Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

amin canımmmmmmmm darısı sizlere inş. yumurtlama zamanını iyi takip et stres yok unutma

herkese günaydın nasılsınız
ya acayip bir kasık ağrısıyla uyandım halada sağ kasığım acayip ağrıyor
sizde ne var ne yok geçmişi okumadım daha

herkese günaydın nasılsınız
ya acayip bir kasık ağrısıyla uyandım halada sağ kasığım acayip ağrıyor
sizde ne var ne yok geçmişi okumadım daha

günaydın derya
nazmiye hamiş
nasip hala hasta olmadı
sen ne yaptın bakem inş. hamilesindir

günaydın derya
nazmiye hamiş
nasip hala hasta olmadı
sen ne yaptın bakem inş. hamilesindir

anamm vallahamı ay kız naziş tebrik ederrimm:teytey::teytey:

kız nasip nezaman test yapacan çatlatma bizisırnaşık şey
benişm daha adetime var ama bu kasık ve bel ağrısı olmazdı
inşallah bişey vardır bilmiyorum ayy sevindim nazmiyeye vallaa:teytey::teytey::teytey:

yoruldum kızlar yoruldum keşke sizler kadar genç olabilsem
ama geçen her zaman benim alehime

Nasip, üzülme noolur... Her yeni gün yeni bir umut. Geçen gün bir arkadaşımla sohbet ediyorduk. Oğlu 2 yaşında falan. Uzun süre çocuk istemediler, isteyince de olmadı. Şimdi oğlu için "Allah bu kadar güzel olduğu için beklememi istedi. Bir ay önce hamile kalsan o dünyaya gelmeyecekti bambaşka bir çocuk olacaktı. Ama iyiki beklemişim, tamam budur diyorum şimdi" diyor. Canım benim annem beni 7 sene beklemiş. tam 7 sene gitmediği doktor başvurmadığı şey kalmamış. Bi gün yine adet olduğunda komşusuna dert yanmış yine adet oldum. Çok sancım var bir türlü sökülemedi diye. Komşusu bir gariplik olabilir diye ısrar edince zorla doktora gitmiş. Meğer ben karnındaymışım ama düşmek üzereymişim. 3 ay hareket etmeden yatmış. İşte şimdi aranızdayım. Allahtan ümit kesilmez. Annem bir gün bile gelmeyeceğini düşünmedim diyor... Sakın umudunu kaybetme daha gençsin...

yoruldum kızlar yoruldum keşke sizler kadar genç olabilsem
ama geçen her zaman benim alehime

daha 24 saaat önce bana umuttan bahsedenede bakın hele noluyor bakalım ne bu hal aaaaaaaaaaaa
hasta etmeyin adamı ya
ysın kaçki daha neden sorun ediyorsun
benim annemin bir akrabası tam 60 yasında doğurdu sende bu yaşta ümidini yitiriyosun

denizcim 37 yaşındayım

mrb kızlar nazmiye hamiş mi oldun kız hayırlı olsun nasip neden umudu kaybediyonki bence kafana bu kadar takma bebişim 37 yaşında olabilirsin ne var bundaki rabbim tez zamanda bebiş isteyen tüm kullarına hayırlı bebişler nasip eder inş:) bende çalışmalara başladım inş iyi oynarım bu ay :))))

nasıpcım canım ya uzeulme ne olurr...
heyyy nereye gel buraya .buay olmadıysa bıdahakı ay canım neolur bırakma kendını soylemek kolay ama bunların hepsını bızde yasadık bılıyosunn...allahım sana en kısa zamanda nasıp edecektır ıns.hem yasın genc daha nıye kendını strese sokuyosun canım benım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…