Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Selamlar hanımlar. Ben haziran ayına transfer oluyorum senağlama pazar günü adet oldum.Allah hayırlısını versin diyelim artık.Ne zaman hayırlısıysa o zaman verecek Rabbim
Ama hala sizden umudumu kesmedim hadi haberlerinizi bekliorummmmmm Şeniz

selam kızlar günaydın ben geldim...nasılsınız.hamiş varmııııı??adet olan arkadaşlara da haziran ayına inşallah canlarım.

kızlar bişi söylicem ama çook utanıyorum :KK43: ben hala sigarayı bırakamadım, bebişi bekliyorum, o güsel haberi alınca bırakacağımdan eminim,onun sağlığı için yapmayacağım şey yok, ama aylardır bırakamadım :KK43: sizlerden sigara kullanan var mı?

selam cnm kimse yok bugün bende yazılanları okudummm bende bırakamıyorum hep niyetleniyorumm ama bebiş olsun kesin bırakcam diyorum artık ne yapayımmmkafamçokkarıştı

karakızımm ya ben becemiyorum hevesle diyorum bırakcamm diye ama yok cnm kendimi kandırıyorum işte bebiş olsun bırakayım diyee

ah apexcim ah ben bu kocamı nedeyim bilmiyorum ya benim başıma bisürü borç açmışda benim haberim yokmuş maddi problem yani deli etti beni ya benden habersiz kredi çekmiş bi miktar sonra da borç batağı yani bizi yıkacak kadar değil ama yine de insanın canı sıkılıyo ne diym ben bilmiyorum ki felaket canım sıkkın kaç gündür ne yediğimi ne uyuduğumu biliyorum ya öyle kırgın ve kızgınım kii anlatamam ya aklı sıra krediyle düğün borçlarını kapatacakmış ben üzülmiyeyim diye ama işler planladığı gibi gitmemiş neyse ben buldum para kapatıcam borcu annem verdi ama yine de ben bu adamı nasıl affedeyim sırf benim için yaptığınıda biliyorum deli gibi seviyo çünkü beni hani rahatlarız biraz diye düşünmüş öderdik gerçi onu biz ama bana söylemediği için bide ev kredisi çektik biz ikisi bi araya sıkışınca böyle olmuş of offf ne ediym ben bu adamı bilmiyorum ki

canım ya geçmiş olsun sıkılma bu kadar üzülme herkesin başına gelebiliyor böyle şeylere bizim de başımıza geldi sonuçta her insan hata yapar yaptığı hatalardan tecrübe kazanır
ama üzülür hasta olursan işte o zaman kötü..Allah sağlık sıhhat versin borç her zaman olur ödenir biter.olan olmuş artık canım ne sen üzül ne de eşini üz..

ah apexcim ah ben bu kocamı nedeyim bilmiyorum ya benim başıma bisürü borç açmışda benim haberim yokmuş maddi problem yani deli etti beni ya benden habersiz kredi çekmiş bi miktar sonra da borç batağı yani bizi yıkacak kadar değil ama yine de insanın canı sıkılıyo ne diym ben bilmiyorum ki felaket canım sıkkın kaç gündür ne yediğimi ne uyuduğumu biliyorum ya öyle kırgın ve kızgınım kii anlatamam ya aklı sıra krediyle düğün borçlarını kapatacakmış ben üzülmiyeyim diye ama işler planladığı gibi gitmemiş neyse ben buldum para kapatıcam borcu annem verdi ama yine de ben bu adamı nasıl affedeyim sırf benim için yaptığınıda biliyorum deli gibi seviyo çünkü beni hani rahatlarız biraz diye düşünmüş öderdik gerçi onu biz ama bana söylemediği için bide ev kredisi çektik biz ikisi bi araya sıkışınca böyle olmuş of offf ne ediym ben bu adamı bilmiyorum ki

Canım ya kıyamam sana mutlakka senin için yapmıştır ama erkekler işte bazen bizim kadar düşünemiyorlar.Hatalar insanlar içindir eşinde bir hata yapmış şansınız varmış ki annen yardımına koşmuş.Her evlilikte böyle durumlar olabilir sen canını sıkma ve eşinide affet bak bebişiniz olacak uzatma bence:teselli:

naber gizemcim tek sen varsın galiba hehehe az kaldı senin adetine inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hamilesindir bir tanem

NABER NEŞELİM
ya benim göğüs üçlarımda beyaz beyaz lekeler oluşmaya başladı bu adet belirtilerinde olurmu ve uçların rengi koyulaştı.Ya ben adet olacağım zaman hiç böyle şeyler yaşamazdım ya

canımben çok iyiyim inşallah sende iyisindir
buarada seni fazlada ümitlendirmek istemiyorum aslında ümitlense farketmez çünkü sen hamişsin.
dediğin belirtide gebelik belirtisi canım:dance::sm_cool:

canımben çok iyiyim inşallah sende iyisindir
buarada seni fazlada ümitlendirmek istemiyorum aslında ümitlense farketmez çünkü sen hamişsin.
dediğin belirtide gebelik belirtisi canım:dance::sm_cool:

İnşallah dediğin gibidir.Ben hep kötüsünü düşünen biriyimdir ki iyi olduğu zaman mutlu olayım.Aslına bakarsan hiç ümitlenmiyor değilim ama eğer bebek yoksa başka bir rahatsızlığımın olmasından korkuyorum ve bu kadar erken belirti veri
r mi diye merak ediyorum

naber gizemcim tek sen varsın galiba hehehe az kaldı senin adetine inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hamilesindir bir tanem

neşelim evet adet günüm yaklaştı ama adet belirtilerim de geldi.galiba yakında benim adımı yazacaksın hazirana canım.

NABER NEŞELİM
ya benim göğüs üçlarımda beyaz beyaz lekeler oluşmaya başladı bu adet belirtilerinde olurmu ve uçların rengi koyulaştı.Ya ben adet olacağım zaman hiç böyle şeyler yaşamazdım ya

inşallah hamilesindir canım neşelim gibi bana da hamişsinmiş gibi geliyor ama inşallah öyledir.

neşelim evet adet günüm yaklaştı ama adet belirtilerim de geldi.galiba yakında benim adımı yazacaksın hazirana canım.

inşallah hamilesindir canım neşelim gibi bana da hamişsinmiş gibi geliyor ama inşallah öyledir.

umarım gizemcim gerçi
bugün ilk defa saçmasapan bişrşey için ağladım fisfisfis hani derler ya hamileyken insan hassaslaşıyormuş.Ya bu belirtiler normal mi dersin?yani çok erken değilmi?

kızlar bende iki üç gündür acayip sıcak basmaları var.ensemden bi sıcak basıyo bunalıyorum.acaba nedendir.hamilelik belirtilerinde oluyormu bana bi bilgi verin kızlar..

kızlar bende iki üç gündür acayip sıcak basmaları var.ensemden bi sıcak basıyo bunalıyorum.acaba nedendir.hamilelik belirtilerinde oluyormu bana bi bilgi verin kızlar..

hayatım benim ilk ve kaybettiğim bebeğimde öyle bir belirtim olmadı.ama biliyorsun kişiden kişiye değişiyopr belirtiler

X