Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

evet bak bakalım büyüğünden

esmacım ya seninle o kadar benzer yanlarımız çok varmış ya.ben de kızım olursa kesinlikle ecrin koyacam derdim hep.ben de hamile olabilme ihtimelini düşünmeden bi kaç gün önce saçımı boyattım.bu ay sende de bende de akıntı çok az ve bu ay sen hamilesin işallah ben de olurum..bu kadar benzerlik var belki bu da tutar :dance:

merhaba umarım hamilesindir.. bende yenilerden sayılırım. sityede genelde hamilelik konularına bakıyorum..sende ve herkesten iyi haberleri bekliyorum..

inşallah çağlacım hadi bakalım hepiniz hamiş olacaksınız yok beni yalnız bırakmak

pelosh öncelikle aramıza hoşgeldin..İyi dileklerin için teşekkür ederim canım..
ılgın cım bu son resim daha iyi..Yani daha net..

tmm cnm buda kıştan kalma ama:)) tatil resimlerimden yüklerim evdede artık bilgisayarım var akşamlarıda kavuşcam sizlere kocam fırsat verirse..

kızlar çıkmamlazım bahçe beni bekliyor dometesler salatalıklar marollar biberler maydonozlar reyhanlar çiçekler soğanlar aayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy öptüm hepinizi

kızlar bende kaçtım hepinize iyi akşamlar...inşallah yarın güzel haberler alırız...

slm kızlar. doktordan geldim. benim evlenmeden önce adet düzensizliğim vardı ama öyle böyle değildi yaklaşık 6 7 ay adet görmediğim olurdu ama sonra doğum kontrol hapı kullanarak düzene girmişti. doktor "ilacı bırakınca eski haline dönmüş olabilir yumurtaların hala çatlamamış, yumurtlama da yok dedi. 10gün içinde adet olursan adetinin 3. günü gel hormon testi yapcam eger 10güne kadar olmazsan bana gel tedaviye başlayalım" dedi. benim yumurtam bazen yumurtlayan bazen yumurtlamayan cinsteymiş o nasıl oluyorsa artık. bu ilaçla yumurta çatlatma işini bilen var mıtatlicadiarzukafamçokkarıştı?

anaaaam.iğne mi :S du bak şimdi doğru mu anlamışım aşkım = şimdi ben 10gün içinde adet olmazsam bana ilaç vercek, adet olcam sona adetin 3. günü hormon testi yapcak ve ona göre iğneye ilaca mı başlicak?kafamçokkarıştı

anladım canım :S peki kaç aydır iğne oluyosun yani hemen tutuyor mu?yani ilaçla yumurtlattıkları için yumurtalar çok mu gelişio? bi de ikiz ihtimali oluyo mu? öle duymuştumdu sankia.s. de?

off giremedim bir türlü siteye demek ki genel bir sorunmuş bu baksanıza.....bu arada maşallah yani oku oku bitmedi geçmişi....son yarımsaat geçmiş okuyorum......bu arada isim mevzuna takılmışsınız....hepinize nacizane tavsiyem TÜRK isimleri koyun........milleti var eden dilleridir ve bunu daima yaşatalım......

ay hadi hayırlısı canım. umarım allah hiçbirimizi çok fazla bekletmez. tsh testim zaten biraz düşüktü. bakalım. ay hala adet olmadım.off neyze hayırlısı olsun en azından çözümü var değil mi? sen ne kadardır iğne oluyorsun çok merak ettim aşkım?

anladım canım hade hayırlısı insallah tutar aşkım. allah herkese bebek nasip etsin sağlıklı sıhatli.gelişmeleri benimle paylaş olur mu? ayrıca bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim canım a.s.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…