Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bugün bi hamiş haberi aldım sabah. yanımızda çalışan bi çocuk var karar vermişler pat ilk ayda eşi hamiş kalmış üç haftalık mış. allah kucaklarına almaya da nasip etsin inşallah. ya kızlar ya niye bazıları bu kadar kolay sonuca gidebiliyo da biz bunca zamandır uğraşıyoruz kafam bi bunu basmıyo. tamam zamanı var ama bizde o zamana kadar olayın farkında olmasak o zaman gelince çocuk sahibi olmayı istesek ve o zaman zaten geldiği içinde hemen hamiş kalsak olmazmı ? neden bu süreci sürekli isteyerek ve elde edememiş olarak yaşıyoruz.sakın beni yanlış anlamayın şikayet etmiyorum isyan da etmiyorum ama bunu düşünmeden de edemiyorum. amaaaan neyse kızlar ben kararımı verdim üç ay bu iğne olayını denicem oldu oldu olmadı tamamen kafamdan çıkartacağım. nasıl olacaksa ???

Allahın takdiri canım bize sabrı öğretiyooo sabredeceğizki bebişlerimizi kucağımıza alalım demi sen zaten bu ay iğnelerden sonra hamişssin korkma iyi çalışın:sm_cool:

esma gecikme kaç gün oldu peki tam söyle bakim yani geçen hafta testi yaptırdığında regl tarihinden öncemiydi sonramıydı?

önce yaptırdım saçımı boyatmak için geçen ayın 26. adet oldum adet düzenim bozuldu 28 değil 30 güne çıktı 26sında hasta olmam gerekiyodu bugünde olmadı çünkü ben sabah kalktığımda olmuşsam olmusumdur şaşmaz öğleye

mayıs 31 çekti ordan 26 sını birinci gün say 6 gün ordan, haziranın 28 i bugün yani sen şu an 34.gündesin hayatım. ve gecikme var. :teytey: hamişsin galiba kız. hele hele 28 gün olsaydı regl arası o zaman 6 gün gecikmiş olcaktı. iki gün daha bekle kan testi yaptır gülüm. sen erken testini kan testi yaptırmıştın dimi?

evet çıkmadı birşey 0,01 geçmi döllendi acaba benim sıpaaaaaaaaaaa:roflol::roflol:

herkese günaydın
nasılsınız bakem
bu arada eşine sordunmu demişin ya sordum tabi ne çocuğu yavvvvvvvvv diyor
zaten bence adam benide istemiyoki çocuk istesin

herkese günaydın
nasılsınız bakem
bu arada eşine sordunmu demişin ya sordum tabi ne çocuğu yavvvvvvvvv diyor
zaten bence adam benide istemiyoki çocuk istesin

istemese evlenirmi canımmm neden böyle oldu en baştadamı böyleydi

[/QUOTE=eköseoğlu;3175924]istemese evlenirmi canımmm neden böyle oldu en baştadamı böyleydi[/QUOTE]

en başta böyle değildi
bir iki sene sonra olur diyordu ama şimdi hiiiç yanaşmıyor mesela kürtajdan sonra doktorum gel tahlil felan yapalım dedi hiç umursamıyor ya belli benişde istemiyordaabenim gibi salak hala bekliyor baska bişey değil:çok üzgünüm:

[/QUOTE=eköseoğlu;3175924]istemese evlenirmi canımmm neden böyle oldu en baştadamı böyleydi

en başta böyle değildi
bir iki sene sonra olur diyordu ama şimdi hiiiç yanaşmıyor mesela kürtajdan sonra doktorum gel tahlil felan yapalım dedi hiç umursamıyor ya belli benişde istemiyordaabenim gibi salak hala bekliyor baska bişey değil:çok üzgünüm:[/QUOTE]
canıımmm bence önce ilişkini düzene sok ne durumdasın bilmiyorum tam olarak ama önce ilişki sonra bebek bence
esma gülüm ya bişi sorcam bu igneyi oldum ya ben dün. akşam ilişki sırasında yumurta olan yerde sol tarafımda ağrı oldu ilk defa iyimidir kötümüdür ya bide bugünde hem sağ hem sol hafif ağrıyo nedemek oluyo bu ki acaba ? çatlamamı oluyo acaba

yumurtalıklar çatlıyor canım sakın boş geçirme bugünleri akıntı ne durumda

en başta böyle değildi
bir iki sene sonra olur diyordu ama şimdi hiiiç yanaşmıyor mesela kürtajdan sonra doktorum gel tahlil felan yapalım dedi hiç umursamıyor ya belli benişde istemiyordaabenim gibi salak hala bekliyor baska bişey değil:çok üzgünüm:
canıımmm bence önce ilişkini düzene sok ne durumdasın bilmiyorum tam olarak ama önce ilişki sonra bebek bence

ya bir anı
bir anını tutmuyoki bazen bakıyosun çok iyi bazen bakıyosun hiç umursamıyor ya bende ne yapacağımı şaşırdım

ya bir anı
bir anını tutmuyoki bazen bakıyosun çok iyi bazen bakıyosun hiç umursamıyor ya bende ne yapacağımı şaşırdım
iyi anını yakala konuş canım bütün düşüncelerini onu kırmadan söyle belli etmiyorla ama erkekler bizden daha ince düşünüyorlar

bugün iğne olcam yine ama ilişki yok yarın iğne olcam ilişki var. calışcaz şekercim napalım.

oooooo hadi bakalım allah çalışmadan geri koymasınnjeyyarjeyyar

karnıma ince ince sancı giriyo ve benim akıntımmm varrrr kalkın kızlarrrr yaaaaaaaaaaaaaa şebnem nerdesin kız

burdayım gülüm kimse yok galiba bugün. herkes tatil yapıyo. bi müşteri geldi de onla ilgilendim. o ara kopmuşum. esma inşallah hamişsindir. yapcanmı idrar testi ??

yapacağım ya bakalım hayırlısı eve giderken alırımmm merak etmeye başladımmm

bu nasıl uyku ayşe nasipp çalışan bayanlar ya size ne demeliii kendinize gelin hemen pc başınaaa

kızlar neşeli aysonu kızları diye bir topikde bizi terk etmiş aslında yazacaktım son durumun ne diye ama parazit yapmak istemedimm zaten alışverişe gitmişler

X