Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan............( )
TATOŞ......................( )
S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
Duygun....................( )
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

raziş.........................................20 Temmuz (raziye)
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz (sinem)
NEHİR......................................28 Temmuz (gülciha)
güngüneş..................................29 Temmuz (pınar)
Rahel........................................29 Temmuz. (emel)
Melankolia........................................ ........... (pınar)

aslımmm............................................ 1 Ağustos (aslı )
ılgın3009.......................................... ..1 Ağustos (merve)
nilhan.............................................. ..3 Ağustos ( nil)
hnurkoçer...........................................7 Ağustos (nur)
Ameli............................................... .8 Ağustos (ayşe)
loveactually.......................................10 Ağustos (şebnem)
çağla27............................................11 Ağustos (çağla)
birdilektut....................................... ................ (dilek)
meleğimsin........................................ ............ (berna)
duygu2008......................................... ............ (duygu)
beyazmelek........................................ ........... (melek)
güzelkız MS................................................ ... (semra)
serdi............................................ .................. (esma )
NEŞELİ:))....................................... ................(neşe)
la gatta......................................... ..................(deniz)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

kızlar merhaba ben doktordan geldim bebeğim 1 aylıkmış doktor normal bir gebelik sıkma canını dedi. Çok sevindim ya annemdeyim şimdi size haber vereyim dedim. Desteğiniz için teşekkür ederim.

Nasipçim üzme kendini tatlım olacak tabiki umudumuzu kaybetmiyoruz sen öğrettin bize hep umutlu olmayı.

asiyecim şimdi gördüm yazını çok sevindim hayatım ben sana demiştim benim yeğenlerim annelerini üzmezler benimki teyzelerini üzsede:çok üzgünüm:

merhaba
çok uzun zamandır iş yoğunluğumdan foruma giremiyordum. en son haziran ayı listesine yazdırmıştım adımı. bugün gidip kan testlerimi yaptırdım. herşeyim normal. doktor rahim filmi dediği an kaldım öyle. biliyorum ki çok zor bi işlem ve tabii yaptırmadım. uzunca bir süre de yaptırabileceğimi sanmıyorum. umarım gerek kalmaz. allah sonumu hayretsin artık napalım. ben bu siteden çok şey öğrendim. en çok da umut etmeyi öğrendim. peşini bırakmamayı öğrendim. ama sanırım bir de üzerine düşmemeyi öğrenmem lazım. bu mesele yüzünden o kadar gerildim ki hayatım kabusa döndü. bu sebeple siteye de girmiyorum çok fazla. yoksa gece gündüz bu meseleyi düşünüp hayatı çekilmez kılıyorum. biraz kendimi ve vucudumu serbest bırakmam lazım sanırım. bakalım böyle olunca bişey değişecek mi yaşayıp görecez. uzunca bir süre ne yumurtlama günü takip etme var ne ısı ölçme ne de rahim filmi. bıraktım herşeyi.
allaha emanet olun. sevgilerimle...

selam canım bende bugün aynı senin gibi düşünüyordum
ama ben bu kızları bırakamam ki onları
çok seviyorummmmmmm

günaydın kızlar

nasipcim nasıl tuhaflıklar

günaydın asiye
ya ne bileyim hani dün kanamam başladı diye üzülmüştüm ya kanamam damla damla geldi bende
gece nasıl olsa çoğalır diye takmadım ama sabah bir kalktım ki pedte 2 damla kan vardı sadece ay delireceğim baş dönmesi desen çoğaldı hadi o dün çok üzüldüm diyede olmuş olabilir ama ya yerleşme kanamasıysa diye delirecem
sabahtan beri okumadığım site kalmadı

asiye sende hamişsin
benim limon testini biliyorsundur gecikme başladığından beri onu yapıyorum limon dibe çöküyor
esmayla mervede yaptı esmada dibe çöktü mervede yüzeye çıktı buna göre hamişim ama bu kanama beni delirtti aynı testti müsaitsen sende bir yaparmısın bakalım ne çıkacak

bak bende de geçen hafta az az damla damla kanama olmuştu belki öle bişeydir test yapmadın sen değilmi salı mı yapacaktın..

nebilim insan umutlanmak istiyor biraz bekle eşin gelince test yap hem o zamana kadar adetse gelir adet değilsede test yapınca bi sonuca ulaşırsın

anlatsana nasıl yapılıyor ben çalıştığım için ara ara giriyorum ya tam bilmiyorum yazarsan yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…