Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya benimde sabah berbat bir kasık ağrısıyla uyandım acaba diyorum yumurtammı çatladı eğer öyleyse iş başı yapacağım:roflol::roflol:

ya benimde sabah berbat bir kasık ağrısıyla uyandım acaba diyorum yumurtammı çatladı eğer öyleyse iş başı yapacağım:roflol::roflol:

başka zaman olsa bu soruna cevap veremem ama ben 1 mayısta regl olduktan sonra 8 mayıs gibi doktora gittim sonra o bana 1 hafta sonraya gün verdi yumurtlamamın düzenli olup olmayacağı konusunda....ben 14 mayıs akşamı yemek yerken sol kasığımda acayip bi acı hissettim ve 15 mayıs günü çamaşırımı ıslatan bi akıntım oldu....16 mayısta doktora gittiğimde vajinal muayne yaptığında çok iyi ıslaklık oluşmuş dedi ve bana akşam veya
1 gün önce sol kasığımda acı hissedip hissetmediğimi sordu ,bende onay verince yumurtlama gerçekleşmiş siz bu akşam ve yarın çalışın dedi....okul hayatımda çalışkan bir öğrenci olmama rağmen bundaki ödevi başaramadık sanırım.....kısaca yumurtlama hikayesi bu....ne kısa ama valla senaryo olur....bizde artık 7 hazirandan sonra önümüzdeki maçlara bakıcaz....:teytey:

sağol hayatım bak benim ağrımda sol tarafa kaydı akıntım var evet o zaman ben adama bu akşam saldırayım:roflol::roflol:

kızlar ben geldim öğlen arada testi yaptım tabiki ikinci çizgi silik mi derken kızlarla başında bekledik testin lakin gözüken bişey olmadı tek çizgii

selam kızlar nasılsınız bakalım. BEYAZ MELEK adlı akşadaşımızdan bi haber varmı? göremedim onu

ben pek bilmiyorum beyaz melek nerelerde sabah gördüm die hatırlıorum ama şuan pek ii olmadığımdan eminde olamıyorum

sen yinede gel hazirana.....kısmet bu kısmet...hep beraber çıkarız listeden:dance:.....

kızlar nie böle oldum bilmiorum ama sanki üzerimden kamyon geçti gibi ben ilk test yaptığımdada üzülmüştüm ama busferki dahada üzdü beni ben gene yazıları takip ederim sizlerden güzel haberler almak benide sevindirir ama artık çocuk yapmak gibi yada hamile kalmak gibi niyetimi ertelemiş olurum.
süprizzzzz olursa ozaman hep beraber seviniriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…