Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın güzel hamişler

ağzdından bal damlayan baş güzel hamişimiz esmoşş:dance:

kızlar ben bugün pek yazamıcam gibi görünüyor işyerinde bir arkadaşla yaşadığımız problem epeyce büyüdü bugün büyük ihtimalle toplantı yapılcak ya ben ya o dedim:1rolleyes: bakalım neler olcak kızlar..
ama hamiş haberlerinizi bekliyorumm nasipp ne oldu çatlatmadan bizi gell gelen giden yoktur inşallahhh..

hayırlısı canım seni seçecekler o kesin ama neden böyle oldu kızı dövdünmü yoksa:roflol::roflol:

Kızlar gününüz aydın....Hayırlı cumalar dilerim......Nasip ile nazmiyeden şu ana kadar ses yok herhalde?
Esma sana birşey soracağım canım..Akıntı sende ne zaman başladı hatırlıyormusun? Benım reglime 11 gün var ama yumurtlama değildir değil mi?

Bu arada Merve cim hayırlısı olsun işin hakkında..Hem sen bebişe kendin bakmak istiyordun..Bunda da vardır bir hayır..Bebiş gelmeden senın evde oturmanı istiyor bak..:)))) Şaka bir yana Allah gönlüne göre versin..

günaydın emelcımm...günaydınnnn kızlarrr hayırlı cumalarr herkeseeee...

kızlar bana hala ne gelen var ne gıden.aksam test yapacaktım kayınvalıdeme gıttım orda kaldım yapamadım sabah gelırken kan verdım.4 den sonra sonuc alıcam .....dua edın kızlarrr ne olurrrr

selam kızlar 6 gün gecikmeden sonra geldi benimki artık umut ağustosa kaldı üzgünüm gününde gelse bu kadar üzülmezdim ama gecikince umutlanıyor insan!!!!!!!

canım inşallah hamilesindir.. Cuma günü duaların kabul olur inşallah... Herhangi bir belirti felan var mı ? Sonucu bizde sabırsızlıkla bekleyeceğiz..a.s.

selam kızlar 6 gün gecikmeden sonra geldi benimki artık umut ağustosa kaldı üzgünüm gününde gelse bu kadar üzülmezdim ama gecikince umutlanıyor insan!!!!!!!

canım günaydın... Sağlık olsun..Sıkma canını Senınkide Ağustosta gelir..:1hug:

cnm serdi bekle beraber ağustosta veririz haberi:))
emelcim ve esmacım sağolun kızlar ya dün alakasız benim yapmadığım bir işi ben sanki yalnış yapmışım gibi müdürlük taslarca bana bağırma yalnışında bulundu bende tabi bunun altında kalmadım ondan dolayı böle tatsızlık oldu.. bakalım aramızı bulmak için müdürm araya girdi bugün ne derdimiz varsa toplıcak buarada tek benle kötü değil 2 arkadaşlada kötü sorunlu çocuk.
nazercim dualarımız seninle hadi beklioz güzel haberlerini..

teşekkür ederim rahel ve ılgın inşallah olur ılgın sen ağustosun kaçında olcaksın? birde ovulasyon takibi yapıcak mısın ben kendi haline bırakıcam kısmet yani

Kötü Kazen Ne Ağustosu biz bu ay hamiştik hani? Sen çabuk pes ettin..Ben hamişimim ona göre..klava: Aksini ispatlayan olmadığına göre..
Diğer kızlar daha kalkmadınızmı? Nerdesiniz? Şebnem boğazda sabahladın herhalde.? Ayşe uyuyormusun hala? Nasip test mi almaya gittin sağlamından:roflol: Derya sende kesin karpuz yiyorsun? Esma...Esma2 Razis..ve unuttuklarım..Hadi amaaaaaaaa

teşekkür ederim rahel ve ılgın inşallah olur ılgın sen ağustosun kaçında olcaksın? birde ovulasyon takibi yapıcak mısın ben kendi haline bırakıcam kısmet yani

cnm ağustos 1 gibi bekliyorum adet olmayı ama geçen ay doğum kontrol kullandım kistim için ondan aslında ayın kaçında olurum adet tamda kestiremiyorum.

bide canım ben zaten pek anlamıyorum yumurtlama günüm ne zaman diye çokta takip etmedim buzamana kadar açıkcası bende saldım çayıra kısmet bakalım. önümüzdeki ay gecikirsem ya hamişim yada kistim tekrarlamış olur:dilcikar:

emel kız tamam işte ben buay hamiş kalıom ama ağustosta öğrencem ya ondan öle dedimŞeniz

canım inşallah hamilesindir.. Cuma günü duaların kabul olur inşallah... Herhangi bir belirti felan var mı ? Sonucu bizde sabırsızlıkla bekleyeceğiz..a.s.

inşallah canım ya ....ben buay pek kendımı dınlemedım agrı sıra sancı gırıyo gıbı gece ozellıkle cok tuvalete gıdıyommm.yaaa bılmıyomkııııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…