Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

dur şimdi kafam karıştı bu yumurta 3ünde olmayacakmı nasıl 1 haftam kalıyor ve ne yazıkki kocam 4ünde işe gidecek

ya ben seni yanlış mı anladım yoksa. bak şimdi adet tarihin 20 haziransa, 20+13= ayın 2sinde yumurtlşamaya başlamışsın yani bugünden itibaren ilişkiye girmen gerekiyor aşkım, ayın 10una kadar hamile kalabilirsin.

tamam gülüm şimdi anladım bende 1 günlük iş diye üzülüp duruyordum

amma çeneniz düşmüş kızlar kaç saatir sitedeyim hala geçmişi bitiremedim klava:
ama artık yoruldum zaten gözümde ağrıyor yatacağım ama yarın hepinize tek tek hesap soracağım kız insan birkerecik nasip i özledim gelsin artık demez mi oysa ben hep sizin kulaklarınızı çınlattım neyse silerle yarın görüşeceğizKötü Kazen

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN (sibel)
Sefamolsun_______________
deryaa1__________________ (derya)
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN (esma)

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR]
:

Duygun.......................................3 Temmuz
birdilektut...................................4 Temmuz (dilek)
duygu2008.................................5 Temmuz (duygu)
Rahel........................................5 Temmuz. (emel).
benssenb.................................. 9 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
loveactually...............................13 Temmuz (şebnem)
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
Ameli........................................17 Temmuz (ayşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz sinem)
güzelkız MS..............................30 Temmuz
Melankolia........................................ .......... (pınar)

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

pınar iyi geceler hayatım görüşürüz

anaaaaa kim gelmişşşşşşşşş kız nasippppp varmı böyle geceden gelip ceeee yapmakklava:klava:yatmadan bi bakam demesem göremiyecem seniiiiilülülülülülü
hoşgeldin canımmmmmmmm:1hug:özledik kız seniiiiia.s.

nasipppppppp pınarrrrrrrrr oneline gözüküyonuz nerdesiniz huuuuuuuuu bak sonra eli sopalı oluyom haaa gel de olmaaaaaklava:klava:klava:

duygun hamiş kızlar haberiniz ola herkes yapışsın yakasına dua istesin:))))

canım ya bana da bilgi veririmisin.ben 17 haziranda oldum.1 temmuz yumrtlama günüm..1 temmuzdan sonra ilişki olsa da bebek olmaz diye biliyorum ben.yada yanlışmıyım.

canım hoş geldin ayrıca geçmiş olsun bize kızıyorsun beni özlememişler diye sen öylesan ayrıca tel. kapalıydı aradım teyze oluyorsun diye 4 kere
canım ya bana da bilgi veririmisin.ben 17 haziranda oldum.1 temmuz yumrtlama günüm..1 temmuzdan sonra ilişki olsa da bebek olmaz diye biliyorum ben.yada yanlışmıyım.

canım olurmu 1 hafta devam et çalışmalara 1 gün değil 10 gün boyunca yumurtlamanın ilk günüyle 10. gününleri arasını boş geçirmeeee

canım senin en son adet tarihin 17 haziran değilmi benim hesapladığıma göre hamile kalman için şanslı günlerin 26/06/2008-01/07/2008 arası tarihler canım

kız yine temizliğemi başladın sen sabah sabah bi selam verdin kaçtın

yok kız temizlik yapmayacam bu hafta çarşambaya temizlikçi kadın aldım hemide 3 tane halıları bugün kaldırdım yıkamaya verdim ama sol kasığımda bir ağrı var kaç gündür

kız yine temizliğemi başladın sen sabah sabah bi selam verdin kaçtın

bu arada yeni bir temizlik bezi keşfettim royal diye cam bezi ıslatıyorsun siliyorsun 2 dk bekle kuruması için pırıl pırıl inanmamıştım dün denedim ayyy dedim niye benim bu bezden haberim yok tavsiye ederim sizede bezin özelliği hiç deterjan değdirmemeniz gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…