Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

apexnasip canım yakınında bir hastane falan varsa şimdide gitsen yaparlar ay ben heyecanlandım ya:dance::sm_cool:

kızlar bişi söylicem ama çook utanıyorum :KK43: ben hala sigarayı bırakamadım, bebişi bekliyorum, o güsel haberi alınca bırakacağımdan eminim,onun sağlığı için yapmayacağım şey yok, ama aylardır bırakamadım :KK43: sizlerden sigara kullanan var mı?

Ben kullanıyordum ama dünden beri içmiyorum.Ya varsa diye.
ama herşey kafada bitiyor

kızlar bişi söylicem ama çook utanıyorum :KK43: ben hala sigarayı bırakamadım, bebişi bekliyorum, o güsel haberi alınca bırakacağımdan eminim,onun sağlığı için yapmayacağım şey yok, ama aylardır bırakamadım :KK43: sizlerden sigara kullanan var mı?

Evet haklısın ama korkuyorum işte ya yoksa hayalkırıklığına uğramaktan ama 23ü geçer vee olmazsam o zaman zaten sevineceğim:eek:
tamam canım ozaman bekle zaten 6 gün kaldı bizde ozaman göbek atayruz

dıttttttttttttttttttttt sana sigaramı içiyorsun sen bakayım
canım keşke bırakabilsen ya ne güzel olurdu hem senin sağlığın içinde çok önemli buyerimseniben
ben sigara kullanmıyorum ama eşim kullanıyor yanında içmiş kadar oluyorum:kızgın:

melekte büyük bir ihtimalle hamiş dün daha olmadım demişti inşallah hamiştir ya:dance::dance:

dıttttttttttttttttttttt sana sigaramı içiyorsun sen bakayım
canım keşke bırakabilsen ya ne güzel olurdu hem senin sağlığın içinde çok önemli buyerimseniben
ben sigara kullanmıyorum ama eşim kullanıyor yanında içmiş kadar oluyorum:kızgın:[/QUOTE]

evet NEŞELİ maalesef bırakamadım :KK43: gebe kalmayı da çok etkiliyormuş ama bırakamadım işte,ama o güsel haberi alır almaz bırakcam sigarayı fisfisfis

Valla bizim gelin hamişken fosur fosur içti günde 2 paket bebekte allahtan birşey yok

inşallah canım hemen hamiş kalırsında sigarayı bırakırsın.
benim yengemde hamile kalınca sigarayı bıraktı ve neredeyse 8yıldır ağzına sürmüyor inşallah seninde öyle olyr bir tanem

Kızlar ii akşamlar.apex hadi ii haberlerini bekliorus.Pzt günü yazarım yine.Öptüm sizi.Bu arada ben de Yemen Tiryakisi gibi içerim sigara.Ama bebişim olursa bırakıcam Allahın izniyle

Valla bizim gelin hamişken fosur fosur içti günde 2 paket bebekte allahtan birşey yok

ablam tiryaki değildi ama ebe olması ragmen hamileyken içmeyi sürdürdü. ama ben kesin kararlıyım, ona zarar verecek hiç birşeyi yapmam yeterki gelsin artıık :KK43:

inşallah canım hemen hamiş kalırsında sigarayı bırakırsın.
benim yengemde hamile kalınca sigarayı bıraktı ve neredeyse 8yıldır ağzına sürmüyor inşallah seninde öyle olyr bir tanem

ay insallah kıss daha ne isterim ağzından bal damlıyor neşeli. destek olduğunuz için teşekkür ederim hepinize :)a.s.

ay insallah kıss daha ne isterim ağzından bal damlıyor neşeli. destek olduğunuz için teşekkür ederim hepinize :)a.s.

bişey değil canım bzi bizden başka kimse anlamaz:1hug:Şeniz
allah izin verir verirse ve vakti zamnı gelince hepimiz hamiş kalacaz :dance::sm_cool:

kızlar benim çıkmam gerekiyor, p.tesi insallah hepinizden hayırlı haberler alırım da göbek atarım, benim de moralim yerine gelir. aylinti ben de çok merak ediyorum insallah listemiz pesspembişş olur bi an önce. hepinize ii tatiller diliyorum vee çoook öpüyorum.

Valla birşey diyeyimmi buraya mübtela oldum ben biliyormusunuz kimsede yazmayınca sanki yapayalnızmışım gibi hissediyorum

kızlar benim çıkmam gerekiyor, p.tesi insallah hepinizden hayırlı haberler alırım da göbek atarım, benim de moralim yerine gelir. aylinti ben de çok merak ediyorum insallah listemiz pesspembişş olur bi an önce. hepinize ii tatiller diliyorum vee çoook öpüyorum.
tamam canım kendine çok iyi bak.
p.tesi apexnasipten müjdeyi alsak süper olacaktı ama neyse 23 ünü bekleyecez elimiz mahkum:tomato:
Valla birşey diyeyimmi buraya mübtela oldum ben biliyormusunuz kimsede yazmayınca sanki yapayalnızmışım gibi hissediyorum

gerçek canım öyle oluyor ben ilk üye olduğumda pek gelemiyordum ne bileyim konulara dalamıyordum çok utangaçtım:eek:
ama şimdi her yer benden sorulur dermişim ben bu siteyi ve sizi çok seviyorum inşallah hiç ayrılmayız:1hug:

X