Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bak bende de geçen hafta az az damla damla kanama olmuştu belki öle bişeydir test yapmadın sen değilmi salı mı yapacaktın..

nebilim insan umutlanmak istiyor biraz bekle eşin gelince test yap hem o zamana kadar adetse gelir adet değilsede test yapınca bi sonuca ulaşırsın

test yaptım ama tek çizgiydi mervede erken olabilir çıkmamış olabilir dedi ne bileyim kafam karmakarışık

anlatsana nasıl yapılıyor ben çalıştığım için ara ara giriyorum ya tam bilmiyorum yazarsan yaparım

limonu görebileceğin şeffaf bir kaba idrarını yapıyorsun üstüne bildiğimiz limonu sıkıyorsun
eğer limon çökerse var
yüzeyde kalırsa yok anlamında

yani sende çökmesi gerekir

evet
bende de dibe çöküyor işte

acaba yerleşme kanamasımıydı ya merak ettim şimdi şu anda bi değişme var mı sende... Olmazsa kanda baktırırdın ama bende artık kandakine güvenmediğim için istersen bekle 1-2 gün daha...

İnşallah hamişsindir de yerleşme kanamasıdır cnm...:nazar:a.s.

acaba yerleşme kanamasımıydı ya merak ettim şimdi şu anda bi değişme var mı sende... Olmazsa kanda baktırırdın ama bende artık kandakine güvenmediğim için istersen bekle 1-2 gün daha...

İnşallah hamişsindir de yerleşme kanamasıdır cnm...:nazar:a.s.

hala aynı 1 damla gelmiş baş dönmem var sol kasığımda ağrı var uyku hep oldu kokulara karşı midem kalkıyor vs
offf deli olacam tanıdığım herkese yaptırıyorum ggebe olmayanların hep yüzeye çıktı

Fazla hareket etmemeye çalış ve kendini dinle biraz bence belki yeni oluşuyordur.
Canını da sıkma üzme kendini. Olumlu düşün olumlu olsun di mi...
Bende merak ettim ama ya yapacak da bişeyimiz yokki beklemekten başka

bende mesela 30 haziranda olmam lazımdı ptesi 3 hafta olacak adetim geçeli ama doktor çocuk 1 aylık dedi. Normalde ne kadar küçükde olsa sattan hesaplamıyorlar mı anlamadım

Fazla hareket etmemeye çalış ve kendini dinle biraz bence belki yeni oluşuyordur.
Canını da sıkma üzme kendini. Olumlu düşün olumlu olsun di mi...
Bende merak ettim ama ya yapacak da bişeyimiz yokki beklemekten başka

evet malesef beklemeden başka birşey yapamıyorum neler okudum biliyormusun neler var
dün tam umudumu kesmiştim merve bana yeniden umut aşıladı lekelenme olabilir deyince inan takibe girdim
ama eğer değilsemde neden dibe çöküyor

evet malesef beklemeden başka birşey yapamıyorum neler okudum biliyormusun neler var
dün tam umudumu kesmiştim merve bana yeniden umut aşıladı lekelenme olabilir deyince inan takibe girdim

Ya insan umutlanmak istiyo işte belirtilerin var o yetmiyormuş gibi limon testi de çıkıyor bence umutlan kırmızı kartı görürene kadar umut devam eder bence. Peki kanaman kırmızımıydı yoksa kahverengiye dönükmüydü

ne oldu nasip son durum ne
asiye senin dr. ne dedi geçmişi okumadım da
günaydınnnnnnnnn kızlar

Ya insan umutlanmak istiyo işte belirtilerin var o yetmiyormuş gibi limon testi de çıkıyor bence umutlan kırmızı kartı görürene kadar umut devam eder bence. Peki kanaman kırmızımıydı yoksa kahverengiye dönükmüydü

pede baktığım zaman kahveye dönük ama silerken pembe

Nasip bendeki lekelenmede kahverengiydi silince pembeydi biliyo musun? herkes banada sorduğu için 2 gün takip ettim öyleydi...

ne oldu nasip son durum ne
asiye senin dr. ne dedi geçmişi okumadım da
günaydınnnnnnnnn kızlar

Günaydın canım bir aylıkmış bebeğim normal gelişiyo dedi doktor merak edilecek bişey yok dedi. Göğsümdeki sertlik içinde ptesi ultrason çektircem doktora göstercem şimdi onu merak ediyorum hayırlı bir sonuç çıksın diye...
Ama genel olarak kafam rahatladı biraz şimdi dikkatli olmaya çalışıyorum sanki bi anda gene üzülecekmişim gibi geliyor...

Günaydın canım bir aylıkmış bebeğim normal gelişiyo dedi doktor merak edilecek bişey yok dedi. Göğsümdeki sertlik içinde ptesi ultrason çektircem doktora göstercem şimdi onu merak ediyorum hayırlı bir sonuç çıksın diye...
Ama genel olarak kafam rahatladı biraz şimdi dikkatli olmaya çalışıyorum sanki bi anda gene üzülecekmişim gibi geliyor...

allah korusun biz sana dedik demi bebeğin sana sımsıkı sarıldı diye
neyse kızlar kahvaltı hazırlayacağım ben kıocişi markete gönderdim gelmeden hazırlayam
hepiinizi öpüyorum
nasipim seninkide inş yerleşme kanamasıdır anladığım kadarıyla az bir kanaman olmuş sen hamişsin hamişsin ah nafile 4 haftalık hamişsin

allah korusun biz sana dedik demi bebeğin sana sımsıkı sarıldı diye
neyse kızlar kahvaltı hazırlayacağım ben kıocişi markete gönderdim gelmeden hazırlayam
hepiinizi öpüyorum
nasipim seninkide inş yerleşme kanamasıdır anladığım kadarıyla az bir kanaman olmuş sen hamişsin hamişsin ah nafile 4 haftalık hamişsin

inşallah esma dediğin gibidir
döktüğüm gözyaşlarını görmüştür inşallah güzel allahım

X