Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar ne olur bana yorum yapın ya sizce ne olabilir:çok üzgünüm:

nasip seni rahatlatacak en güzel şey kan testi canım......diğerinde gününden önce idi sanırım test ama artık geçti sanırım 4 gün kadar......eşin gelene kadar bir gözük istersen....

Nasip im valla yapacamda daha erken değilmi benım için? Sonra yanıltıcı olmasın..Şu an işyerindeyim dışarıya çıkıp limon ile kap almam gerek..Esma sen ne zaman yapmıştın?
Bu arada nasip cim sıkma canını..Eşin ne zaman gelecek ne zaman gideceksin doktora? Sen bir test daha yapsan olmaz mı?

ben ctesi kontrolde normal gebelik dendiği halde lekelenme oldu pazar günü. Inşallah hamişsindir valla benimde dibe çöktü testte. Bugün kaçta gitcen doktora nasipcim
benimkide dibe çöküyor işte koçiş gelince gideceğim
nasip seni rahatlatacak en güzel şey kan testi canım......diğerinde gününden önce idi sanırım test ama artık geçti sanırım 4 gün kadar......eşin gelene kadar bir gözük istersen....

ama beni bekle dedi çünkü o sağlık konusunda hep yanımızda olmak istiyor
ve eğer yoksada aşılama için dr konuşacağım zaman yanımda olmasını istiyorum 23 sabahı gelecek ogün randevu alacağım aklımdam idrar testi geçiyor ama 4 gün diye ya çıkmazsa yine diye

kızlar bide ben bişey sorcam normalde sat a göre benim bugün 6. haftam bitti 7 ye girdim ama doktor 1 aylık dedi nasıl oluyo anlamadım yani geçte döllense sattan almıyorlar mı

Nasip cim bence idrar testi yap.. Zaten kırmızlıları görene kadar umut var..Benım arkadaşımınki 3 gün geçince çıktı..Hatta hastanede de ilk idrar yapmışlar..Onda da pozitif çıkmış..İçini ferah tut ve yap..Sonuç ne olursa olsun hayırlısı olduğunu düşün.

günaydn kızlarrrrrrrrr:teytey: bu hafta bomba gibiyim kafamdaki bütün kötü düşünceleri attım içimden bi ses bu ay hamile kalacağımı sölüyorr.ama yardımlarınıza ihtiyacım var ..bildiğiniz gibi 2 hafta önce doktora gittim.bugün adetimin 11.günü.ialaçlar bitmeden çalışmalara başlamak istemedim.dün başladık yani 10.gün.yumurtlama belirtileri bi kaç gündür vardı ama ilaçlar için dün başladık dün ilk defa akıntı da geldi..:dance: kızlar geç kaldım sayılmaz demi.bir de ben de çalışmadan sonra gaz oluyo bağırsaklarımda nedne olabilir.siz de de oluyormu arkadaşlar..

günaydın kızlarrr gıemedım sabahtan berı ya gecmısıde okuyamadımmm....nasılsınız nasıpcım hayırdır ya dur ben bı gecmısı okuyumm

günaydın nasipcimm gülüm bencede üstüne görüyorsun gibi geliyor.
kızlar bende yaptım limon testini gayette yüzdüler yüzeyde baloncuklar:)
gülşen sen adet oldun mu

hayırlısı o zaman canım....zaten çok fazlada kalmamış çarşamba gününe.....haklısın ne olursa olsun birlikte olmak en güzeli her zaman....allah gönlüne göre versin......esmanın idrarda çıkmıştı değil mi 4 günde.....yinede sen bekle bakalım

sağol emelciğim

kızlar gebelik yoksa sizce neden bu şekilde olmuş olabilir kanama

günaydn cnm yumurtlama kısmından ben pek anlamıyorum ama gaz kısmına gelince evet bendede oluyor:roflol:

sagol canım allah en kısa zamanda sızede nasıp etsın

canım ya benım ısyerım pek musaıt degıl evde yapsam sıze haber versem olurmuuu??????????

günaydın nasipcimm gülüm bencede üstüne görüyorsun gibi geliyor.
kızlar bende yaptım limon testini gayette yüzdüler yüzeyde baloncuklar:)
gülşen sen adet oldun mu

günaydın merveciğim
kanamam kesildi biliyormusun hani o gece konuşmuştuk ya çoğalır demiştim sabah bir kalktım 2 3 damla vardı pedte dün mide bulantım ve kasık ağrım vardı akşama kadar kanama olmadı sadece birara yine 4 damla oldu bu sabahta birşey yok hala ama göğüs ağrısı başladı
kız regl oldum diye üzülmüştüm ama bana sen tekrrar umut aşıladın
kızlar hepinizi çok seviyorum

canım gunaydınnn
canım cok bılgım yok ama bencede ustune goruyor olabılıursın kı ınsaallah oyledırrr...canım ya esın ne zaman gelecek ne zaman gıtcen doktora

istermisiniz hepinizi şok edeyim yüce allahım izin verir inşallahta dua edip duruyorum inşallah yerleşme lekesidir diye
dün siteleri gezdim kimi kadında 7 gün sürebiliyormuş lekelenme biliyormuydunuz:uhm:

Nasip ve diğer kızlar günaydın...
En son cumartesi girmiştim. Nasip çok üzgündü adet gördüğü için. Hatta pes ettiğini açıklamıştı. Bu gün bi baktım ki umutlar sürüyor. İnşallah hamilesindir Nasip İnşallah:) Olumlu düşünki olumlu olsun. Bugün bi arkadaşımın daha hamile olduğunu öğrendim... Benden sonra başlamıştı çalışmaya, ilk ayda olmuş... Darısı benim başıma inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…