Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya inş. teyzişkosu olursun ama içime hiç öyle hamiş olduğum doğmuo zaten eşimde değilsindir deyip sinirimi bozuokafamçokkarıştı

bakma sen erkeklerin hepsi aynı sinir bozmakta 1 numara hepsi şimdi diyeceğim ayıp olacak sen anladın onu:roflol::roflol:

anladım ben senii.. ya ama bizimki ayrı bir alem çocuk istemiosun sen diyorum yok istiyorum sen istemiyorsun dio sonrada ben bebiş olsun diom bi bakıyom bizimkinde ses yok yani ben ay kalmazsam hamile kimbilir ne zamana düşnürz

slm kızlar.dün ablamın hyamiş haberini vermiştim size ama bugün kontrole gittiğinde bebek kesesinin %50sinden fazlasının kanla dolu olduğunu öğrenmiş.doktor 1 hafta hiç ayaga kalkmamasını söylemiş.1 hafta içinde düşük olabilirmiş.eger düşük olmazsa da 1 hafta sonra tekrar kontrole gitmesini ve eger kan hala varsa bebeği aldırması gerektiğini söylemiş :KK43: bu da bana ders oldu.geç olsun güç olmasın yani kızlar.

slm kızlar.dün ablamın hyamiş haberini vermiştim size ama bugün kontrole gittiğinde bebek kesesinin %50sinden fazlasının kanla dolu olduğunu öğrenmiş.doktor 1 hafta hiç ayaga kalkmamasını söylemiş.1 hafta içinde düşük olabilirmiş.eger düşük olmazsa da 1 hafta sonra tekrar kontrole gitmesini ve eger kan hala varsa bebeği aldırması gerektiğini söylemiş :KK43: bu da bana ders oldu.geç olsun güç olmasın yani kızlar.

doğru cnm ya bu hepimize ders olsun inş. ablanda atlatır bebişine kavuşur allah hepimize hayrlı hamilelikler versin

kızım sen bebiş istemiyormusun?ne güzel işte gelmemesi:dance::emir_bebek:

işte delidir ne yapsa yeridir misali hoş göreceksiniz artık....tabiki gelmesinde bir sürü ağrı hissediyorum....psikolojik olabileceğini düşünüp kafamı dağıtıyorum....kafamı dağıtmak için pencere dışına bakınca bebek mağazası görüyorum....kısır döngü içinde dövünüp duruyorumsenağlama

kızlar bugün doktora gittim..idrar kan ne varsa baktı hamile değilim..gecikmesinden dolayı ultrasondada baktı çok sağlıklısın bişey yok dedi...bi hap verdi 7 gün kullan dedi...kullandıktan sonra 1 hafta bekle eğer olmazsan gel dedi.bakalım..ben eşyalarımı topladım..umudumuz hazirana gidiyorum kızlar....byeeee

kızlar bugün doktora gittim..idrar kan ne varsa baktı hamile değilim..gecikmesinden dolayı ultrasondada baktı çok sağlıklısın bişey yok dedi...bi hap verdi 7 gün kullan dedi...kullandıktan sonra 1 hafta bekle eğer olmazsan gel dedi.bakalım..ben eşyalarımı topladım..umudumuz hazirana gidiyorum kızlar....byeeee

canım inşallah haziran ayı hamişlerinden biride sen olursun

hayatım çok üüldüm inşallah düşük olmaz.
aslına bakarsanız her yaşadığımız ve duyduğumuz şeyden bir ders almamız gerekiyor yüce rabbimin işine karışmamak gerekiyor ama dayanamıyoruz:eek:hele ben çocukları o kadar çok seviyorum ki

üzülme hayatım ya bak bizlerde eşyalarımızı topladık hazirana yolculuğa gideceğiz ama 30 mayıstan sonraa.skızları yalnız bırakmayalım değil mi:1hug:

Canlarim Hepinize Teşekkür Ederim.allah Hepinize Anne Olma Isteğinizi En Yakin Zamanda Size Verir.bu Dualari Tüm Anne Olmak Isteyenler Için Sizde Amin Yazin Bakalim.......yarabbim Sen Herkese Eli Ayagi Düzgün Saglikli Hayirli Evlatlar Nasip Eyle....yarabbim Sen Bütün Kullarinin Dualarini Geri Cevirme Kabul Eyle Yarabbim....sen Herkese Anne Baba Duygusu Yasat Mutlu Eyle Yarabbim....aminnn..aminnn.aminnn. Büyük Allahim Herkesin Gönlüne Göre Ver Tez Vakitte Herkesin Dualarini Kabul Et Anne Olmalarina Yardim Et Yarabbim..hamile Bayanlarada Saglikli Hayirli Dogumlarnurtopu Gibi .saglikli Bebekler Nasip Eyle Kucaklarina Almayi Nasip Et...amin Amin Amin Arkadaslarim...hersey Gönlümüzce Olsun Allahi.herseyin Hayirlisi Olsun.allah Herseyin Hayirlisini Nasip Etsin Insallah

canım inşallah haziran ayı hamişlerinden biride sen olursun
inşallah ama hala adet olmadım bu gidişle temmuza kalacak bende temmuz diyemi topik açsam napsam:roflol:
üzülme hayatım ya bak bizlerde eşyalarımızı topladık hazirana yolculuğa gideceğiz ama 30 mayıstan sonraa.skızları yalnız bırakmayalım değil mi:1hug:
tabi canım buraya da uğrayacağız elimiz her yere yeteryerimseniben
canım sağol ya siz varya süpersiniz hepinizzzz

sensin oooooŞeniz....aslında üzülmedim kendimi bişey olmadığına alıştırmıştım.daha doğrusu rabbim en uygun zamanı biliyordur dedim hçim rahattı..aslında içimin rahat olacağı daha çok şey var..genciz ilk denememizdi herşeyin hayırlsı:emir_bebek::asigim:

Canlarim Hepinize Teşekkür Ederim.allah Hepinize Anne Olma Isteğinizi En Yakin Zamanda Size Verir.bu Dualari Tüm Anne Olmak Isteyenler Için Sizde Amin Yazin Bakalim.......yarabbim Sen Herkese Eli Ayagi Düzgün Saglikli Hayirli Evlatlar Nasip Eyle....yarabbim Sen Bütün Kullarinin Dualarini Geri Cevirme Kabul Eyle Yarabbim....sen Herkese Anne Baba Duygusu Yasat Mutlu Eyle Yarabbim....aminnn..aminnn.aminnn. Büyük Allahim Herkesin Gönlüne Göre Ver Tez Vakitte Herkesin Dualarini Kabul Et Anne Olmalarina Yardim Et Yarabbim..hamile Bayanlarada Saglikli Hayirli Dogumlarnurtopu Gibi .saglikli Bebekler Nasip Eyle Kucaklarina Almayi Nasip Et...amin Amin Amin Arkadaslarim...hersey Gönlümüzce Olsun Allahi.herseyin Hayirlisi Olsun.allah Herseyin Hayirlisini Nasip Etsin Insallah

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

ay ne kadar içten ve güzel bi dua yarabbim

durucum allah sana bin katını versin canıma.s.

X