Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Neşeli canım bugün çok çalışmışsın ne güzel olmuş listemiz.Ellerine sağlık canım.Sana yıldızlı beş verdim:)

allah herkeze bebislerini kucagina almayi nasip etsin dünyanin en güzel duygusu.benim bir tane kizim var allah herkeze bu duyguyu tatmayi nasip etsin.eger soru sormak isterseniniz tecrübelerimi seve seve paylasirim.allah dualarimizi kabul etsin

1.Gizemx :22 MAYIS
2.Aşkitom : 11 mayıs
3.Ahoksheker :
4.Angel...baby :
5.Tuğba_a :
6.Balımnur :
7.NEŞELİ:)) :
8.Seka :
9.BeReN35 :
10.Oyek :

1.Oyek_________________1mayıs
2.DRAJEE______________2 mayıs
3.Kayram ______________4 mayıs
4.Sabırsız_______________6 Mayıs
5.Deniz 1634____________ 7 Mayıs
6.bidibidi_______________10 Mayıs
7.Lugesya_lin___________11 Mayıs
8.Shoksheke____________20 Mayıs
9.Tuğba_a______________20 mayıs
10.Gizemx_______________22 Mayıs
11.Latifeelif______________22 Mayıs
12. aysbar ______________23 mayıs
13.İsranur_______________24 mayıs
14.*sennur*______________25 Mayıs
15.Balımnur_____________
16.NEŞELİ:))____________ben aşılama yapıldığı gün yazarım şuan belli değil tam olarak:))
17.Seka________________
18.BeReN35____________
19.Lugesya_lin __________
20.Angel...baby__________
21.Kızılcık_______________
22.Aşkitom______________

LİSTEMİZİN SON HALİ KIZLAR..ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH...

1.Oyek_________________1mayıs
2.DRAJEE______________2 mayıs
3.Kayram ______________4 mayıs
4.Sabırsız_______________6 Mayıs
5.Deniz 1634____________ 7 Mayıs
6.bidibidi_______________10 Mayıs
7Aştikom_______________11 Mayıs
8.Lugesya_lin___________11 Mayıs
9.Shoksheke____________20 Mayıs
10.Tuğba_a______________20 mayıs
11.Gizemx_______________22 Mayıs
12.Latifeelif______________22 Mayıs
13. aysbar ______________23 mayıs
14.İsranur_______________24 mayıs
15.*sennur*______________25 Mayıs
16.Balımnur_____________
17.NEŞELİ:))____________ben aşılama yapıldığı gün yazarım şuan belli değil tam olarak:))
18.Seka________________
19.BeReN35____________
20.Lugesya_lin __________
21.Angel...baby__________
22.Kızılcık_______________
23Kasem ______________

Pardon kızlar aştikomun tarihini yazmamışım.Kızlar adet tarihinizi yazın da tarihe göre beklemeye başlayalım müjdeli haberlerimizi...

Kızılcık canım hoşgeldin.Umarım bu ay hep beraber mutlu oluruzÇok iyi yapmışsın iyi ki geldin..Allah hepimizin gönlüne göre versin.Beklediğin adet tarihini yaz da canım tarih sırasına göre ekleyelim seni de.

Canım,adetim bu aralar çok düzensiz ne desem ki şimdi? kafamçokkarıştı
13 nisanda adet oldum ama.
15 mayıs dielim bari.

Bu arada hoş bulduk canlarım aranızda olmak çok güzel

Oyek_________________1mayıs
DRAJEE______________2 mayıs
Kayram ______________ 4 mayıs
Sabırsız_______________6 Mayıs
Deniz 1634____________ 7 Mayıs
Miral__________________8 mayıs
bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
aysbar ______________23 mayıs
İsranur_______________24 mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balımnur_____________
NEŞELİ:))____________ben aşılama yapıldığı gün yazarım şuan belli değil tam olarak:))
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
Kasem _____________

MAYISIN İLK HAFTASINDA MÜJDE BEKLEDİĞİMİZ ARKADAŞLAR NASIL GİDİYOR...MÜJDEMİZİ ALABİLECEK MİYİZ KIZLAR NE DERSİNİZ?BELİRTİ VERİYOR MU HİÇ BEBİŞLER??? YAZIN BAKALIM NE DURUMDASINIZ? VALLAHİ MAYIS YAKLAŞTIKÇA BEN HEYECANLANIYORUM ..İNŞALLAH ŞU LİSTEDE MAYIS AYINDA ADET OLAN KALMAZ DA HEPİMİZ HAMİŞ OLURUZ..AKLIMIZA GELDİKÇE DUA EDELİM BİRBİRİMİZE KIZLAR.

allah herkeze bebislerini kucagina almayi nasip etsin dünyanin en güzel duygusu.benim bir tane kizim var allah herkeze bu duyguyu tatmayi nasip etsin.eger soru sormak isterseniniz tecrübelerimi seve seve paylasirim.allah dualarimizi kabul etsin

AMİN CANIM AMİN!!!!!VALLA CANIM SEN BİZE ÖNCE NASIL HAMİLE KALMIŞTIN ONU BİR ANLAT...EN ZORU BU GİBİ GELİYOR BANA:bbo:

canim valla ben bir yilugrasmistim hamile kalim diye olmadi doktora gidiyodum sürekli olmicak heralde benim bebegim diye üzülüyodum.daha önce dogum kontrol hapi kullandigim icin doktor alti ayla bir yil arasi sürer dedi.dedigi gibide oldu tam ümidimi kesmisken kayram geldi.en son 18 subatta adet olmustum 18 martta gelmeyince test yaptim pozitif cikti.o yüzden cok fazla takmamak lazim kafaya onlar gelecegi günü biliyolar sekerim.allah insalla herkeze yasatir bu kutsal duyguyu.annelik bir insanin basina gelebilecek en güzel sey...

ya benim aşılama iptal oldu ben size inşallah mutlu haberi 16 mayısta verecem kızlar tabi allah nasip ederse:)

Oyek_________________1mayıs
DRAJEE______________2 mayıs
Kayram ______________ 4 mayıs
Sabırsız_______________6 Mayıs
Deniz 1634____________ 7 Mayıs
Miral__________________8 mayıs
bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
NEŞELİ:))_____________16 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
aysbar ______________23 mayıs
İsranur_______________24 mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Balımnur_____________
Kasem _____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________

hadi kızlar inşallah hepimiz hamileyiz diye burda çığlık atarız:)):emir_bebek::emir_bebek:

Neşeli Inşallah Canim Hepimiz çoiğlik Atariz.kayram Canim Rüyamda 2 Gündür Döllenme Görüyorum.önceki Gün Normal Bugün De Tüp Bebek Döllenmesi.takmayacaksin Diyorsun Canim Ama Baksana Rüyama Giriyor Artik...

insallah hicbir problem olmadan alirsin bebisini kucagina...allah bebegi olmayan herkeze nasip etsin
amin canım inşallah hepimiz o güzel haberi hayırlı bir şekilde alırız
Neşeli Inşallah Canim Hepimiz çoiğlik Atariz.kayram Canim Rüyamda 2 Gündür Döllenme Görüyorum.önceki Gün Normal Bugün De Tüp Bebek Döllenmesi.takmayacaksin Diyorsun Canim Ama Baksana Rüyama Giriyor Artik...

ay canım inşallah rüyan gerçek olur ve hamiş olursun,çoğunlukla kim rüyasında bebekle ilgili bişey gördüyse gerçekleşmiş bi benim gerçekleşmedi o ardı bir konuCADIARZU

inşallah canım ben atamasam bile o çığlığı sizin atmanızı çok istiyorumŞeniza.s

Ben yeniyim;hem bu sitede hemde mayıs sitesinde.Aslını isterseniz 4 kez aşılama yaptırdım ve yine olmadı.Belki bu ay olur.Umut dünyası işte..

canim bende ilk hamileligimde kendimi hamile görmüstüm sonra hamile oldugumu ögrendim.insallah sendede öyle olur kismet cnm hayirlisi olsun

slm kızlar beni de eklermisiniz mayıs listesine benim ilk denemem olacak çok merak ediyorummm
bu listenin adı çok hoşuma giittiiii:))

X