Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Nasipcim topla kendini bebek üzgün anne istemez dimdik anne ister di mi ...

Esmacım sana kolay gelsin bende çıkmak zorundayım kızlar ev işleri beni bekliyo daha yemek yapcam koçiş işten gelecek mesaide bugün. Öpüyorum sizi. Nasipcim aklım sende kaldı ya haberdar edersin zaten ben gene arada girmeye çalışırım bekleyeceğiz mecbur.

kızlar yeni hamişler hepinizi tebrik ederim
nasipcim canım umarım hamişsindir çok stres yapmamaya çalış tatlımm

tamam canım bakalım neler olacak
benim kaderimde midir nedir herşeyi yaşadım düşük erken doğum kimyasal gebelik buda kanamalı bakalım daha başıma neler gelecek bende gece girerim
öpüyorum sizi

Testin doğruluğunu kanıtlayabilmem için hamiş olan olmayan herkes bana bu konuda yardımcı olursanız sevinir şimdiden hepinize teşekkür ederim

Şimdi limonu görebileceğiniz şeffaf bir kaba (afedersiniz) idrarınızı yapın ve üstüne bildiğimiz limonu sıkın.
limon eğer dibe çökerse var
limon eğer yüzeyde kalırsa yok demekmiş.

Son düzenleme:
ya merhaba
kızlar
noluyor nasip ne yaptın giremiyoruum işte kusura bakmayın
buarada kaynanamlar geliyo 3 gün giremiycem hepininzi öptüm

kızlar beni yalnız bıraktınız acayıp mide bulantım ve kasık ağrım başladı kanamam kesildi kesilecek canım yanıyorrrrrr:çok üzgünüm:

günaydıııııııınnnnn kızlar

inanılmaz mide bulantım var dün 5den beri bişey yemiyorum ama istifar istifar öleceğimmmmm artıkkkkk hiç halim yok

gülşenciğim hoş geldin nasıl geçti tatil

kızlar ben bugün çok kötüyüm giremeyeceğim nete öpüyorum sizi

günaydın kızlar herkezehayırlı haber yokmu bugün hafta sonu giremedim umarım çok fazla kaynatmadınız.

hoşbulduk hayatım.....tatil güzeldi olabildiğince tadını çıkardık......kk nın kaderimi dir nedir cuma günü hastalandım......serum falan kendime geldim biraz

Kızlar hepinize günaydınnnnnnnnna.s.
Nasip, canım bugün var mı bir gelişme...Hakkında hayırlısı olsun inşallah..Moralini yüksek tut..
Asiye cim bak gördünmü bebeğin seni bırakmadı biz demiştik..Sağlıkla gelişir inşallah..
Esma cım sık dişini bu aylarda öyle çok bulantıların olacak sanırım.Geçmiş olsun canım..
Rumelili hoşgeldin nasıldı tatil? Senın günün ne zamandı? Daha çok var mı?
Şebnem hayatım sen nerelerdesin gözükmüyorsun..Daha iyisindir artık umarım...
Nazmiye yeni hamiş..Sende ne var ne yok?
Ayşeeee bizi çok boşlamaya başladın ona göre..klava: oklavayı alacağım elinden:roflol:
Nasip şu limon testini ben yapsam çıkar mı:uhm: Ama daha 9 vün varnaniknanik

hoşbulduk emel......benim günüme 2 gün kaldı......hayırlısı ile çarşamba gelmez inşallah ve sonraki günler:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…