Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

canım ya çok kötü
anlıyorum seni inan
:1no2::1no2:
herseye rağmen günü iple çekiyorum kızlar napıor ne oldu diye
innaın benim için çok önemlisiniz
herkese sizden bahsediyorum çok güzel dostluk var diyorum inanamıyolar
umarım sende aysede bütün kızlar en kısa zamanda bebek sahibi olursunuz
iyiki varsınıza.s.:nazar:

deryacım umarım sana bazı şeyleri anlatabilmişizdir
canım herşeye rağman şükretiyoruz ve edeceğiz hayatım ok:1hug:

kız şebnem neyse geçmişi okuduysan eğer biz sabah sabah sizin içinizi karartmak için anlatmadık bu olayları sadece deryaya umutsuzluğundan sıyrılabilmesi için yardım etmeye çalışıyoruz

bu arada galiba ben bu ay hamileyim bana öyle geliyor
eşim geçen bi hata yaptı
vede tam yumurtlaama zamanımda ya hamileysem nasıl söyliycem ben ona

bilemiyorum
acaba gerçekten hamileysem bikaç ay söylemesemmi diye düşünüyorum

bencede söyleme üstüne görmüşüm de dermişim
ama derya bebek doğduğu zaman ya sana daha da ters davranmaya başlarsa

deryacım umarım sana bazı şeyleri anlatabilmişizdir
canım herşeye rağman şükretiyoruz ve edeceğiz hayatım ok:1hug:

kız şebnem neyse geçmişi okuduysan eğer biz sabah sabah sizin içinizi karartmak için anlatmadık bu olayları sadece deryaya umutsuzluğundan sıyrılabilmesi için yardım etmeye çalışıyoruz

yaniiiiiiiii sadece umut hep var herşeye rağmen var demek için ne şartlarda yeşertiyoruz onu anlattık yoksa ne karartması yahu:çok üzgünüm:

bencede söyleme üstüne görmüşüm de dermişim
ama derya bebek doğduğu zaman ya sana daha da ters davranmaya başlarsa

ya bilemiyorumki
bende ne yapacağımı şaşırdım ama öyle yapma z eminimki çok sever
bundan şüphem yokta
bi doğursam işte gerisi gelir eminim ama işte iş doğurmakta

ayy herneyse yazdıklarınız koca bir tabakta karpuz beni kendime kgetirdi
bu arada hamile olanların bebklerine yelek yapıcam valla
içimden geldi
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Yok Şebnem in saçmalamıyorsun....Boşverrrrrrrrrrrrrrrrr..........Umut etmek, hayal kurmakta güzel..Zaten hayal etmesek, geleceğe dair hayaller kurmasak nasıl anlayacağız yaşadığımızı..:)))

bu arada galiba ben bu ay hamileyim bana öyle geliyor
eşim geçen bi hata yaptı
vede tam yumurtlaama zamanımda ya hamileysem nasıl söyliycem ben ona

bilemiyorum
acaba gerçekten hamileysem bikaç ay söylemesemmi diye düşünüyorum
Hatayı yaptısa sonucuna katlanacak gerekirse blöf yap başalrım senin kocana 3 tane bebek ölmüş onun yüzünden yazık değilmi 4.ye hayır diyeceksin derya bu sefer kabul etmeyeceksin ağlamayacaksın bebeğin için dimdik ayakda duracaksın ona iyi bakacaksın yoksa gelirim maraşa dediğine 2 saatmiş kocanıda senide döverim evet senide döverim yıkıldığın için bunları unutma tamammı hatta kızları toplar gelirim maraşın altını üstüne getiririz
ayy herneyse yazdıklarınız koca bir tabakta karpuz beni kendime kgetirdi
bu arada hamile olanların bebklerine yelek yapıcam valla
içimden geldi
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

sen delisiiiiiiiinnnnnnnnlülülülülülülülülülülülü

evet söylemeyeceğim inşallah yemem bu ay kırmızı kartı
bakalım
innnnnşallllllllllllllllllahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

gülüm üst üste hikayeleriniz beni gerçekten üzdü. hem senin hem deryanın hem ayşenin. bizler elbette burda boşuna üzülüyoruz çünkü allah insana derdini unutturacak daha büyük dert vermesin hepimize allah bebiş versin. yoksa benim haddime mi düşmüş ayrıca kendime kızdım insanlar neler yaşamış ne kötü günler geçirmiş bense neler düşünüyorum diye. hatta siz yazmadan ben arkadaşlarımın sıkıntılarını yazmıştım. sonrada şükrediyorum halime demiştim. yani şekercim. allah büyük hepimizi sevindircek inşallah

mrb arkadaşlar ne kadar acıklı hikayeleriniz varmış ya...ağlayarak okudum.ben zaten hiç dayanamam çok sulu gözüm.ben de 11 ay bitti evleneli.doktora gitmeyene kadar herşey çok güzeldi.geçem hafta gittim doktora.o lanet kistleri duyunca hayatım değişti sanki kafama çok takıyorım ya olmazsa diye düşünüyom.eşim çok sabırlı bu konuda doktor bi sorun yok dedi olur dedi diyerek beni teselli ediyo ama ben şu internetten araştırmayı başladım ümidim falan kalmadı.akşam elimde değil ağlamak istiyom hiç bi şeyden zevk almıyom artık.eşime kışa kadar oldu oldı ben aşılama yaptırmak istiyom dedim o da erken diyo başka bişiy demiyor.ama ben bi an önce istiyom çünkü kafama çok takıyorum elimde değil işyerinde bile değiştiğimi farkeden var.ne yapacam bilmiyom.Allaha büyük konuşmayayım da 2-3 yıl falan bekleyemem.:1no2::1no2:

bende akşam kan testi yaptırcağım kızlar yarın bebeğimin durumu belli olacak . Şimdi akşam kan testim yüksek çıkarsa bebeğim iyi durumda olabilir diye düşüneceğim ama düşükse umudum tükenecek maalesef.

mrb arkadaşlar ne kadar acıklı hikayeleriniz varmış ya...ağlayarak okudum.ben zaten hiç dayanamam çok sulu gözüm.ben de 11 ay bitti evleneli.doktora gitmeyene kadar herşey çok güzeldi.geçem hafta gittim doktora.o lanet kistleri duyunca hayatım değişti sanki kafama çok takıyorım ya olmazsa diye düşünüyom.eşim çok sabırlı bu konuda doktor bi sorun yok dedi olur dedi diyerek beni teselli ediyo ama ben şu internetten araştırmayı başladım ümidim falan kalmadı.akşam elimde değil ağlamak istiyom hiç bi şeyden zevk almıyom artık.eşime kışa kadar oldu oldı ben aşılama yaptırmak istiyom dedim o da erken diyo başka bişiy demiyor.ama ben bi an önce istiyom çünkü kafama çok takıyorum elimde değil işyerinde bile değiştiğimi farkeden var.ne yapacam bilmiyom.Allaha büyük konuşmayayım da 2-3 yıl falan bekleyemem.:1no2::1no2:

Allah hakkında hayırlısını versin canım inşallah o kadar beklemezsin ama burada o kadar bekleyen insanlar var. O yüzden hep hayırlısını dile Allah tan canım
:nazar:a.s.

Allah hakkında hayırlısını versin canım inşallah o kadar beklemezsin ama burada o kadar bekleyen insanlar var. O yüzden hep hayırlısını dile Allah tan canım
:nazar:a.s.

biliyorum burda yıllarca bekleyen vr şu anda hamile olan çok kişi var.Allahtan hayırlısı olsun ama ben şimdiden böyle sabırsız davranıyom hayatım bile değişti 2-3 yıl bana ölüm gibi geliyo.lütfen beni yanlış anlamayın ama ben böylyeim herşeyi kafama takarım.elimde değil ama ne yapayımm düşünmediğim bi an bile yok.

asiyecim inş. güzel sonuçlar alırız senden:)
çağla sana demin bir arkadaşımla ilgili bişii yazmıştm okudun mu onunda kisti çıkmış ama doktor bu şekilde hamile kalamazsn demiş

biliyorum burda yıllarca bekleyen vr şu anda hamile olan çok kişi var.Allahtan hayırlısı olsun ama ben şimdiden böyle sabırsız davranıyom hayatım bile değişti 2-3 yıl bana ölüm gibi geliyo.lütfen beni yanlış anlamayın ama ben böylyeim herşeyi kafama takarım.elimde değil ama ne yapayımm düşünmediğim bi an bile yok.

bende heyeaclıyımdır paniğimdir ama stres de bebek olmasını engelliyormuş o yüzden diyorum kendi kendini rahatlat kafanda sürekli bebek düşüncesi olursa hiç olmaz bide üzülürsün bizim burada bir arkadaş sadece çocuk için beraber olur hala gelmiştik o kadar kafaya takmıştım dedi 7 yıl uğraşmışlar olmayınca bırakmışlar istemiyoruz artık demişler o ay çocuk olmuş . Ne demek istediğimi anlatabildim mi şeker?

çağla sana demin bir arkadaşımla ilgili bişii yazmıştm okudun mu onunda kisti çıkmış ama doktor bu şekilde hamile kalamazsn demiş

sağol cnm inşallah iyi bir sonuç alırsam yazarım hemende iyi sonuç alamazsam kimseyle konuşacak halim olmaz ctesi yazarım büyük ihtimalle. Bekliyorum akşamı da zaman geçmiyo ya

canım sabah yazmışsın okudum işler yoğun alunca siteden çıkmak zorunda kaldım da.canım ya okudum ama sevineyim mi üzüleyim mi bilemedim...yani onunki ilerlemiş ki doktor tedavi demiş.bizdeki demek ki zararsız.henüz hormonlarımızı etkilemiyor.çünkü hormon testlerimiz iyi çıktı.

bende heyeaclıyımdır paniğimdir ama stres de bebek olmasını engelliyormuş o yüzden diyorum kendi kendini rahatlat kafanda sürekli bebek düşüncesi olursa hiç olmaz bide üzülürsün bizim burada bir arkadaş sadece çocuk için beraber olur hala gelmiştik o kadar kafaya takmıştım dedi 7 yıl uğraşmışlar olmayınca bırakmışlar istemiyoruz artık demişler o ay çocuk olmuş . Ne demek istediğimi anlatabildim mi şeker?

anladım canım çok iyi anlıyorum 7 yıl çok uzun bi süre.Allah sabır versin.işallah benim öyle olmaz.:1no2:

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan............( )
TATOŞ......................( )
S.ozozel.................. (sibel)
deryaa1....................(derya)
Eköseoğlu............... (esma)
Duygun....................( )
asiş.........................(asiye)
emelyucel............... (emel)
uğur ve eylül............ (eylül)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]:

apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
raziş.........................................20 Temmuz (raziye)
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz (sinem)
NEHİR......................................28 Temmuz (gülciha)
güngüneş..................................29 Temmuz (pınar)
Rahel........................................29 Temmuz. (emel)
Melankolia........................................ ........... (pınar)

aslımmm........................................ 1 Ağustos (aslı )
ılgın3009....................................... ..1 Ağustos (merve)
Ameli............................................. .8 Ağustos (ayşe)
loveactually....................................10 Ağustos (şebnem)
çağla27.........................................11 Ağustos (çağla)
birdilektut....................................... ................ (dilek)
meleğimsin........................................ ............ (berna)
duygu2008......................................... ............ (duygu)
beyazmelek........................................ ........... (melek)
güzelkız MS................................................ ... (semra)
serdi............................................. .................. (esma )
NEŞELİ:))......................................... ................(neşe)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

HADİ ARTIK BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE
LİSTEMİZİ GÖREN MAŞALLAH DESİN

X