Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar ben geldm cnm sıkıldı azcık kocama dedimki bidahaki ay çalışırız dedim şimdi nası cvp vereyim araba kullanırken sana dioo.istemio mu ya bazende istio gibi. ben bidaha sesimi çıkartrsam ama demicem hiçbişi küstüm:KK43:

kızlar ben geldm cnm sıkıldı azcık kocama dedimki bidahaki ay çalışırız dedim şimdi nası cvp vereyim araba kullanırken sana dioo.istemio mu ya bazende istio gibi. ben bidaha sesimi çıkartrsam ama demicem hiçbişi küstüm:KK43:

canım ne var bunda anlamadım haklı adam şimdi araba kullanıyorsa nasıl sarılsın sana Allah Allah:eek:klava::eek:klava:öyle bir soru sormuşsun ki tabi öyle der adam direksiyonu bıraksında kaza mı yapsın:roflol::roflol:
canım hiç istemez olurlar mı ama bizim üzülmemizi de istemiyorlar onun için de belli etmemeye çalışıyorlar hislerini hepten üzülmeyelim diye o yüzden sakın küsme öyle şeyler de deme adama şimdi sen çalışmalara devam ey mevlam kerimdir ne zaman meyvesini toplatır size bilinmez siz işi sıkı tutun daa.s.

canım ne var bunda anlamadım haklı adam şimdi araba kullanıyorsa nasıl sarılsın sana Allah Allah:eek:klava::eek:klava:öyle bir soru sormuşsun ki tabi öyle der adam direksiyonu bıraksında kaza mı yapsın:roflol::roflol:
canım hiç istemez olurlar mı ama bizim üzülmemizi de istemiyorlar onun için de belli etmemeye çalışıyorlar hislerini hepten üzülmeyelim diye o yüzden sakın küsme öyle şeyler de deme adama şimdi sen çalışmalara devam ey mevlam kerimdir ne zaman meyvesini toplatır size bilinmez siz işi sıkı tutun daa.s.

yok gülüm ya ondan değil bizimki çocuk konusunda ne çok hevesli davranıyor nede olmasın diyor benimde kafam karışıyor anlamıyorum baba olmaya acaba hazır değil mi ben mi istiyorum diye.,ondn bişi demicem bakalım ne yapacak bidahaki ay?
amin inşallah toplayalım meyveleriisırnaşık şey
sende sopayı çıkarmasan şaşardım.:teytey:

benm doğum kontrol bitti bakalım oldum adet ama okadar azki gene umarım gidiyodur kistler böle az olunca hiç sevmiorum sanki içimde kalıo gibi gelio kistler. ilaçdan dolayı sanrm az geliyor aman yeterki kışkış olsunda az gelsin:)

bende geldim kızlar.....şükür evime gelebildim........ütü yapayım azıcık ama gözüm sizde......

hoşgeldn gülşencim bende geldm eve artık girebilcem evdende süper oldu kolay gelsn sana bu sıcakta zor oluo:KK43:

hoşgeldn gülşencim bende geldm eve artık girebilcem evdende süper oldu kolay gelsn sana bu sıcakta zor oluo:KK43:

çok iyi oldu mervecim artık akşamlarıda konuşabilicez......evet ütü yapmayı seviyorum ama sıcakta sıkıcı oluyor bü yüzdende biriktirmeden yapayım dedim....hazır kocişte mesaide bu akşam......a.s

bende çok severim ütüyü temizliği hele bayılırım benim kociş hep geç gelio 9 u buluo yazın işler çoğalıo bugün evişimde yok yemekte var oturayım dedim bende

benm doğum kontrol bitti bakalım oldum adet ama okadar azki gene umarım gidiyodur kistler böle az olunca hiç sevmiorum sanki içimde kalıo gibi gelio kistler. ilaçdan dolayı sanrm az geliyor aman yeterki kışkış olsunda az gelsin:)

canım haptan kaç gün sonra geldi gelmez olasıcalar acep:eek:
inşallah gider kistler gelir bebişlerrrrrrrrrr:dance::dance:
gülşenim hoş geldinnnn:1hug:
bizim şu ütüyede bi el atıversen bi zahmet malum ayşe ütüden nefret eder üstüne de sıcak eklenince dağ gibi oldular maşallahhhhhhhh:roflol::roflol:
emel gelecekti yardıma ama evi bulamamışşşş:roflol::roflol:
oda gözükmedi bugün ya neşelim yak aylinim yok sinemim yok hepisine bi güzel sıra dayağı geçecem yakındaaaaaaaaa:eek:klava::eek:klava:

bende çok severim ütüyü temizliği hele bayılırım benim kociş hep geç gelio 9 u buluo yazın işler çoğalıo bugün evişimde yok yemekte var oturayım dedim bende

benim kociş benden 30 dakika önce olur herzaman....6.15 te evde yani.....ama ayın son 3 günü raporlama için kalıyor.....hiç değişmez yani bizim mesai zamanları...bu akşamda son olduğu için bitiriyim ütüyü dedim....bende akşam yemeğimi yapmıştım...o olmayınca yemiyorum zaten meyve yiyorum yalnızca

ayşecim cmtsi son hapı içtim bugün sabah oldum zaten 4.günüde olmazsan hemen doktora gitmen gerek bende korktum ama allahtan bu sabah oldm

ya doktor bana dediki basit kistlerden geçen ay adetinle atamadığın yumurtalıklar dedi 3-4cm büyüklüğünde şimdi karıştırıodum pko değildir dimi

ayşecim cmtsi son hapı içtim bugün sabah oldum zaten 4.günüde olmazsan hemen doktora gitmen gerek bende korktum ama allahtan bu sabah oldm

bana doktorum bişey demedi niye ki gitmek gerek acepCADIARZU
neyse kociş geldi ben kaçar kızlar iyi akşamlarrrrrrrr:dance::dance:

tmm cnm görüşürz bebiş falan belki olabilir ama oda sakat ilaç içiosun ya ondan

X