Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

dün Adet Olmam Grekiyodu Hala Adet Olmadim.bu Gün Kan Testi Yaptirmayi Düşünüyorum Kizlar

kızlar galiba benim reglim başlıcak, ümidim iyice zayıfladı, o yönde belirtiler başlıyo gibi...:sm_confused:

kızlar galiba benim reglim başlıcak, ümidim iyice zayıfladı, o yönde belirtiler başlıyo gibi...:sm_confused:

Günaydın hayatım.
yok öyle ümidim zayıfladı demekçSen değilmisin bizlere umudunuzu yitirmek yok diyen kızarım bak haaaklava:klava:

Günaydın hayatım.
yok öyle ümidim zayıfladı demekçSen değilmisin bizlere umudunuzu yitirmek yok diyen kızarım bak haaaklava:klava:

e öyle amasenağlama
tabi hayırlısı, haziranı bekleyenler topiki de hazır nasılsayerimseniben

deli kızyerimseniben of şu göğüs ağrısı delirtecek beni şimdi uçlarıda başladı. sütyenden taşıyorlar benimki kızım senin göğüslerin bu kadar değildi silikon mu yaptırdın benden habersiz diyor:roflol:

:roflol: bedava silikon etkisiyerimseniben
sonin adet tarihin ne zamandı??

26 nisan ondan önceki 29 mart ve ondan ondan öncekide 29 şubat ama ben adet olacağım zaman hiç böyle ağrım olmazdı ya.Korkuyorum o kadar iş yapıyorum birde birşey varsa zarar vermekten.başka ne gibi belirtiler olur?Şimdi diyeceksin ki kızım bebeği olan sensin sen bileceksin diye ama inan beynim durdu:roflol::roflol:

valla ya maşallah kocaman oğlu var bana soruyoo:roflol::roflol:
kelin ilacı olsa başına sürermişş:1rolleyes:

inşallah adet olmazsında diğer tarafa kaymazsın bizle kalırsın inşalahhhhhhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…