Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

tatil dönüşü mutlu haberlerle karşılaşırız ve veririz inşallah şebnemcim....geldikten sonra sanırım adet tarihin senin.....bende önümüzdeki hafta çıkacağım tatile inşallah.....benimde geldikten 3 gün sonra regl tarihim......................umarım olmayız......:teytey:

kızlar ben acemiyim az önce test yaptım resmini buraya koyacağım tecrübeliler lütfen söyleyin ya hamilemiyim ben

insallah güzel haberlerinizi alırız biz de seviniriz, bizim de umudumuz artar kızlar. güsel haberlerle gelin inşallah.

kızlar sitede sorun var herhal sinir oldum neyse bakalım buda silinecek mi kimsede kalmadı ya kalan sağlar bizimdirrrrrrrr:dance::dance:
şebnemim gülşenim pınarım bana yeterrrrrrrr(en azından şimdilik)
eeeee ne var ne yok bakammmmmmmmmlülülülülülülülülülülülü

evet hamilesin canım

ben kısmetse 12 temmuz gibi gidip 20 temmuzda dönücem......bende senin gibi sevdalıyım biyere....avşaya gidicez bizde....adayaaaaaa

inanamıyorum yaaa geçen ay 9 gün gecikmişti değildim.bu ay daha 4 gün geçti

öylesine bakayım dedim bugün yarın gelir diyordum.hemen çıktı 2.side
acaip heyecanlıyım ben şuan kalbim atıyor

ne bereketli kadınım vesselam ben geldim hamiş geldiii:roflol::roflol::roflol:
rehavetim hamişim hoşgeldinnnnnnnnnnnnnna.s.

yeteriz kız tabe biz birbirimize :) canım ne olsun adet olmadım hala,doktor 10 gün içinde olmazsam ilaç verecekmiş,olursam 3. gün hormon testi yapılcak. doğum kontrol hapı kullanmadan önce benim adet bayagı düzensizdi,sanırım yine öyle oldu. bakalım işte ona göre tedaviye başlicaz. sen nasılsın aysem ne var ne yok?

hade görüşrüz canım yarın.

giden herkesi iyi akşamlaaaaaaaaaaaaaaar

hoşgelebildin ayşecim sende benim gibi kazazedesin anlaşılan gidenler gitti kalan sağlar bizimdir. ama bende yarım saate giderim haberiniz olsun kociş hadi dedimi kalkıyorum bilgisayarın başından
sorma dedim artık herhalde kociş pcye rüşvet verdi giremiyem diye heryer var site yok:roflol::roflol:neyse düzeldi galiba ama yani kociş gelsin bende kaçar mecburen

senin yumurtalarda benimki gibi inatçı çıktı desene neyse hayırlısı olsun canım yap şu testleride teyze olalım dimi amaaaaa:dance::dance:
ben pinekliyom evde napam gidecek bi deniz kenarım da yok takılıyoz işte:roflol::roflol:
haplar pazara bitiyo ama galiba kontrol doktorun tatiline denk geliyo yani bu ayda boşşşşşşşsenağlamasenağlama

canım sende de mi adet sorunu var. nasıl bi tedavi görüyosun çok merak ettim? olur insallah teyze yapcam sizi ama siz de beni teyze yapın yoksa olmaz amaa.s.

canım sende de mi adet sorunu var. nasıl bi tedavi görüyosun çok merak ettim? olur insallah teyze yapcam sizi ama siz de beni teyze yapın yoksa olmaz amaa.s.

yok kız biz bu ay dopig verdik ya yumurtalara sonracıma çatlatma iğnesi oldum ya doktora gittikte anaaaaaaa yumurtalar inat etmiş çatlamamış ya işte onu diyom ben
doğum kontrol hapı kullanıyom şimdi inatçı yumurtaların oluşturduğu kisti kışkışlamak içinnnn:roflol::roflol::roflol:

canımcım çok geçmiş olsun, insallah kistin de geçer.iğne olduğun halde çatlamamış mıı anaaa. canım hayırlısıyla insallah rahatsızlığında geçer bebeğini de alırsın kucağına inş. bakalım bana ne tedavi uygulancak off

ayseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kızz nere kayboldun yinee

kız arada mutfaga gidiyom yeni yemek de lazım değil mi:roflol::roflol::roflol:
neyse sen napan bakimmmmmmm:dance::dance:
yanlız kaldın dimi
yalnız kaldın bu alemde koca dünya dar geliyor:roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…