Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

SEN ONA BELLİ ETMEDEN BECERECEKSİN KIZIM:sm_cool:SEN KENDİN HESAPLA OGÜN SIRNAŞ:roflol::roflol:BEN ÖYLE YAPIYORUM:sm_cool:YOKSA ADAMIN DEDİĞİ DOĞRU KONSANTRE OLAMIYORLARMIŞ BENİMKİSİDE AYNI:sm_cool::sm_cool:

SEN ONA BELLİ ETMEDEN BECERECEKSİN KIZIM:sm_cool:SEN KENDİN HESAPLA OGÜN SIRNAŞ:roflol::roflol:BEN ÖYLE YAPIYORUM:sm_cool:YOKSA ADAMIN DEDİĞİ DOĞRU KONSANTRE OLAMIYORLARMIŞ BENİMKİSİDE AYNI:sm_cool::sm_cool:

valla bence evde enjekte şart anacım.....muhtelif zamanlarda topladığın spermleri canın istedikçe enjekte edeceksin...nasıl ama:dance:

valla bence evde enjekte şart anacım.....muhtelif zamanlarda topladığın spermleri canın istedikçe enjekte edeceksin...nasıl ama:dance:

DELÜ:roflol::roflol:KIZIM BUNLARI BENMİ ÖĞRETECEĞİM SİZE 37 YAŞINDAYIM AMA GENÇLERDEN DAHA HIZLIYIM:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kızlar geldim ben ay çatlıcam adet olamayışımın 1.haftası deli olcam hamilede değilim dün gene test yaptım ay şimdide bi sitede okudum 10 günden önceki gecikmelerde %50 hata oranı olabilrmiş bu testlerin aman kafam karıştı

evet doğru olabilir çünkü doktorlar 7 günden sonra kesin gözüyle bakıyorlar
bak aklıma ne geldi bizim gelininde idrarda değilde kanda belli oldu gebeliği

yok kız benim kocam çocuk için çalışma yapmadığından eklemeyin derim kazayla gelirse bilemem tabi:)

nasip hazirana da yazılmışsın seni de silmiyoruz di mii???:1shok:

burdan sil regl oldum sonuçta neşeli yok piyasada ya süprizzzzz
valla haziranda da regl olursam ordanda sildireceğim temmuzdan da sildireceğim her ay sildireceğim :roflol::roflol::roflol:şaka şaka
kızlar bende akıntı başladı sizce çatlamışmıdır kuluçkaya yatayım artık diyorum:roflol::roflol:

ciddi misin onun nekadar gecikmişti bilir misin

ilk 5 gün geçikmede başladı teste negatif 9 güne kadar yaptı testi negatif çıktı sonra bana yenge 9 gün oldu hala negatif çıkıyor dedi ve birlikte kan testine gitmiştik ki hamile olduğunu öğrendiğimizde şok olduk çünkü biz bir problem olabileceğini düşündüğümüz için gitmiştik

deme ya bak ümitlendim gene :icecream: ya çok aksizamana geldi işlerden doktora gidemiyorum. gülüm bence sne başla dersini çalışmaya madem akıntı falan var Şeniz saldır

senemcik ve BEYAZ MELEK ten haber yok mu? göremedim ben

HAMİŞLERİMİZ

OYEK
Kayram2006
Marina00
senliyurt
Deniz 1634
Sudenaz77
_DURU_24
*sennur*

GÜNÜ GEÇENLER

BEYAZ MELEK_________15 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
Balsurat _____________23 Mayıs
Ilgın3009____________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
Muzurperi_____________24 Mayıs
Turkuazmavi__________24 Mayıs
nurevşan______________26 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Melankolia_____________28Mayıs
Senemcik______________29 Mayıs

SIRADAKİLER

Ceylan 83_____________30 Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________
FİRUZE______________
yett___________________
dasy__________________
baharrr_________________
umutluyum39____________
cingenem06____________
nursena0707____________

senemcik hamiş di yalnış okumadıysam erken gebelik belirtilerindeydi geçen gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…