Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar bende çıkayım yavaştan sofra hazırlayım görüşürüz

cnm benm iyi şeyler düşn hep öle olsun nezaman gitcen doktora

canım hala adet olmadım 7 gün geçti. hamile de değilmişim. adet düzensizliğim vardı eskiden şimdi hapı bırakınca da düzensizleşmiş, 10gün içinde adet olmazsan gel tedaviye başlayalım dedi. adet olursan da 3. günü gel hormon testi yapalım dedi. nasıl bi tedavi falan bilmiom kafam çok karışık yani

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN (sibel)
Sefamolsun_______________
deryaa1__________________ (derya)
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN (esma)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR
]:

Duygun.......................................3 Temmuz
birdilektut...................................4 Temmuz (dilek)
duygu2008.................................5 Temmuz (duygu)
Rahel........................................5 Temmuz. (emel).
benssenb.................................. 9 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
loveactually...............................13 Temmuz (şebnem)
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
Ameli........................................17 Temmuz (ayşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz sinem)
güzelkız MS..............................30 Temmuz
Melankolia.................................................. (pınar)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

Son düzenleme:
nasip ben hamile değilim bu gidişle de zor olcam listeden beni kaldırmayı unutma canım. tatil nasıl geçti?

taatilim düne kadar çok güzeldi dün ufak bir kaza geçirdim böcek soktu hemnde tam gözümün yanında davul gibi şişti hala şiş anlayacağınız oğlumun tabiriyle dişi hayko çepkin oldum:roflol:gözümde ağrı var pek çalışamadık çünkü, hiç yalnız kalamadık senağlamaallah büyük yani anlayacağınız benimde bu ay umudum yok gerçi yumurtlamam yarın ama bakalım artık

hayrola daha o sayfaya gelemedim ne oldu?:1shok:

canım kan testi negatif çıktı bugün dr a gittim. adet düzensizliğim vardı evlenmeden önce, d.kontrol hapıyla düzelmişti,doktor tekrar yumurtalarımın tembelleştiğini söyledi, çatlamayı bırak daha büyümemişler bile. 10güne kadar adet olursan 3.gün gel hormon testi yapalım, olmazsan 10gün sona gel tedaviye başlayalım dedi. aşılama düşünüyordum eylülde ama ona da eşim karşı çıkıyor. off off tailin iyi geçtiğine sevindim canım. sende var mı bişi bakalım? teyziş olcaz mııı??

anaam geçmiş olsun nasipcim, insallah bi an önce iner gözün :) kız iyi çalış bak yumurtlamaya başlicakmışsın madem. hade bakalım bu ay sen sevindir bizia.s.

geçmiş olsun hayatım bende o kadar inanmıştım ki hamişliğine bende bu ay birşey yok gülüm 1 kerecik kaçamak yapabşildik hiç yalnız kalamadık ki ufak bir kaza geçirdim o kadar son şansım bu gece yarın yumurtlama günüm bakalım artık ama kızlar bende kahverengi akıntı var sizce ne olabilir:1shok:

aşkım öyle deme,belki bu gece tutar:):) o yüzden üzülme. kahverengi mi? benim bildiğim kahverengi akıntı bebiş var demek ama bilmiyorum yani yumurtlama zamanım gelio diyosun o yüzden bebek olsa adetine yakın olur bu akıntı. insallah hayırlı bişeydir nasipcim

1 gün kalamı bakalım allah biilir artık bende senin dediğin gibi biliyorum ama yumurtlama yarın döngüm 28 gün son adetim adet denebilirse 20 hazirandı yani yumurtlama 3 ve 4ü olmuyor mu

1 gün kalamı bakalım allah biilir artık bende senin dediğin gibi biliyorum ama yumurtlama yarın döngüm 28 gün son adetim adet denebilirse 20 hazirandı yani yumurtlama 3 ve 4ü olmuyor mu

evet canım 3üne falan denk geliyor.e canım niye 2 gün kaldı diosun yumurtlama dönemin yeni başlıyor bu hafta bol bol kocana vakit ayır.insallah hamiş kalırsın canımcım..a.s.

evet canım 3üne falan denk geliyor.e canım niye 2 gün kaldı diosun yumurtlama dönemin yeni başlıyor bu hafta bol bol kocana vakit ayır.insallah hamiş kalırsın canımcım..a.s.

dur şimdi kafam karıştı bu yumurta 3ünde olmayacakmı nasıl 1 haftam kalıyor ve ne yazıkki kocam 4ünde işe gidecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…