Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ben yeni üye oldum benide aranıza alırmısınız yeniyim bebek istiyorum 3 aydır negetif morelim bozuk her aklıma geldiginde aglıyorum temmuzda ayına sakladım allahım isteyen herkese saglıklı bebekler nasip eyle

ben yeni üye oldum benide aranıza alırmısınız yeniyim bebek istiyorum 3 aydır negetif morelim bozuk her aklıma geldiginde aglıyorum temmuzda ayına sakladım allahım isteyen herkese saglıklı bebekler nasip eyle

aramıza hoşgeldin hayatım a.s.
neden almayalım tabiiki alırız aramıza:1hug:

kızlar ben çıkıyorum anca hazırlanırım öpüyorum sizi yarın görüşürüz:1hug:

kızlar ben çıkıom bişiler hazırlim kocişime öptüm sizi yarın görüşürzzzzzzzzz iyi haberlerinizi bekliyorum canlarım benim bysss

tabiki.. Ama Canım Ya Sen Neden Bu Kadar Karamsarsın,unutma Kötü Düşünürsen Kötüyü çekersin, şükredecek şey öyle çokki...

Ya Kusura Bakmayin Kizlar Lütfen Yazdigimi Bidaha Okuyun Orda Karamsarlik üzerine Bişey Yok Aksine Umut Edin Sabredin Diyorum Nasipcim Sende Bi Okusana Ben Anlamadim Nerde Karamsarlik Varki

CANIM İYSALLAHHHH VARDIR İYSALLLAH HAMİŞSİNDİR HOLEYYY:dance:

inşallah canım ya ben çıkmak zorundayım yemek yiyip hemen çıkacağız teyzem hastaneye yatmış

35 haftalık değil 3.5 aylık
yanlış yazdım 4 yıl bitti
yok güzelim zaten o istemiyordu çokta üzülmedi
açıkçası
güzel de konuştum çirkinde konuştum is-te-mi-yor
ya ben deli olacam bende anne olmak istiyorum benim suçum ne millet çocuk sahibi olmak için neler vermiyor bizimkide istemiyor

ben ne yaapayım şimdi hepinizi sıra dayağınamı çekeyiiiiimmmmlaelaelaelaelae
bende esma canımmm:çok üzgünüm:

bir insan neden bebek istemez bilemiyorum ama sordunmu eşine neden istemiyorsunnn diyeee

kızlar herkese günaydııııınnnnnnnnnŞeniz

günaydın kızlaaaaaar esma sen ve benden başka kimse gok galiba anlat kız havadisleri nası geçti düğün eğlendiniz mi çok?

çok güzeldide yorgunlukdan ölüyorum ben heryerim ağrıyo eve gidincede temizlik yapılacak yaaaaaa bu arada ben hala adet olmadım geçen hafta buğün test yaptırsım negatif çıkmıştıı ama hala kırmızı kart yok:1no2:

kalkın kızlaaaarrrr hadi bakalım üsküdarda sabah oldu bakın benim nasıl uykum var yorgunum ama 6dan beri ayakdayım hadi bakem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…