Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

SELAMM KIZLARRR,,,,,,,,,,,,senağlama
JİMERE GİTTİM KAN TESTİ İÇİN.DOKTORUM YOK ŞU AN ŞEHİR DIŞINDA,,
HEMŞİRESİ ARADI SONUÇ İÇİN 0,100 ÇIKTI DEĞERİNİZ.DOKTORA SÖYLEYİN DEDİ.
BENDE ARADIM DOKTORUMU KONUŞTUK...
YOK GİBİ DEDİ EN AZ 0.300 VEYA 0.500 OLMASI GEREKİRMİŞ.AMA GEÇ DÖLLENME OLMUŞ OLABİLİR.1 HAFTA DAHA BEKLEYELİM ADET OLMAZSAN TEKRAR KAN TESTİ YAPARIZ.DEDİ.ONDA NEGATİF ÇIKARSA DA ADET SÖKTÜRÜCÜ VERİRİM FALAN DEDİ.
KIRGINIM ÇOK ÜMİTLENMİŞTİM ASLINDA AMA GEÇ DÖLLENMEDE OLMUŞ OLABİLİR.1 HAFTA DAHA BEKLİYECEĞİM.
HİÇ Bİ BELİRTİ DE YOK SADECE GÜĞÜSLERİM ÇOK HASSAS.senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım bencede hiç üzülme,bak bende çok hastaneye gidip negatifle döndüm hep,hiç umudumu kırmadım.sende aynı şekilde yap bidahaki ay inşallah de bence.senin sağlığın yerinde olduğu sürece mutlaka bebeğin olur.sıkma canını..sonuç negatif olsa bile sen pozitif ol.yerimsenibena.s.

teşekkür Ederim Arkadaşlarrr
çok Sağolunnn
üzülmemek Elde Değil Ama Ilk şoktan Sonra şimdi Daha Iyiyim

YOK GİBİ DEDİ EN AZ 0.300 VEYA 0.500 OLMASI GEREKİRMİŞ.AMA GEÇ DÖLLENME OLMUŞ OLABİLİR.1 HAFTA DAHA BEKLEYELİM ADET OLMAZSAN TEKRAR KAN TESTİ YAPARIZ.DEDİ.ONDA NEGATİF ÇIKARSA DA ADET SÖKTÜRÜCÜ VERİRİM FALAN DEDİ.
KIRGINIM ÇOK ÜMİTLENMİŞTİM ASLINDA AMA GEÇ DÖLLENMEDE OLMUŞ OLABİLİR.1 HAFTA DAHA BEKLİYECEĞİM.
HİÇ Bİ BELİRTİ DE YOK SADECE GÜĞÜSLERİM ÇOK HASSAS.senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

selam kızlar gevezeniz geldilülülülülülü
melek eğer 0.100 çıktıysa umut var demektir üzülme sakın negatif olan gebelikte o sonuç 0 olur bunu unutma sakın o yüzden 1 hafta daha bekle sanırım senin gecikmen daha 1 gün seni seviyoruz ve inanıyorum ki senim hamişsinnnnnnnnnnnn:1hug:

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz ve umarım bu ayınız umudlu olura.s.a.s.a.s.

anlaşıldı ben geldim diye kimse konuşmuyor çıkıyorum ben o zaman görüşürüz:a015::a015:

bomba gibiyim bu hızımla bütün evi temizledim ama canım çıktı

sen nasılsın?

gerçi tam yumurtlama dönemindeyim temizlik yapıpta yormak istemiyorum kendimi.ama artık yaz temziliğinin sırası geldi valla.

YYaaaaa iki gün geçtiiii inş.hamiş olurum yawwww. Kızlar nolur dualarınızı eksik etmeyinnn kavuşayım İkra'ma.... Dualarım sizinle hepinizi öpüyoruuuummmmmmmmmmmmm çoooookkkk.

YYaaaaa iki gün geçtiiii inş.hamiş olurum yawwww. Kızlar nolur dualarınızı eksik etmeyinnn kavuşayım İkra'ma.... Dualarım sizinle hepinizi öpüyoruuuummmmmmmmmmmmm çoooookkkk.

canım yaa inşallah hamişsindir.herşey gönlünce olsun.bizimde dualarımız seninle...a.s.

canım yeni gördüm, üzülme, inşallah hamişsindir..

X