Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kız nasip sigara içen bebişi gördükce canım sigara çekio hee haberin olsun:)))))

çok şirin yapmışlar ama değil mi[/QUOTE]

çok tatlıı tam öpmelik sevmelikk
deryaaa kızz yaz buraya bak öle kaçmak olmazzz:mymeka: :dance:

çok şirin yapmışlar ama değil mi

deryaaa kızz yaz buraya bak öle kaçmak olmazzz:mymeka: :dance:[/QUOTE]

bi yere gitmiyom zaten
bu gidişle daha uzun yıllar burdayım siz cocukları doğuru büyüytür kimini evlendirir kimini askere yollarsınız ben hala burda emin olun

bi yere gitmiyom zaten
bu gidişle daha uzun yıllar burdayım siz cocukları doğuru büyüytür kimini evlendirir kimini askere yollarsınız ben hala burda emin olun
[/QUOTE]

sen bekleyecekmisin peki kızarım hadi çalış çalış

bi yere gitmiyom zaten
[/QUOTE]

DERYA BENİ YALNIŞ ANLADIN BEBEKDE SANA İSTEMEDİĞİN KADAR DESTEK OLAYIM BIKTIRAYIM SENİ
1- DAHA ÖNCE HAMİLE KALMIŞIN BU DAHADA KALABİLECEĞİN DEMEK
2- EŞİM İSTEMİYO DİYORSUN YA ODA İSTEYECEK AMA SIRF ONDA BİTMİYO HERŞEY EŞİM BANA ESMA ÖNCE SEN BÜYÜ SONRA BEBEK DEDİ BAKTI OLMUYO OLSUNDA İKİNİZ BERABER BÜYÜYÜN DEDİ:roflolbeni bebek gibi görüyo öyleyimde şımarık biriyim ama yerine göre olgun olabiliyorum kocama olgun olamıyorum ama sende ona bebek gibi davranıyorsan silkelen ve şaşırt onu)
3-BURASI UMUT TOPİĞİ YOK UMUTSUZLUĞA DÜŞMEK YERSİN OKLAVAMIklava:klava:
4-BİZ SANA KIZIYORSAK SENİN İYİLİĞİN İÇİN AH BİR ANLASAN BENİ laelaelaelaelae

Günaydın Şebnem cim...Gerçekten çok haklısın..Herkesin derdi başka işte..Allah ne verirse hayırlısını versin inşallah...İş dünyaya getirmekle bitmiyor..Tahtını kurarız ama bahtını yapamayız...

şebnemcimm valla çok şükür halimize bende öle dua ediyorumm zaten şükretmesini bilmeyene allah vermezmiş..

bi yere gitmiyom zaten

derya anlaşılan sana oklava yetmemişşşşÇok üzgünüm çoook:mymeka::mymeka:
kızım sen öyle diyonda bi düşün bakalım ben ne yapayım o zaman kızımın karyolası yatak odamda duruyo diye hala oturma odasında kanapede yatıyoruz her baktığımız yerde onu görüyoruz bi umut dedik bak 7 ay geçti kaç aydır doktora gidiyorum tık yok ve eylülde 7 yılı dolduruyo evliliğim hastalandığında kocanın gözlerinde derin bir umutsuzluk gördün mü sen yada her ay gününü büyük bir korkuyla bekledin mi kocan hiç Allahım ne yaptımda bana bu cezayı verdin diye isyan etti mi Allaha yada bizim hiç çocuğumuz olmayacak diye ağladımı yanında sen ne yaşadında böyle konuşuyon anlamıyorum ki ben her ay biten umutlarımı toparlayıp tekrar yanınıza geliyorum yapmayın böyle kızlar yaaa hamiş kalmak önemli tabi ama hayırlısını isteyin varsa gününüz sabredip bekleyin ve dua edin de Allah size evlat acısı yaşatmasınnnn

canım çok güzel anlatmışsın..Kendimden utandım valla...:çok üzgünüm:

ayşem seni çok seviyorum arkadaşim
amiiiin allah kimseye yaşatmasin yaşayanlarada bol sabir versin

evet heraybasımı bekler inşallah hamile değildir diye
evet oda ağladı bebeğimiz olacak diye siniden nemi yasadım ilk hamilelğimde askerdeydi
benim burnumdan getirdi ailesi
benim yanımda doğsun diyorlardı eşime telde
sen bilirrsin oğlum diyordu
dr gidecem dedim
bana güvenmiyor eşim görümceme diyor sende git onunla sonra öldüdüe kurtuludular tabi acısınıda ben çektim
gelelim 2 bebeğe hamile kaldım kavga başladı neyse dr gittik bide öğrendikki ilkizmiş adam iyice delirdi kaynanam aldırsın biz nasıl bakacaz ikiz bebeğe dedi
sonracım teki öldü rahatladılar biraz10 gün sonra dr giittim diğeride ölmüş yallah bidaha kürtaja baktım eşim çok üzülüyor
ama inanmadım inanadırıcı gelmedi
rahatladınmı mutlu oldunmu dedim
ben her kavgaya rağmen gözümü açtığımda elimi karnıma veriyorudum onun orda olması beni rahatklatıyordu ve gözüm bişey görmiyürdu
ama malesef nasip olmadı beni terketti oda neyapsın zavallım anladı istenmediğni
canım tatlı istedi çarsıya gitme imkanınmda yok eşime oakadar ısrar ettim hatta parasını bile verdim almadı
ya işte ne bilim halada arsızlığımdan olsa gerek çocuk istiyorum
dr tedaviye gel dedi
götürmedi
ama ben biliyorumki bebeklerimin 3 ünüde stresten kaybettim uykusuzluk sürekli gözyaşı ne olacak işte
zaten rahatsızdımda ikiz zormuş bilirsiniz
işte böyle

bu arada basın sağolsun senin işinde çok zor
benimde bebek tulumlarım kaldı sandığımda ayakkabıları iç çamasırları pantolonlar simdi doğsaydı 5 aylık olacaktı ama olmadı ne yapim
eğer nasibimde varsa birgün olur

Son düzenleme:

ayşeciğim seni çok iyi anlayabiliyorum
o zaman deryacım bende anlatayım sana

allaha çok şükür bir oğlum var allah ona ömür versin ama onca yıldan sonra kocanın istemeyip sonra herkesin zoruyla kabul ettirip hamile kalıyorsun 23 hafta yani 23*7 =161gün onu karnında taşıyorsun herşeye yolundayken birde kız olduğunu öğreniyorsun herşey daha güzel oluyor sonra o lanet olası sabahı kanamayla uyanıyorsun hastaneye koşuyorsun ve bebeğin yaşadığını öğrenip rahatlıyorsun ama dr müdahalle etmemesi sonucu gece yarısı doğum sancısıyla uğraşıyorsun ve bebeğini canlı olarak doğuruyorsun onun nefes alabilmek için çırpınışını görüyorsun ama elinden birşey gelmiyor ve sonra minicik kalbinin dayanamadığını öğrenip onun ölüşünü gözlerinle izliyorsun bak 18 ay oldu bu olayın üstünden geçeli ve hala birşey yok inş bu ay farklı olur 18 ay dile kolay
ve ayşenin dediği gibi bizlerin umudu tükenmediyse senin ve diğerlerinde tükenmemeli

kızlarrrrrrrrrrrr benim halaaa umudummm varrr......... dünkü yolladığım yazıyı tekrarlayım bence herkes çıktısını alıp assın bi yer..

Evini bir davet sonrası temizlemek için saatlerce uğraşıyorsan
Bir çok arkadaşın var demektir

Faturalarını ödeyebiliyorsan
Bir işin var demektir.

Pantolonun biraz sıkıyorsa
Aç kalmıyorsun demektir.

Gölgen seni izliyorsa
Güneş ışığını görüyorsun demektir.

Otobüsten indiğin yerden işyerine yolu uzun buluyorsan
Yürüyebiliyorsun demektir

Hükümet hakkında eleştiri yapabiliyorsan
Konuşma özgürlüğün var demektir

Yanındaki adamin sesinden rahatsız oluyorsan
Duyuyorsun demektir.

Camları silmen , çatıyı onarman gerekiyorsa
bir evde yasiyorsun demektir

Doğalgaz faturan yüklü geliyorsa
Isınıyorsun demektir

Yığınla yıkanacak ve ütülenecek çamaşırların varsa
Yığınla giyeceğin var demektir

Çalar saatin sabahın köründe çalıyorsa
Yaşıyorsun demektir

Aksamları kendini yorgun hissediyor ve bacakların ağrıyorsa
O gün üretici olmuşsun demektir

VE TÜM BUNLARIN FARKINA VARABİLİYORSAN
MUTLUSUN DEMEKTİR

DOLAYISIYLA MUTLULUK .....
Sorunsuz bir yaşam değil, Onlarla başa çıkabilme yeteneği demektir......

canım ya çok kötü
anlıyorum seni inan
:1no2::1no2:
herseye rağmen günü iple çekiyorum kızlar napıor ne oldu diye
innaın benim için çok önemlisiniz
herkese sizden bahsediyorum çok güzel dostluk var diyorum inanamıyolar
umarım sende aysede bütün kızlar en kısa zamanda bebek sahibi olursunuz
iyiki varsınıza.s.

bu arada galiba ben bu ay hamileyim bana öyle geliyor
eşim geçen bi hata yaptı
vede tam yumurtlaama zamanımda ya hamileysem nasıl söyliycem ben ona

bilemiyorum
acaba gerçekten hamileysem bikaç ay söylemesemmi diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…