Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canlarim çok Tşk Ederim.inş. öyledir Hala Inanamiyorum Yaaa.bu Nasil Bir Duygu Anlatamam.kesinlik Kazanmadiği Halde Bile Müthiş Bir Duygu....allah Herkeze Versin Yarabbim

canlarim çok Tşk Ederim.inş. öyledir Hala Inanamiyorum Yaaa.bu Nasil Bir Duygu Anlatamam.kesinlik Kazanmadiği Halde Bile Müthiş Bir Duygu....allah Herkeze Versin Yarabbim

amin hayatım çok dikkatli olman gerekiyor bilincindesin değil mi

Günaydin Günaydin Günaydin Kizlaaaarrr!!!!!!
Ben Geldim Gerçi öğlen Oldu.dün Giremedim Intrnette Bi Sorun Vardi.
Deli Etti Beni Hiç Açilmadi Sayfa.
Veee Bende Hala Adet Olmadim.bugun Günüm Artik Olurmuyum Olmazmiyim Bilmiyorum Ama.hiç Belirtilerim De Yok.
Hayirlisi Bakalim Arkadaşlarim.allah Hayirlisini Versin...

hadi bakalım hayırlısı sen test yaptın mı bak senemcikkinde bugünmüş adet günü 2.çizgi silik çıkmış sende yapsanaaaaaaaa:dance::dance:

Günaydin Günaydin Günaydin Kizlaaaarrr!!!!!!
Ben Geldim Gerçi öğlen Oldu.dün Giremedim Intrnette Bi Sorun Vardi.
Deli Etti Beni Hiç Açilmadi Sayfa.
Veee Bende Hala Adet Olmadim.bugun Günüm Artik Olurmuyum Olmazmiyim Bilmiyorum Ama.hiç Belirtilerim De Yok.
Hayirlisi Bakalim Arkadaşlarim.allah Hayirlisini Versin...

kız daldım biraz ya nebilem tuhaf oldum burdaym ama bi yandan çalışmaya çalışıom

apexcim nasılsın uzun zamandr görüşemedik konuşamadık.
aylintte yok sanrım.taşındımı yoksa hazirana??

hadi karakız hayrlısı hadi test yapmadın dimi benimde bak 6.gün aynen hiçbi belirti yok

hayır canım yaptım aslında bir hafta önce şu erken gebelik testleri varya ondan yaptım bişey çıkmadı.ama benim yumurtlama günüm 15 - 16 mayıs aralığındaydı sanırım hesabıma göre ve cetveldede onu gösteriyo.aslında ben biraz erkenci davrandım.yumurtlamadan bir hafta sonra yapmış oldum.çıkmaz tabiki.şimdide yapmıyorum pazartesiye kadar bekleyeceğim canım.inşallah güzel haberler veririm size..:enbuyukkk::nazar:

inşallah canım hadi hayırlısı olsun :teytey::teytey:

hadi karakız hayrlısı hadi test yapmadın dimi benimde bak 6.gün aynen hiçbi belirti yok

hayır canım yaptım aslında bir hafta önce şu erken gebelik testleri varya ondan yaptım bişey çıkmadı.ama benim yumurtlama günüm 15 - 16 mayıs aralığındaydı sanırım hesabıma göre ve cetveldede onu gösteriyo.aslında ben biraz erkenci davrandım.yumurtlamadan bir hafta sonra yapmış oldum.çıkmaz tabiki.şimdide yapmıyorum pazartesiye kadar bekleyeceğim canım.inşallah güzel haberler veririm size..:enbuyukkk::nazar:

canım karakız benimde senle yumurtlama tarihim aynıydı yalnız ben 2 gündür öldüm kasık ağrısından bu sabah dayanamadım test yaptım 2.çizgi silik çıktı.hemde adet günüm bugün meraktan yaptım.inş bende hamişimdir kan testi yaptırıcam bugün vaya sabah.senin içinde hayırlısı

canım karakız benimde senle yumurtlama tarihim aynıydı yalnız ben 2 gündür öldüm kasık ağrısından bu sabah dayanamadım test yaptım 2.çizgi silik çıktı.hemde adet günüm bugün meraktan yaptım.inş bende hamişimdir kan testi yaptırıcam bugün vaya sabah.senin içinde hayırlısı

canım yaa ben de yapmayı çok istiyorum testi ama negatif çıkınca uzun süre kendime gelemiyorum.6 ay oldu her ay yaptığım günün akşamına doğru regl oluyorum.bu ay yumurtlama günümden kesin eminim yumurtladım yanii:)))önceki aylarda emin değildim.
biraz kendimi umutlandırdım.eğer negatif çıkarsa üzülcem biliyorum.o yüzden pazartesi bekleyim eğer adet olursam test sonucuna üzüldüğüm gibi üzülmem.
beklicem canım napiim.yasakkelime

size bir soru yumurtanızın çatladığını hissettiniz mi ve belirtisi ne

apexcim ben hissettim diyemicem kesin ama; şöyle söliim
yumurtlama dönemimde hiç kasık ağrım,göğüslerimde şişkinlik acı ve gaz sıkışması olmazdı.bu ay gerçekten tam yumurtlama günümde bunları hissttim.çok sancım oldu kasıklarımda.yani eğer başka bişey olmadıysa bilemiyorum.ben yumurtladığıma kondurdum sıkıntımı.a.s.

X