Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

derya ve semra hosgeldınız
tesekkur ederım allahım en kısa zamanda sızlerede nasıp eder ınsaallah .bızı yalnız bırakmak yok demı esma .emel.sibel asiye(hamişlerın bu kadarı geldı aklımaa

ya ben fazla takmicam artık ya olur ya olmaz rabbim isterse verir istemesse vermez onun işine karışılmaz kafaya takarsam adetimde olmuyo onun için olana kadar heç bebiş mebiş demicem

ya kızlar nere kaçtınız ya benimi gördüzünüz üf ya hertarafta yanlız kalıyom nereye gittsem etrafımda kimse kalmıyo off

nasıpcım canım ya uzeulme ne olurr...
heyyy nereye gel buraya .buay olmadıysa bıdahakı ay canım neolur bırakma kendını soylemek kolay ama bunların hepsını bızde yasadık bılıyosunn...allahım sana en kısa zamanda nasıp edecektır ıns.hem yasın genc daha nıye kendını strese sokuyosun canım benım

bir yere gittiğim yok sadece biraz yalnız kalmak istedim

cidden kızlar nertdesınızzz yaaaa
ayse cıkde hıc gorunmedım bugun ılgın da nerdesınızzzzz huuuuuuuu

kız nasip apla sen bize destek olacana bizide bunalıma sokuyon hepimiz birbirimize destek olalımki bu zor günleri aşalım hemen pes etmek yok bize yakışmaz senin bitane oglun vardı demi ikinciyimi istiyodun

kız nasip apla sen bize destek olacana bizide bunalıma sokuyon hepimiz birbirimize destek olalımki bu zor günleri aşalım hemen pes etmek yok bize yakışmaz senin bitane oglun vardı demi ikinciyimi istiyodun
evet 2. istiyorum canım
anlıyorum canım ne olur kendını cok uzme olurmu:teselli:

iyiyim şimdi nazmiye toparladım ama ilk gördüğümde gerçekten yıkıldım 2 aydır bu şekilde olması beni deli ediyor ki bu topiğe girdiğimden beri reglim tuhaflaştı sanırım burdan etkileniyorum stres yapınca şaşıyor ama bende hiç şaşma olmazdı

evet 2. istiyorum canım

iyiyim şimdi nazmiye toparladım ama ilk gördüğümde gerçekten yıkıldım 2 aydır bu şekilde olması beni deli ediyor ki bu topiğe girdiğimden beri reglim tuhaflaştı sanırım burdan etkileniyorum stres yapınca şaşıyor ama bende hiç şaşma olmazdı

dogrudur canım ya bende son aylarda cok yıkılıyodum kendımı suclu gıbı hıssedıyodum ..allah a sukur bak olursa olur olmassa olmas dedıgım ayda hamıle kaldımm...sadece hayırlısını dıleve akısına bırak.ben buay dk gıttgımde ymurtaya baktı ve bu aksam sabah ve yarın aksamı bos gecırmeyın dedı bız dk dedıgı sadece o aksam yapabılmıstık sabah falan yapamamıstık ama allahın ısıkı oda tutmus...hıc dusunme ınanıyorum onumuzdekı ay sende hamıs kalacaksınn

merhaba arkadaşlar belkı çok tuhaf gelecek ama bişi sormak istıyorumm aranızda çürük dişi oldugu halde hamile kalan varmıı ya ben çok sıkıntı yaptım 1 tane çürük dişim varr ya agrırsa dıye ödüm patlıyoo bide çrük diş bebişin zekasını etkıler dedılerr off

merhaba arkadaşlar belkı çok tuhaf gelecek ama bişi sormak istıyorumm aranızda çürük dişi oldugu halde hamile kalan varmıı ya ben çok sıkıntı yaptım 1 tane çürük dişim varr ya agrırsa dıye ödüm patlıyoo bide çrük diş bebişin zekasını etkıler dedılerr off

canım o konuda sana en güzel yardım edecek kişi drun ama benim bildiğim hamişlikte dişe müdahale etmiyorlar:1hug:

dogrudur canım ya bende son aylarda cok yıkılıyodum kendımı suclu gıbı hıssedıyodum ..allah a sukur bak olursa olur olmassa olmas dedıgım ayda hamıle kaldımm...sadece hayırlısını dıleve akısına bırak.ben buay dk gıttgımde ymurtaya baktı ve bu aksam sabah ve yarın aksamı bos gecırmeyın dedı bız dk dedıgı sadece o aksam yapabılmıstık sabah falan yapamamıstık ama allahın ısıkı oda tutmus...hıc dusunme ınanıyorum onumuzdekı ay sende hamıs kalacaksınn

bilmiyorum nazmiye
sen adetinin kaçıncı günü gitmiştin dr a

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan............( )
TATOŞ......................( )
S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
Duygun....................( )
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)
nazers.................... (nazmiye)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

raziş.........................................20 Temmuz (raziye)
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz (sinem)
NEHİR......................................28 Temmuz (gülciha)
güngüneş..................................29 Temmuz (pınar)
Rahel........................................29 Temmuz. (emel)
Melankolia........................................ ........... (pınar)

aslımmm........................................ 1 Ağustos (aslı )
ılgın3009....................................... ..1 Ağustos (merve)
nilhan............................................ ..3 Ağustos ( nil)
Ameli............................................. .8 Ağustos (ayşe)
loveactually....................................10 Ağustos (şebnem)
çağla27.........................................11 Ağustos (çağla)
birdilektut....................................... ................ (dilek)
meleğimsin........................................ ............ (berna)
duygu2008......................................... ............ (duygu)
beyazmelek........................................ ........... (melek)
güzelkız MS................................................ ... (semra)
serdi............................................. .................. (esma )
NEŞELİ:))......................................... ................(neşe)
la gatta............................................. ..................(deniz)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

canm isteyerek olur muu bebegmn kalp atışını duyamadk o yüzden ilk gün derkendee kürtaj olduktan sonraki ilk ilşkiyi kastettm canmmmm

slm kızlar... annemler misafir geldi o yüzden fazla giremiyorum kusura bakmayın. nasip abla umudunu asla yitirme benim görümcem 39 yaşında doğum yaptı. mutlaka olacaktır buna inanıyorum.

X