Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kız nazmiye geçmişi biteremedinmi daha insan bir hoşbulduk yazar demilülülülülülülülülülülülülülülülülül

amaaaaaa kimse yokkk ya şebnem beni bırakıp nerelere gittin yalnız kaldımmmmmm

Ya Kusura Bakmayin Kizlar Lütfen Yazdigimi Bidaha Okuyun Orda Karamsarlik üzerine Bişey Yok Aksine Umut Edin Sabredin Diyorum Nasipcim Sende Bi Okusana Ben Anlamadim Nerde Karamsarlik Varki
evet bende okudum tekrar adlarımızı tek tek yazmışsın kendini es geçmişsin ya ondan öyle algılanmış sanırım
oh oh hadi hayırlısı
o zaman rest çekeceksin ama dikkatli ol ters tepki yapabilir
geliyor teyzesinin gülüüüüüüüüüü
herkese günaydın
nasılsınız bakem
bu arada eşine sordunmu demişin ya sordum tabi ne çocuğu yavvvvvvvvv diyor
zaten bence adam benide istemiyoki çocuk istesin
oluncada hayır demezler
bu nasıl uyku ayşe nasipp çalışan bayanlar ya size ne demeliii kendinize gelin hemen pc başınaaa
çalışmıyoruz ama benim koçiş evde kızım önemli faktör
kızlar esma kaçar görüşürüz
nereye ben geldim

kızlar bugün temizlik günü......onun üçün biraz zor oluyor pc başına gelmek...bir elde bez bir elde klavye ne hamarat hatunum beeee

neyse anlaşıldı kimsecikler yok bende gidiyorum
sizi 5 gün terk ediyorum
gidişim sessiz oldu ama dönüşüm muhteşem olacak:roflol:

günaydın kızlaaaaaaar.. hala adet olmadım huuu huuuuuu kimse yok muu?:içelim::sm_cool: nasılsınız bakalım bugün? hamiş haberi var mı?

kızım ben sana diyorum hamişsinnnnnnnnnn:sm_cool::sm_cool:
test yapmadın değil mi

insallah canım benim insallah hamişimdir ama yine de çok ümütlenmiyorm.ama mayısın 31 çektiğini göz önüne alırsak 3 gün geç kaldı benim regl. daha test yapmadım negatif çıkar diye. ama p.tesiye kadar olmazsam mutlaka kan testi yaptırcam a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…