Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydın kızlar hayırlı kandiller olsunn dualarımızı allah kabul etsinn inş..
nasippp çok özlemişimmm seniii hoşgeldinnnn..........
emelcim valla bende çok severim temizliği ama kız bukadarda yapma yazık canına azcık otur

seninde kandilini mübarek olsun canım ama bendeki takıntı işte

emelcim bendede ona benzer bi bez var 25 ytl miydi annem almış deterjansız dediğn gibi bende meraklı oldugumdan annem almış:) yoksa aynaları gazete ile siliodum parlasın die

emelcim bendede ona benzer bi bez var 25 ytl miydi annem almış deterjansız dediğn gibi bende meraklı oldugumdan annem almış:) yoksa aynaları gazete ile siliodum parlasın die

evet canım ama benim bir arkadaşın eltisi satıyor ankarada geliş fiyatına veriyor 15 ytl mavi bir bez manyak güzel ama sen memnunmusun peki

günaydın herkese kızlar kandiliniz mübarek,dularınız,dualarımız kabul olsun.......
herkesin bebişi olsun...............

heh evet mavi renkte toz alırken hafif ıslatıyorum..benim evde ayna çok aynaları silerken kuru halde siliyorum hiç ıslatmadan süper memnunum :) kazıklandık demek desene eskiyince bidahaki siparişi sana versem olur mu?

günaydın gülşencimm aminnn dua edin bolca benide ekleyin hastayım edemem

heh evet mavi renkte toz alırken hafif ıslatıyorum..benim evde ayna çok aynaları silerken kuru halde siliyorum hiç ıslatmadan süper memnunum :) kazıklandık demek desene eskiyince bidahaki siparişi sana versem olur mu?

olur canım olur bana kadın otobüsle gönderecek bende birşekilde gönderirim sana olur mu içine pasta börekde koyarım :)

yok kız temizlik yapmayacam bu hafta çarşambaya temizlikçi kadın aldım hemide 3 tane halıları bugün kaldırdım yıkamaya verdim ama sol kasığımda bir ağrı var kaç gündür
sen harbiden delisin kız kim kirletti halıları daha 7 aylık evlisin allah akıl fikir versin sana
ben artık cam falan silmem ama benede duydum o beziiiiiii

merveciğim günaydın canımmmmmm

sen harbiden delisin kız kim kirletti halıları daha 7 aylık evlisin allah akıl fikir versin sana

ben artık cam falan silmem ama benede duydum o beziiiiiii

merveciğim günaydın canımmmmmm

canım sen hamilesin ben gelirim sana temizliğe bir alo de yeterrr

kızlar günaydın........Ne güzel bir gün..Yeni hamilemiz var..Nasip gelmiş..Bugün kandıl..Allah hepimizin dualarını kabul etsin..Nasipcim geçmiş olsun..Rahavet tebrik ederim..Emellll bende isterim o bezden...Esma, Ilgın, Rumeli, Ayşe, şebnem adını unuttuklarım hepinize günaydınnnnnnnnnnn

emelciğim gerçekden mi valla canın ne zaman isterse gel benim için fark etmez gel yeterki sennjeyyar

kız benim babam özkaymak da otobüs söförü ne olacak atlar atlar gelirim siz çağırın beni temizliğe sileriz söyle camları kapıları koltukları halıları havalandırırız balkonda banyoyu wc nin duvarlarını çamaşır suyuyla temizleriz mutfak dolaplarını yağ çözlerle sileriz ayy

rahelcim vallahi benim alacağım kadın ankarada oturuyor otobüsle gönderecek istersen adresini alırım ankarada buluşursunuz olmaz mı

günaydın esmacm rahelcim..
emel gülüm antalyaya giderken geçtik konya yakınlarından bileydim oralarda mola verirdik hamarat arkadaşım:)

günaydın esmacm rahelcim..
emel gülüm antalyaya giderken geçtik konya yakınlarından bileydim oralarda mola verirdik hamarat arkadaşım:)

bir daha bu tarafa yolunuz düşerse hepinizi beklerim kızlar en azından mola verirsiniz bir yemek çay ikram ederim sizlere ay ne süper birşey olurya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…