Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

en güzeli valla.akşam bize sonucu yine yaz olur mu?:içelim: ben de temizlik yapacağım birazdan,belki hareket artınca regl olcaksam gelir de boşuna umutlanmam daha fazla

kız delilik etme testte çıktısa sakın haaa bebişi düşürürsün adet oldum dersin sakın ağır bişe yapma klava:klava:klava:klava:

kız delilik etme testte çıktısa sakın haaa bebişi düşürürsün adet oldum dersin sakın ağır bişe yapma klava:klava:klava:klava:

yok birtanem ya henüz test yapmadım.normalde 27sinde regl olmam lazımdı henüz olmadım sancım falan da yok bir de mayısın 31 çektiğini düşünürsek 3 gün gecikti. ama test yapmadım henüz. negatif çıkar diye korkuyorum. p.tesiye kadar bekleyeyim yani

e nasibim erken yapıosunuz testleri bekleyin az bakem geçtimi kız senin adetin

ya ben 17sinde olmam gerekiyordu 20sinde yaptırdım negatifti ve regl oldum ama 1 gün sürdü bugünde kahverengi 2 3 damla akıntım olmuş bel ağrısı kasık ağrısı desen berbat durumdayım oturamıytorum bile

Oturma o zaman be git yat ayaklarını dik havaya hadi ben idare ederim buraları

canım reglin kısa sürdüyse üstüne görmüş olabilirsin. bence test yap bekleme derim ben canımcımmmm hamiş haberini bekliyoruz hade bakiim koş test al:teytey:

hımmm esma güsel o zaman belki küçükse fazla bi yan etki yapmıodur velet uyku var mı uyku

valla çoğalıyor hamişler bu ne demek bize dua edecek annelerde çoğaldı.....kızlar kendim hamile kalmış kadar sevindim herbirinize.......allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin......................

nasibim bi dene de hayırlısı neyse o olsun de ama Allah kimseyi evlatlarıyla sınamasın yani okumuşsundur mutlaka yolunda gitmeyen bazı gebelikler bünye tarfından otomatikman sonlandırılıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…