Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

1.Sabırsız_______________6 Mayıs
2.Deniz 1634--------------------- 7 Mayıs
3.bidibidi_______________10 Mayıs
4.Lugesya_lin___________11 Mayıs
5.Shoksheke____________20 Mayıs
6Gizemx_______________22 Mayıs
7.*sennur*______________25 Mayıs
8.Aşkitom______________
9.Angel...baby___________
10.Tuğba_a_______20 mayıs_______
11.Balımnur_____________
12.NEŞELİ:))____________ben aşılama yapıldığı gün yazarım şuan belli değil tam olarak:))
13.Seka________________
14.BeReN35____________
15.Oyek________________
16.Drajee tarihini ne yazayım canım anlayamadım.2 mayıs mı?
17.Aysbar 23 Mayıs

teşekkür ederim canım.Beni de 23 mayısa eklerseniz sevinirim.inşallah mayıs ayında olur kısmet değilmiş demek ki bu ay.

HOŞGELDİN UMARIM BU SİTE SANA DA UĞURLU GELİR.Burada umutsuzluk yok!SADECE UMUT VAR !
Biz elimizden geleni yapacağız bebişimiz için sonra dua edeceğiz hamiş olalım diye...

1.DRAJEE______________2 mayıs
1.Sabırsız_______________6 Mayıs
2.Deniz 1634____________ 7 Mayıs
3.bidibidi_______________10 Mayıs
4.Lugesya_lin___________11 Mayıs
5.Shoksheke____________20 Mayıs
6.Tuğba_a______________20 mayıs
7.Gizemx_______________22 Mayıs
8.aysbar ______________23 mayıs
9.*sennur*______________25 Mayıs
10Aşkitom______________
11.Balımnur_____________
12.NEŞELİ:))____________ben aşılama yapıldığı gün yazarım şuan belli değil tam olarak:))
13.Seka________________
14.BeReN35____________
15.Oyek________________
16.Lugesya_lin __________
17.Angel...baby___________
kızlar tarihleriniz yazıldı ve düzeltildi allah ım gönlünüze göre versin.
dreje canım bende aşılama yaptıracam ama daha iğnemi vuruyorum şahsen bugün sonuncuyu vuruldum galiba inşallah hayırlısı olur canım.bide adetin kaçıncı günü sana aşılama yaptılar ve kaç yumurtan vardı (çaplarıda kaçtı) ya galiba fazla soru sordum ama işte merak:))

Selam kızlar.
Bende aranıza yeni katıldım.Uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum,sonunda bende derdimi neşemi paylaşayım dedim.
Beni de listeye eklerseniz sevinirim.
Dualarım sizinle Allah gönlünüze göre versin inşallah

canım sende aramıza hoşgeldin. ALLAH hepimize nasip ederi inşallah o mukaddes görevi(anneliği) inşallah:)

canım ya bugün çok işim vardı dükkanda arada baktım sayfaya ama kimse olmayınca bişey yapmadım sadece gezindim işte.sen neler yaptın canım nasılsına.s.

Dün 23 nisandı çok yoğundum okulda tören falan vardı.Benim bebişim yok ama 41 tane çocuğum var.Dün onları mutlu etmek için uğraştım ve çok yoruldum.Bugün tatiliz evde olmak güzel...

Selam kızlar.
Bende aranıza yeni katıldım.Uzun zamandır bu siteyi takip ediyordum,sonunda bende derdimi neşemi paylaşayım dedim.

Kızılcık canım hoşgeldin.Umarım bu ay hep beraber mutlu oluruzÇok iyi yapmışsın iyi ki geldin..Allah hepimizin gönlüne göre versin.Beklediğin adet tarihini yaz da canım tarih sırasına göre ekleyelim seni de.

gizemcim selam böyle bir günde çocuklarla olmak çok mutlu edici olmalı inşallah bir dahaki 23 nisanda ve anneler gününde sen de ben de bütün isteyenler de anne oluruz :)))

ay çok şekersin hakikaten shocksheker.. Canım inşallah HEPBİRLİKTE anne olup bebişlerimizi de birlikte paylaşımlarımızla büyütelim.Düşünsene şu listedekiler hepimiz tabi (bebiş rahat bırakırsa )bebeğimizin gelişimi,yemesi içmesi falan konularında konuşuyormuşuz:)

1.Oyek_________________1mayıs
2.DRAJEE______________2 mayıs
3.Sabırsız_______________6 Mayıs
4.Deniz 1634____________ 7 Mayıs
5.bidibidi_______________10 Mayıs
6.Lugesya_lin___________11 Mayıs
7.Shoksheke____________20 Mayıs
8.Tuğba_a______________20 mayıs
9.Gizemx_______________22 Mayıs
10.aysbar ______________23 mayıs
11.*sennur*______________25 Mayıs
12.Aşkitom______________
13.Balımnur_____________
14.NEŞELİ:))____________ben aşılama yapıldığı gün yazarım şuan belli değil tam olarak:))
15.Seka________________
16.BeReN35____________
17.Lugesya_lin __________
18.Angel...baby__________
19.Kızılcık_______________

oyek tarini yazdım canım,kızılcık seni ekledim ama tarihinide yazarsan sevinirim.

gizem ne mutlu sana öğretmensin,öğrencilerini bukadar çok seviyorsan sevilen bir öğretmenmişin allah hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin......AMİN....
:nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar::emir_bebek::nazar:

Teşekkürler Canim Hepinizi Seviyorum.
Hepimize Hayirli Haberler Inşallah

bişey değil canım inşallah hayırlısı olur hakkımızda.bizde seni seviyoruz canım benimmmmmmmmmm:)

kızlar benimde maalesef bugün nisan umudum sona erdi.artık mayısa inşaallah.benide yazın 24 mayıs

Selam kızlar.

kızılcık hoşgeldin hemşerim. a.s.

1.Oyek_________________1mayıs
2.DRAJEE______________2 mayıs
3.Sabırsız_______________6 Mayıs
4.Deniz 1634____________ 7 Mayıs
5.bidibidi_______________10 Mayıs
6.Lugesya_lin___________11 Mayıs
7.Shoksheke____________20 Mayıs
8.Tuğba_a______________20 mayıs
9.Gizemx_______________22 Mayıs
10.aysbar ______________23 mayıs
11.İsranur_______________24 mayıs
12.*sennur*______________25 Mayıs
13.Balımnur_____________
14.NEŞELİ:))____________ben aşılama yapıldığı gün yazarım şuan belli değil tam olarak:))
15.Seka________________
16.BeReN35____________
17.Lugesya_lin __________
18.Angel...baby__________
19.Kızılcık_______________
20.Aşkitom______________

isranurcum senide ekledim inşallah meleğin sana mayısta gelir..
ne kadarlık evlisin canım sen?

Allah tan umud kesilmes.bende mayıs ayına kalan arkadaşlarımdanım.nasip kısmet.rabbim hepmize hayırlılıranı nasip etsin.üzülmek yok.sadece dua.dua ve selam ile

X