Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya kesin konuşmaktan hiç hoşlanmıyorum ama dayanamıyorumki ya sen %99.9999999999999999999999999999999999999 hamilesin ya:))
ay hadi bizim yüzümüzüde güldür bekletme o kadar fazla ne olurr:)

ya aynanın karşısına geçip duruyorum ayıp olacak ama göğüslerime bakıyorum uçları nasıl biliyormusun kırmızı koyu mor rengine ve ateş gibi yanıyor

ha bu arada sizede müjde vereyim dün almanyadan yeğenimle konuştum 2. bebeğine hamişmiş deli kıza belirtilerini sordum aynı bendeki belirtiler bana teyze istermisin beraber aynı anda doğum yapalım dedi bende inşallah dedim:teytey::teytey::teytey:

karakız hoşgeldin canım nasılsın

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM SAOLASIN.İİYİM SEN NASILSIN NE VAR NE YOK.AY BENİMDE 10 GÜNÜM KALDI BENDE ÇOK ÜMİTLİYİM.TABİ TAKDİR ALLAHTAN CANIM.BİZİM GÖNLÜMÜZDE POZİTİF YATIYOR AMA DEDİĞİM GİBİ ALLAH BİLİYOR.DÜN GECE RÜYAMDA GELİNLİK GİYMİŞTİM.RÜYA YORUMLARINA BAKTIM KIZ EVLATA YORUMLANIYO.ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN DEDİM İNŞALLAH KIZ ERKEK FARKETMEZ BANA DA,İSTEYEN HERKESE VERİRSİN DİYE DUA ETTİM KIZLAR.:nazar:

TEŞEKKÜR EDERİM CANIM SAOLASIN.İİYİM SEN NASILSIN NE VAR NE YOK.AY BENİMDE 10 GÜNÜM KALDI BENDE ÇOK ÜMİTLİYİM.TABİ TAKDİR ALLAHTAN CANIM.BİZİM GÖNLÜMÜZDE POZİTİF YATIYOR AMA DEDİĞİM GİBİ ALLAH BİLİYOR.DÜN GECE RÜYAMDA GELİNLİK GİYMİŞTİM.RÜYA YORUMLARINA BAKTIM KIZ EVLATA YORUMLANIYO.ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN DEDİM İNŞALLAH KIZ ERKEK FARKETMEZ BANA DA,İSTEYEN HERKESE VERİRSİN DİYE DUA ETTİM KIZLAR.:nazar:

Allah inşallah seni duyar ve hepimize daha doğrusu isteyen herkese verir

selam kızlar nasılsınız...apex canım inşallah hamilesindir yaa...karakız ne güzel rabbim hayra çıkarsın rüyanı..bende yeşil kolye takmıştım oda çocukmuş ama değerli taşsa erkek,normalaşsa kızmış..tam hatırlamıyorum ama sanki normal taş gibiydi.GÜZEL ALLAHIMMMMMM...KİMSEYE ARATMA RABBİM..HEPİMİZE SAĞLIKLI HAYIRLI SALİH EVLATLAR VEEEEERRRR...HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜR LİSTEMİZİ BU AY PEMBELERLE DOLDURRRR

oh oh neler olmuş neler ben bakmayalı apexcim inşallah canım ya hamilesindir kızlar bu ara kafam epey bozuk ondan pek girmiyorum nete ara sıra böle bakıp çıkıyorum işte bu bebişden de vazgeçicem herşeyden vazgeçicem o hale geldim yani

selam kızlar nasılsınız...apex canım inşallah hamilesindir yaa...karakız ne güzel rabbim hayra çıkarsın rüyanı..bende yeşil kolye takmıştım oda çocukmuş ama değerli taşsa erkek,normalaşsa kızmış..tam hatırlamıyorum ama sanki normal taş gibiydi.GÜZEL ALLAHIMMMMMM...KİMSEYE ARATMA RABBİM..HEPİMİZE SAĞLIKLI HAYIRLI SALİH EVLATLAR VEEEEERRRR...HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜR LİSTEMİZİ BU AY PEMBELERLE DOLDURRRR

inşallah hayatım ya ama karar verdim 23ü bekleyeceğim

oh oh neler olmuş neler ben bakmayalı apexcim inşallah canım ya hamilesindir kızlar bu ara kafam epey bozuk ondan pek girmiyorum nete ara sıra böle bakıp çıkıyorum işte bu bebişden de vazgeçicem herşeyden vazgeçicem o hale geldim yani

SELAM KIZLAR
HAYATIM NEDEN BU KADAR KARAMSARLAŞTIN ANLATMAK İSTERSEN DİNLEMEYE HAZIRIM CANIM:1hug:

ah apexcim ah ben bu kocamı nedeyim bilmiyorum ya benim başıma bisürü borç açmışda benim haberim yokmuş maddi problem yani deli etti beni ya benden habersiz kredi çekmiş bi miktar sonra da borç batağı yani bizi yıkacak kadar değil ama yine de insanın canı sıkılıyo ne diym ben bilmiyorum ki felaket canım sıkkın kaç gündür ne yediğimi ne uyuduğumu biliyorum ya öyle kırgın ve kızgınım kii anlatamam ya aklı sıra krediyle düğün borçlarını kapatacakmış ben üzülmiyeyim diye ama işler planladığı gibi gitmemiş neyse ben buldum para kapatıcam borcu annem verdi ama yine de ben bu adamı nasıl affedeyim sırf benim için yaptığınıda biliyorum deli gibi seviyo çünkü beni hani rahatlarız biraz diye düşünmüş öderdik gerçi onu biz ama bana söylemediği için bide ev kredisi çektik biz ikisi bi araya sıkışınca böyle olmuş of offf ne ediym ben bu adamı bilmiyorum ki

ah apexcim ah ben bu kocamı nedeyim bilmiyorum ya benim başıma bisürü borç açmışda benim haberim yokmuş maddi problem yani deli etti beni ya benden habersiz kredi çekmiş bi miktar sonra da borç batağı yani bizi yıkacak kadar değil ama yine de insanın canı sıkılıyo ne diym ben bilmiyorum ki felaket canım sıkkın kaç gündür ne yediğimi ne uyuduğumu biliyorum ya öyle kırgın ve kızgınım kii anlatamam ya aklı sıra krediyle düğün borçlarını kapatacakmış ben üzülmiyeyim diye ama işler planladığı gibi gitmemiş neyse ben buldum para kapatıcam borcu annem verdi ama yine de ben bu adamı nasıl affedeyim sırf benim için yaptığınıda biliyorum deli gibi seviyo çünkü beni hani rahatlarız biraz diye düşünmüş öderdik gerçi onu biz ama bana söylemediği için bide ev kredisi çektik biz ikisi bi araya sıkışınca böyle olmuş of offf ne ediym ben bu adamı bilmiyorum ki

canım yaaa valla yaşamadan yazdıklarından bile canım sıkıldı yaa..napcaksın güzelim illa oluyor böyle şeyler..inşallah en az zararla en kısa zamanda atlatırsınız..benimkide düğünde harcanacak paralar için babasından para isteyememişmiş!!! bak hele sen..neyse çekmiş bütün maaşını önden,ne lazımsa harcamış..bi döndk balayından para yok...deliecektim yaa resmen sinir oldum..önden git önden git biz 3 ayda anca normal maaşı zamanında almaya başladık.valla öyle sinirlendimki bir daha öyle birşeye cüret bile edemez...çok korktu çünkü bnim tavrımdan..geçenlerde babasının kredi kartına 1500 borcu varmış...bide adamın biri bundan borç alcam diye başka kartından 6000lik kredi çekmiş.haliyle adam sıkışmış..buda demiş 1500 bi öderiz..ama bana nasıl sıkılarak söylüyor...işte şöylede böylede...taksitle öderizde olurmu canım cicim.olmaz dersen tamam ödemeyiz...gözü korkmuş:roflol: delimisin be dedim hemen ödeyelim ne taksiti..tabiki ödeyeceğiz.nasıl mutlu oldu nasıl.ama işte erkekler kadınlar gibi değil yaa.en süperi bile olsa bir yerden patlak veriyorlar..takma güzel kafanı...bebişlerini düşün..mutlu ol tatlım

rehavetcim canım çok teşekkür ederim ilgin için düzelecek geçecek bunlar biliyorum allahın izniyle hallettik borç işini de benim kırgınlığım nolacak affedemiyorum yaaaaa

kızlar bugece daha doğrusu sabah 5 sıralarında kasıklarımda inanılmaz bir ağrı vardı..öyle ağrıdıki dayanamıyordum....adett sancısı değil bu başka bir ağrıydı..ya kist varsa...resmen rahmimin ağrıdığını hissediyordum yaa off acaip moralim bozuk kızlar...

X