Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

emel kız tamam işte ben buay hamiş kalıom ama ağustosta öğrencem ya ondan öle dedimŞeniz[/QUOTE]

tamam o zaman..:içelim: Ama bak ben regl olsamda hamileyim ona göre.Demedi demeyin..Üstüne görecem:roflol:

günaydın çağlacım ve deryacımm :)
çağla nasıl oldun biraz daha iyi misin?
cnm bak benim bir arkadaşımda kist çıkmış ama doktor ona direk demiş bu şekilde hamile kalamazsın diye onun için tedaviye başlamışlar ondan sana anlatmak istedim çok şükür sanada banada doktor demedi bişi..

sağol canım nasılsın nasıl gidiyor ????????
y aslında ben bu umut topluluğuna pek uymadığımı düşünüyorum
nedenseneyse yaaa boşver

ne oldu yine? Sen yine karamsarlığa kapılmışsın..Esma'ya şikayet ederim bak seni..Senin hakkından o gelir:eek:klava:
Eğer konu hamişlikse, elbet birgün olacak takma kafana..Yalnız bazılarımız biraz beklemek zorundayız hepsi bu..lülülülülülü

nedenseneyse yaaa boşver

kız esmada yok ayşede ben alayım :eek:klava: elimee niye kız umutsuz musun sen? söle bakimm anlat niye uymuyosun

ne oldu yine? Sen yine karamsarlığa kapılmışsın..Esma'ya şikayet ederim bak seni..Senin hakkından o gelir:eek:klava:
Eğer konu hamişlikse, elbet birgün olacak takma kafana..Yalnız bazılarımız biraz beklemek zorundayız hepsi bu..lülülülülülü

birgün olmayacak işte mevzu o zaten
ya bana ne oldu bilmiyorum hiçbir sebebp yokken suanağlıyorum sebep yok aslında
ama çevremde 4 komsumuz hamile
amam ben 5 yıllık evliyim bebek mebek yok
kıskanıyorum evet
yalan söylmeycem
napim bende istiyorum bebeğim olsun onu sevim koklayım
kucağımda yatırim
hayatımı ona adayayaım
ama yok işte
esmada kızsın napim ben böyleyim işte
elimde değil
hemen ağlarım hemen üzülürüm napim buda benim yapım
hüzünlü bir türkü dinlerim oturur ağlarım tv filmlerine ağlarım
helede su yaprak dökümünde halil ergün aağlasın bende eşlik ederim napim işte
ama son 2 gündüracayip duygusallık var biri dokunsa ağlarım ne bilmi ya işte
amaaan
neyse yine fırça yemeyeyim cvp yazmanıza gerek yok

derya cım canım boyle dusunme ısyan etme.çok şükür inançlı insanlarız verende vermeyende allah.vardır onun bı bıldıgı kıı emınım vaktı zamanı gelmedıı..allah sukur buyuk bı sorunumuz yok hepımızın ve hepımız bu soyledıgın seylerı yapmak sıtıyoo ve ıtıraf edelım hepımız hamılelerı kıskanıyoruz onları yerınde olmayı ıstıyoruz suna ınan ama zamanını beklıyoruzz..aglamaya gelınce aglamak ıyıdır bosver agla.bende cok aglarım ınsanı rahatlatır

a.s.

nasip test yaptınmı bugün canım
hayır yapmadım hayatım
tamam konuşmayacaksın sana iyi geceler canım
gülüm neden konuşmayayım pc başında değilimdir
herkese günaydııııınnnnnnn kızlar
hamişimiz en sonunda teşrif etmiş
sıra aylinde hadi kız nerdesin
günaydın
günaydın kızlar nasılsınız hayırlı cumalar olsun inşallah
günaydın
günaydın kızlar hayırlı cumalarr herkeslerrreeee
günaydın
günaydın kızlar nasılsınız herkese hayırlı cumalar...a.s.
günaydın
ağzdından bal damlayan baş güzel hamişimiz esmoşş:dance:

kızlar ben bugün pek yazamıcam gibi görünüyor işyerinde bir arkadaşla yaşadığımız problem epeyce büyüdü bugün büyük ihtimalle toplantı yapılcak ya ben ya o dedim:1rolleyes: bakalım neler olcak kızlar..
ama hamiş haberlerinizi bekliyorumm nasipp ne oldu çatlatmadan bizi gell gelen giden yoktur inşallahhh..
gelen giden yok hayatım
Kızlar gününüz aydın....Hayırlı cumalar dilerim......Nasip ile nazmiyeden şu ana kadar ses yok herhalde?
Esma sana birşey soracağım canım..Akıntı sende ne zaman başladı hatırlıyormusun? Benım reglime 11 gün var ama yumurtlama değildir değil mi?
geldim fgeldim burdayım
selam kızlar 6 gün gecikmeden sonra geldi benimki artık umut ağustosa kaldı üzgünüm gününde gelse bu kadar üzülmezdim ama gecikince umutlanıyor insan!!!!!!!
esma hayatım üzülmek yok demekki zamanı gelmemiş
herkese günaydınnnn..........................
günaydın
herkese günaydın arkadaşlar
günaydın
nedenseneyse yaaa boşver
kız sen harbiden dayak istiyon:1hug:

deryaa ben yengeçç burcuyum ben sulugözün önde gideniyim.. bak sen azından hamişliği tatmışsın devamı inş önümüzdeki hamişliğinde gelir cnm sıkma canını allah büyük

güüüüüüüüüüünnnnnnnnnnnaaaaaaaaayyyyyyyyyyydddddddddııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnn hamişlerim ve hamiş adaylarım benimmmmmmmmmmm:1hug:
cumanız hayırlı göbişiniz bebişli olsunnnnnnnn:dance:
yada benim gibi üstüne görün ağustosta patlatın müjdeyi tamam mı canlarrrrr ama eylül kabul değil ona göre en geç ağustosta o liste pespembe olacak işte o kadarrrrrrr:eek:klava:çalışmaları sıkı tutun bakemmmmmmmmm:roflol:
mervem Allah hayırlı olanı nasip etsin canımmmmmmmma.s.
rahelim geldimmmmmmmmm:teytey:
derya merve vermiş sana cevabı zaten ama yetmez dimi :eek:klava:benimde dövmem lazım seniiiiiiiiiiiii bi daha duymayayımmmmmmm umut herkez için var hep var ve sonunda hepimize bebiş var inşallahhh
nazmiyecim inşallah hayırlısıyla bugünün hamişleri senle nasip olur canımmmm hadi teyze yapın bizii teyze olasım geldiiiiiiiiii:emir_bebek:
esma2 ağustos son dedik ona göreeeee:1hug:
çağlam raziyem aynı şey sizin içinde geçerli ona göreeeeeeeee:eek:klava:
CUMANIN HÜRMETİNE BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE

güüüüüüüüüüünnnnnnnnnnnaaaaaaaaayyyyyyyyyyydddddddddııııııııııııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnn hamişlerim ve hamiş adaylarım benimmmmmmmmmmm:1hug:
cumanız hayırlı göbişiniz bebişli olsunnnnnnnn:dance:
yada benim gibi üstüne görün ağustosta patlatın müjdeyi tamam mı canlarrrrr ama eylül kabul değil ona göre en geç ağustosta o liste pespembe olacak işte o kadarrrrrrr:eek:klava:çalışmaları sıkı tutun bakemmmmmmmmm:roflol:
mervem Allah hayırlı olanı nasip etsin canımmmmmmmma.s.
rahelim geldimmmmmmmmm:teytey:
derya merve vermiş sana cevabı zaten ama yetmez dimi :eek:klava:benimde dövmem lazım seniiiiiiiiiiiii bi daha duymayayımmmmmmm umut herkez için var hep var ve sonunda hepimize bebiş var inşallahhh
nazmiyecim inşallah hayırlısıyla bugünün hamişleri senle nasip olur canımmmm hadi teyze yapın bizii teyze olasım geldiiiiiiiiii:emir_bebek:
esma2 ağustos son dedik ona göreeeee:1hug:
çağlam raziyem aynı şey sizin içinde geçerli ona göreeeeeeeee:eek:klava:
CUMANIN HÜRMETİNE BOYANSIN LİSTEMİZ PEMBEYE

günaydınnn canımmm inşallah allah dualrımız kabul eder haftayı hamiş haberıyle kapatırızzz

X