Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Sende hosgeldin sevcancim biraz daha iyi canlarim guel hamislerim sizleri gordum daha iyi oldum fatosdan haber varmi nasil olmus bugun konusamadik gizemde yok nerde bunlar gelsinler zaten direk oklova

valla fatoş burda gözüküyo yok gizem hiç girmedi daha bi sabah buradaymış

Bu arada merve nerelerde onun yerine ben heycanlanıyorum valla,yarın kırmızı kartı görmezse eğer bebişi 3,5 haftalık falan olacak kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Bu arada merve nerelerde onun yerine ben heycanlanıyorum valla,yarın kırmızı kartı görmezse eğer bebişi 3,5 haftalık falan olacak kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

fatoşum inatçı keçi dicem sana kaydirigubbakcemile3 merve daha kırmızı kart görmedi canım

fatoşcum senin akıntın oluyomu benim sabah bişi yok akşam bişiyok öğlene doğru oluyo bide rengi biraz koyu gibi:eek:

kızlar merhaba bir kaç gundum kasık agrılarım var akıntımda geliyo bu sizce yumurtladıgım anlamına mı geliyo.....iki aydır ikinci bebek için ugrasıyoruz da

Yazik sana guzel hamism kiz varya baslicam senin inadina bi sorun cikarsa ki ins cikmasin özaman sana sorucam

kızlar merhaba bir kaç gundum kasık agrılarım var akıntımda geliyo bu sizce yumurtladıgım anlamına mı geliyo.....iki aydır ikinci bebek için ugrasıyoruz da

olabilir canım adet gününde itibaren say 10-14 günler arası yumurtlama gün leri oluyo

nazcımtatlı bişiler yiyeydin dinleneydin biraz

sehercim mecburen işteyiz ve uzanıp yatmayınca kendime gelemiycem sanırım, zaten dünden biraz kırgınlık vardı ondan oldu sanırım.
bu arada bu bi kaç günü de değerlendirmem lazım yumurtlama dönemim, öldüm ben öldümmkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

X