Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hayırlı olsun hayatım allah sağlık versin ikinizede rabbim bizlerede nasip etsin...

sağol canım Allah ım sizlerede nasip etsin inşallah sağlığıyla da kucağımıza almayı nasip etsin. Bir haftadır üzüldüm hayırlı haber verdi doktor ne zormuş beklemesi

biliyorum söylemiştiniz ama insanın yüreği sızlıyor işte ne yapim inşallah sağlığıyla da gelişir umudum o.

Kizlar nasilsiniz nasil gidiyor....
Ben bu ay klomen+ çatlama iğnesine başliyorum inşallah hayirlisi olur.
Siz nasilsiniz varmi gelişmeler

Kızlar hızınıza yetişemiorum yaaa O yüzden Günaydın diyorum Limon? Ne limonu?

günaydın kızlarr nazmiye hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün inş.asiye çok sevindim bak çok şükür göğsündede bişi çıkmıcak dedim ya bende kışın gittim su dolu kitlecik varmış önemli bişey değilmiş 4kadından 2sinde varmış.
esmacım günaydın öncelikli olarak mide bulantın için ilaç kullanmaya başlasan?

gülşencimm hoşgeldinnn....
sayamadığım arkadaşlarım günaydınnn..

hoşbulduk mervecim......:1hug:

günaydın kızlar nazmiyecim tebrik ederim allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin asiyecim bebişinin iyi olmasına çok sevindim kucağına sağlıcakla alırsın inşallah canıma.s.

Kızlarrrr Nasip in dediği limon olayını yapan var mı? Nasip nerdesin yaaaaaaa...
Nazmiye sen bir yapsana şu limon olayını ya da sibel cim sen yap..Sizler hamilesiniz bakalım çıkacakmı? Bende yapacağım ama henüz erken..

günaydın kızlar nazmiyecim tebrik ederim allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin asiyecim bebişinin iyi olmasına çok sevindim kucağına sağlıcakla alırsın inşallah canıma.s.

SAĞOL CANIM DARISI BAŞINIZA CANIMa.s.:enbuyukkk:

günaydın canlarım:1hug:

benim kanama kesiliyor arada 1 damla geliyor anlayacağınız sağıttı ama bugün göğüslerim ağrıyor koçiş gelince dr gideceğiz çünkü bu benim için normal değil korkmaya başladım eğer birşey yoksa ama bir yandanda umutluyum çünkü limon testinde hamiş çıkıyorum yani esma ve asiye yaptı onların ki gibi dibe çöküyor hakkımda hayırlısı neyse o olsun
annemde üstüne görrüyorsun dedi bilmiyorum artık kısmette ne varsa odur ama sizleri çok aradım çünkü çok yalnız ve kafam karışıktı ama kimsecikler gelmedi:çok üzgünüm:

ben yaptım limon dibe çöktü yani hamileyimmmmmmmmmmmm:lepi::roflol::roflol:

emel sende yaparmısın bakalım sende ne olacak

günaydın nasippppppppppppppppppppppppppp
midem çok fenaaaaaa
cumartesi günü aldığın testi yaptın mı peki sen

bu limon testi hakikaten kanıtlansın yahu.....akşam bende yaptım çünkü denemek maksatlı dibe çöktü...gerçekten geçerliliği var mı merak etmeye başladım......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…