşündü.

32 yaşındaki iş analisti kadın hiç bir tıp eğitimi almamış olmasına rağmen
internette yaptığı araştırmadan sonra arkadaşının bebeğinde göz kanseri olabileceğini tespit etti.

4 bin 300 mil uzaktan attığı mail ile Dowan'ın annesi Megan'ı uyaran ve minik bebeğin hayatını kurtaran Robb, şimdi ailenin kahramanı oldu.

Maili aldıktan bir iki saat sonra doktora götürülen Rowan'ın sol gözünde oldukça iri bir tümörün keşfedildi ve minik bebek için hala süren bir kemoterapi süreci başladı.

Doktorlar uyarının Rowan'ın hayatını kurtardığını ancak sol gözünü kaybetme riskinin ise halen devam ettiğini söylüyor.

Uyarının 1 hafta gecikmesi durumunda tümörün minik bebeğin sinir sistemine baskı yapmaya başlayacağını belirten anne, arkadaşı Madeleine ile bir hamilelik sitesinde tanışmış. İki kadının bebekleri de aynı gün doğmuş. Ve iki aile arasıdaki iletişim internet üzerinden devam etmiş.

Minik Rowan'ın 9 aylıkken yapılan rutin check-up'ında tümöre rastlanmamıştı.

ya benim daha geçmedi arkadaşım ama sen 4gün geçmiş test yaptırsana yada idrar testi yapsana

Arkadaşlar ben bu yazıdan çok etkilendim.Sizlerle paylaşmak istedim.Rabbim kimseye hastalık vermesin, olanlarada şifasını tez versin.hele bir de çocuklar söz konusu olunca içim parçalanıyor.onlar ne kadar saf,temiz, günahsız melekler hiçbir kötü şeyi haketmiyorlar.ama herşeyin hayırlısı tabiki..
Ayrıca belki bizlerde birgün iyi güzel şeylere vesile oluruz burda değilmi??a.s.

seher hülya sevcan selam nasılsınız sevcan gönderdiğin yazı çok güzeldi, bu paylaşım sitelerinin ne kadar faydalı olduğunun bi göstergesi

Kızlar ben dün bir şey duydum izlediğim bir belgeselden. Onu paylaşayım sizlerle, erkekten önce ya da aynı anda [bu oldukça zor :)] siz de orgazm olursanız hamile kalmak çok daha kolaylaşıyormuş.

Kadının orgazmı sırasında hem yumurtalıktan yumurta atılıyormuş, hem de normalde sperm geçişine izin vermeyen rahim mukozası incelerek sperm geçişine uygun hale geliyormuş. Bunu hiç duymamışım. Bize "rahat olun" denmesinin sebebi bu muydu acaba?

Bu arada ben 5 haftalık hamileyim. (Aslında korunmayı daha yeni bıraktık.) Üstteydim ve hiç yatmadım, gidip direkt temizlendim. Hatta eşim "biraz uzansana" dedi. "Boşver, olursa olur, olmazsa olmaz. Nasılsa bunlar daha ilk denemelerimiz" dedim.

Üstelik genetik yapımızda öyle tavşan gibi üremek de yok, ailelerimizdeki herkesin ortalama 2 - 3 çocuğu var, düşük-kürtaj hikayesi de pek yok. Böyle "şık" diye hamile kalmamı orgazma mı borçluyuz acaba, diye düşündüm. Darısı hepinizin başına.

hoşbulduk canım, iyisin dimi bi yaramazlık yok?? :Saruboceq:

valla şimdilik yok canım bakalım içeride neler oluyo carşamba günü görücez ilaçlarımızı kullanıyoruz bol bol uyuyoruzkaydirigubbakcemile3 sen neler yapıyorsun

seher hülya sevcan selam nasılsınız sevcan gönderdiğin yazı çok güzeldi, bu paylaşım sitelerinin ne kadar faydalı olduğunun bi göstergesi

iyiyim canım sağol.sen nasılsın?bende buna dikkat çekmek istiyorum.burda birbirimizle paylaştığımız herşeyin çok önemi va:nazar:r.

X