Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Arkadaşlar ben bir şey merak ediyorum.....benim regl 4 gün geçti ama belirtiler sadece göğüslerde hafif dolgunluk ve acıma var onun dışında regl ağrısına benzer şiddeti daha az ağrı ( ara ara)bir de mide yanması var o kadar bunun dışında bir belirti yok!!! ne mide bulantısı ne de baş dönmesi ne göğüs ucu kararması yooook.Bende ki belirtiler de zaten rutin regl belirtilerinde olanlar.Peki ben niye ümitleniyorum????????

CANIM BELİRTİLERE ÇOK TAKILMA.AMA ADET BELİRTİLERİYLE AYNI OLUYO ZATEN.BEN Bİ DÜŞÜK YAŞAMIŞTIM HİÇ ANLAMAMIŞTIM HAMİLE OLDUĞUMU BEN ADET OLUCAM DİYE BEKLİYORDUM AYNI BELİRTLİLERDİ ÇÜNKÜ.AMA HAMİLEYMİŞİM.AMA 1HAFTA SONRA DÜŞTÜ.benneyaptımki

Haklısın neşecim.....Takmıyayım diyorum ama olmuyor...Ayrıca ben yeni evliyim şimdiden taktım sonum hayırlı olur inş.....

ya sabah sordum kimseler görmedi.
bugün ben kanlarımı verdi ama ilk gebelikte yapılan kan testlerini yeni verilen kan testlerini karşılaştırırken bir şey dikkatimi çekti torch grubu kan değerleri var rubella IgG -CMV IgG gibi değerler ölçülüyo ve benim bu değerler ilk gebelikte aralık değerin üstünde çıkmış.
bu konuda bilgisi olan var mı?
bu kan değerleri kızamık gibi hastalıklarla ilgili imiş, hatırladığım kadarı ile doktor da bana bağışıklık sistemin iyi sorun yok demişti.

:1hug: yeni gelenler arkadaşlar hepinize merhabalar katre yaşamak ve adını hatırlayamadıklarım hoşgeldiniz aramıza a.s.

hoşbulduk arkadaşım.... yazılan cevapları yenilemeyi nasıl yapıyorsunuz...Yenileri hemen göremiyorum...dün üye oldum öğrenemedim !!!

X