Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

:1hug:a.s. günaydın kıslarrrrrrrrrrrrrr esmacım aslıcım mervecim adını hatırlayamadım tüm güzel bayanlar hepinize günaydınlara.s.

günaydın sehercimm..kaydirigubbakcemile5

günaydınnnn kızlarrrrr herkesee bol bebekli hayırlıı günlerrr..:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

günaydın alminacım hadi bakalım yarın güzel haberler alcak enaz 4 haftalıksın bak demedi deme:)
ya evet 9 gün kaldı ama hiç bugün bişey hissetmiyorum dün adet olcakmışım gibi karnım ağrıdı.. sizlere neler olmuştu son 9günde hissetmiş miydiniz?

seher merve fotos gunaydın hamıslerım ben geldım

Günaydın canım.Hoşgeldin

dun seher kesemı gordu sıteyede ata bılseydık yorum yapardınız kızlar

Canım benim kese gözüküyorsa mervenin dediği çok doğru hatta 5 haftalık bile olabilirkaydirigubbakcemile3

günaydın alminacım hadi bakalım yarın güzel haberler alcak enaz 4 haftalıksın bak demedi deme:)
ya evet 9 gün kaldı ama hiç bugün bişey hissetmiyorum dün adet olcakmışım gibi karnım ağrıdı.. sizlere neler olmuştu son 9günde hissetmiş miydiniz?

Evet mervecim aynen öyle oluyor göğüslerde ağrı oluyor,inşaalh ağrıların artarda hamiş olduğunu anlarızsüprizzzzzBu iyi bir dilek yanlış anlama sakın:hooray:

papatyacık nasılsın varmı bulantı falan anlatsana bizlere ip ucu ver biraz işe gidiyosun dimi? Zor oluyormu hamişlik ve iş.

adim almina serdi bulantim vardi ama ben adert donemlerimi genelde bulantiyla geciririm oyuzden ondan supelenmedim ama kusmam yok karin agrisi cekiyorum mide bulantilarimda cok hafif okadar agir deyil

Ben son 2 gun klala hisetmistim ama ins mervecim ben icime doguyo olucak

öle mi diyorsunuz kızlar inşallah dua edinn sizde yani 2gün kala bakalım neler olcak?
Günaydın canım.Hoşgeldin

Canım benim kese gözüküyorsa mervenin dediği çok doğru hatta 5 haftalık bile olabilirkaydirigubbakcemile3

Evet mervecim aynen öyle oluyor göğüslerde ağrı oluyor,inşaalh ağrıların artarda hamiş olduğunu anlarızsüprizzzzzBu iyi bir dilek yanlış anlama sakın:hooray:
yok cnm ne yalnış anlıcam aminnnnnnnnnnnnnnnn derim ben bunaakaydirigubbakcemile3
sende mi 2gün kala hissettin?

X