Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bebıslerımız 5 haftada kordona baglanıyomus oksıjen ve bısden beslenbe 5 haftada baslıyomus

:çok üzgünüm: kızlar bi sitee doktora sordum adetim 20 temmuzdu siklus 27 gün sürüyo ayın 15 inde olmam lazımdı olmadım 4 gün sonra idrarda pozitif çıktı 5 gün kan testi yaptrıdım 653 çıktı sizce gebelk kaç haftada gözükür kan değeri normalmi diye adamın bana verdiği cevap gebeliğiniz sorunlu geçebilir bi doktor takipine girmelisiniz nasıl doktor bu ya :KK43: senağlama

almina gödü bebeğini canımda benimki gözükmedi salı günü tekrar gidicem sende acele etme 2 gün geçsin bekle kız biraz a.s.
CANIM HAYIRLISIYLA SEN DE GÖRÜRSÜN İNŞALLAH.ACELE ETME ELTİMİN NEREDEYSE 2.AYINDA GÖRDÜLER KESEYİ.
Hoşgeldin canım.Senin regl günün dündüsüprizzzzzoley be bir hamiş daha geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:teytey::teytey::teytey:

inşallah canımcım inşallah.ama bugün test yaptığımda silik milik bir şey çıkardı diye düşünüyorum

hersey yolunda gızem kesem gozuktu ama kac haftalık bılınmıyo yarın ogrenıcez

hadi canım inşallah hayırlı haberler alalım senden de.bakalım ne kadarlıkmış bebişimiz.
hadı gızemcım beklıyoruym haberlerını hafta sonu kesın cıkar cumartesı gu yap
inşallah canım biraz heveslendim galiba yaaaa.adet olursam üzülmem inşallah

:çok üzgünüm: kızlar bi sitee doktora sordum adetim 20 temmuzdu siklus 27 gün sürüyo ayın 15 inde olmam lazımdı olmadım 4 gün sonra idrarda pozitif çıktı 5 gün kan testi yaptrıdım 653 çıktı sizce gebelk kaç haftada gözükür kan değeri normalmi diye adamın bana verdiği cevap gebeliğiniz sorunlu geçebilir bi doktor takipine girmelisiniz nasıl doktor bu ya :KK43: senağlama

kan değerin normal gibi geldi bana canım ama bir araştırp geliyorum canım.

CANIM HAYIRLISIYLA SEN DE GÖRÜRSÜN İNŞALLAH.ACELE ETME ELTİMİN NEREDEYSE 2.AYINDA GÖRDÜLER KESEYİ.

inşallah canımcım inşallah.ama bugün test yaptığımda silik milik bir şey çıkardı diye düşünüyorum

hadi canım inşallah hayırlı haberler alalım senden de.bakalım ne kadarlıkmış bebişimiz.

inşallah canım biraz heveslendim galiba yaaaa.adet olursam üzülmem inşallah

kan değerin normal gibi geldi bana canım ama bir araştırp geliyorum canım.

gizemcim ben adet geçtikten 4 gün sonra yaptığımda tam çıkmadı silikti acele etme diye ondan dedi 1 gün cardı bişi çıkmadı idrarda

Son adet tarihinden itibaren

geçen hafta sayısı DEĞER

3. hafta 5 - 130

4. hafta 75 - 2.600

5. hafta 850 - 20.800

6. hafta 4.000 - 100.200

7/12. hafta 11.500 - 289.000

13/16.hafta 18.300 - 137.000

17/24.hafta 1.400 - 53.000

25/40.hafta 940 - 60.000

BAK BAKALIM SEHERCİM.BANA SENİN DEĞERİN NORMAL GELDİ AMA BİR DE SEN İNCELE

Son adet tarihinden itibaren

geçen hafta sayısı DEĞER

3. hafta 5 - 130

4. hafta 75 - 2.600

5. hafta 850 - 20.800

6. hafta 4.000 - 100.200

7/12. hafta 11.500 - 289.000

13/16.hafta 18.300 - 137.000

17/24.hafta 1.400 - 53.000

25/40.hafta 940 - 60.000

BAK BAKALIM SEHERCİM.BANA SENİN DEĞERİN NORMAL GELDİ AMA BİR DE SEN İNCELE

o zaman benim 4 hafta içindemi oluyo canım:1shok:

merhaba arkadaşla bende aranıza yeni katıldım umudum 5 aydır devam ediyor :) Allah tez zamanda hayırlısıyla kucaklarımızı doldursun:)

merhaba arkadaşla bende aranıza yeni katıldım umudum 5 aydır devam ediyor :) Allah tez zamanda hayırlısıyla kucaklarımızı doldursun:)

hoş geldin canım aramıza ben seher allah en kısa zamanda hayırlısını nasip etsin:Saruboceq:a.s.

geçen ay olmyaınca çok ümitsizliğe kapılmıştım. Ama allahım yüzüme güldü,dün tets yaptım evde,
ikinci çizğiyi görünce bayılacaktım. Bu sabahta eşimde doktora gittik
henüz çok erken dedi doktor ultrasonda çok belirgin görünmedi. tahlil yaptrırdım kan ve idarar öğleden sonra sonuçalrı alamya gidicem
çok heyecanlıyım

merhaba kızlar inanamıyorum ama hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm çok mutluyum içim içime sığmıyor

hoşgeldin canım ben gizem.tebrik ederim süper bir şey değil mi?
kan tahlili sonucunu yazarmısın bi de adetinn üstünden kaç gün geçti canım

canım sehercim ben senin 4.hafta içinde olduğunu düşünüyorum.kızlar siz ne dersiniz?doktorun sana kaç haftalık olduğunu söylemesi lazımdı canım niye söylemediki

hoşgeldin canım ben gizem.tebrik ederim süper bir şey değil mi?

canım sehercim ben senin 4.hafta içinde olduğunu düşünüyorum.kızlar siz ne dersiniz?doktorun sana kaç haftalık olduğunu söylemesi lazımdı canım niye söylemediki

keseye baktı canım göremeyince cuma gel dediydi işte ama kan testinden sonra salı günü gel dedi korkulcak bişi yok dedi ama insan korkuyo genede

X