Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

inşallah korkuların boşunadır yeni hamişimiz sen olursun :teytey:

inşallah canım...Sıra bizede gelir birgün umarım..Bu ay umutluydum ama bu lekelenmelerden sonra maalesef kalmadı..Neyse ben sıramı savsamda sizler varsınız..:içelim:

rahelcim hani bazı kişilerde hamişken adet dönemine yakın yerleşme lekelenmesi olabiliyormuş cnm benm inş. hamişsindir

hoşbuldumm esmoşşş kız karabatak gibi oldum işlere bi gömülüom bidaha çıkıyom

şebnem ayşede giremedi ama onun kocişi pc ye rüşvet vermiş ayşe basından kalkmıyo iş yapmıyo diyee :)))))))))))

ılgıncım keşke öyle olsa..Gerçekten çok isterim..Allahtan ümit kesilmez..2-3 güne kadar olmazsam ümitlerim artacak..Ama olursamda kısmet bu aya değilmiş artık ne yapalım..
Şebnem hoşgeldin..

emelcim tarih neydi senin ne zaman bekliyon kahrolası regl gününü

canım 4-5 temmuzda olmam gerek.. Tabi sen okuyamadın geçmişi ben 28-29 undan beri az miktarda lekelenme yaşadım. hiç bu kadar eken lekelenmem olmazdı..Bugün ise birşey yok. 2-3 daha olmazsam ümitleneceğim..:içelim:şimdi pek ümit mümit yok..:a015:

seviyorummm seniii kocacımmmmm diyim gerçi buraya üye olduğumu bile bilmio olsun genede duyar belki sesimiii

seviyorummm seniii kocacımmmmm diyim gerçi buraya üye olduğumu bile bilmio olsun genede duyar belki sesimiii

akşam söyle hayatım...Nerden duyacak böylesırnaşık şey ben hergün burada olanları gidip anlatıyorum..Normal yaşadığım birşeyi anlatırken bile kadınlar kulübündemi okudun diyor sırnaşık şey

bi bu evlilik resmimiz bide uludağda çektirdiğimiz var yakın resim var onuda ekleyebilirim ama ilk resmi bben çok seviodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…