Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Nazmiye sonucu 4 de alacak canım...İnşallah hamişdir.. Sıra bize gelir artık..
Asiye cim senın için dua edeceğim. Allah hayırlısını versin..
Çağla canım hemen bozma moralini..Bırak 2-7 yılı benım halamın gelini 16 sene bekledi..Onu da geç eski işyerimdeki abimiz 25 yıl beklemiş. Kızı doğduğunda nerdeyse dedesi gibi duruyordu..Allah hepimize hayırlısını versin..

asiyecim hiçbirşey olmayacak hayırlısıyla moralini bozma
sağol cnm inşallah iyi bir sonuç alırsam yazarım hemende iyi sonuç alamazsam kimseyle konuşacak halim olmaz ctesi yazarım büyük ihtimalle. Bekliyorum akşamı da zaman geçmiyo ya
kız biz ne için burdayız iyi ve kötü gün için

nasip senden naber varmı belirti filan napmayı düşünüyon gerçi bugün birinci gün gecikmenin dimi?

beklemeyi şebnemcim gider şimdi yine bozuk test alır üzülürüm

sağol canım inşallah hayırlısı diyorum bende yapacak bişey yok

Tabiki iyi günde de kötü günde de yanımdasınız sağolun ama konuşacak durumda olamayabilirm diye dedim . Ama içimde kötü his yok inşallah hayırlı haberle döncem diye düşünüyorum.

işte bu kadar.... sen konuşmasanda biz sana teselli vermeye çalışırız:1hug:

kızlar ya vakıt gecsın dıye bankalara gıttım geldım genede daha 1 saat var ya..bıde yanımdakı arkadas dısarı cıktı o gelmeden gıdemıycem almaya....offff gecmıyoo zaman

kızlarr bı saatten az kaldııı.nasıl bı haber alıcam acabbaaaa..içinizee ne doguyooo varmı 6.hıslerıne guvenenn zaman gecmıyoo

kızlarr bı saatten az kaldııı.nasıl bı haber alıcam acabbaaaa..içinizee ne doguyooo varmı 6.hıslerıne guvenenn zaman gecmıyoo

canım umarım kalbimizden geçen olur..Ama benım içime pozitif gibi geliyor...Yalnız negatif olsa da üzülme tamam mı? Umudumuz devam edecek.......:dance:

canım umarım kalbimizden geçen olur..Ama benım içime pozitif gibi geliyor...Yalnız negatif olsa da üzülme tamam mı? Umudumuz devam edecek.......:dance:

inşallah canım kendımı hep kötüye hazırlamaya calısıyom ama elımde degıll...hayırlısı bakalaımmmm

Nazmoş yarım saat sora mı gidicen almaya testi
Bi hastaneyi ara çıktıysa sonuç değerleri sülesinler sana Sende bana süle bende sana hamiş olduunu sülerimmmm

nazmiye bence senin pozitif çıkacak arkadaşım

sibel kız sen hamişsin benim için ne doğuyor içine :dance:

nasip hamişsem müneccim miyim kız Valla bilmem ki sanki sende de var bişiler konuşmaların deişmiş hamiş gibisin sanki

Nazmoş yarım saat sora mı gidicen almaya testi
Bi hastaneyi ara çıktıysa sonuç değerleri sülesinler sana Sende bana süle bende sana hamiş olduunu sülerimmmm

ewet canım yarım saat sonra yanımdakı ark.dısarda ıns o zamana gelırrr.yok ya aramıyımm bıraz daha beklıyım gıdınce ogreneyımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…