Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

allah Hepimizin Gönlüne Göre Versin Canlarim Benim. En Kisa Zamanda Bebiş Haberlerimizi Aliriz Insallah

[/QUOTEhadı bakalım canım inş.hamişsindirr..test yapmayı dusunmuyomusun[/QUOTE

NAZERS bu ay o heyecanı böyle yaşamak istiyorum. her ay hiçbir belirti olmadığı halde test yaptım durmadan ve hep sonu hüsrandı.Ama bu ay yapmicam,bekleyeceğim.İnsallah hamişimdir.Allah hepimizin gönlüne göre versin :1hug:

kızlar yazılarınızı okuyamadım çünkü test yaptım ikinci çizgi silik çıktı inanamıyorum yaaaaaaa elim ayağım titriyooooo

kızlar yazılarınızı okuyamadım çünkü test yaptım ikinci çizgi silik çıktı inanamıyorum yaaaaaaa elim ayağım titriyooooo

süperrrr esma yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hamişsinn:dance::dance::dance:

ollleeeeeeeeeeey canım benim kutluyorum senii.. darısı bana insallahh... kaç gün gecikmişti canım?ben de mi yapsam test acaba ?:teytey::içelim:a.s.:sm_cool:

süperrrr esma yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hamişsinn:dance::dance::dance:

heycandan testi kaybettim kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ay inan en az senin kadar heyecanlandım.kutlarım seni canım benim. ben p.tesiye kadar beklicem, regl olmazsam o zmna kan testi yaptırcam.ama çok sevindim inankiiii :hooray::teytey::dance:a.s.

saooollll canım inş. sende hamişssindir ama test yalnış olmuş olabilirmi ya

sayfam şi
mdi açıldı esmaaa
hayatım çok sevindim oley be sonunda oh içim çok rahatladı seni çok kutluyorum hayatım:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
S.ozozel_________________16 HAZİRAN (sibel)
Sefamolsun_______________
deryaa1__________________ (derya)
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN (esma)

:

UMUDUNU HAZİRAN AYINDA BEKLEYENLER:

Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN
Gizemx __________________23 HAZİRAN (gizem)
Hilanur___________________24 HAZİRAN
Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN
Melankolia________________27 HAZİRAN
Buurciin__________________28 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN
güngüneş_________________30 HAZİRAN

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR:

Duygun.......................................3 Temmuz
birdilektut...................................4 Temmuz (dilek)
duygu2008.................................5 Temmuz (duygu)
Rahel........................................5 Temmuz. (emel).
benssenb.................................. 9 Temmuz
emelyucel..................................9 Temmuz (emel)
uğur ve eylül..............................11 Temmuz
Çingenem06..............................16 Temmuz (neslihan)
Ameli........................................17 Temmuz (ayşe)
apexnasip..................................17 Temmuz (nasip)
nazers.......................................17 Temmuz (nazmiye)
çağla27.....................................17 Temmuz
aylint.........................................22 Temmuz (aylin)
RUMELİLİ..................................24 Temmuz (gülşen)
umutyaren.................................25 Temmuz (derya)
zuzu79......................................27 Temmuz sinem)
güzelkız MS..............................30 Temmuz

.

BİZLERDE UMUDUMUZA BU AY KAVUŞMAK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPALIM GERİSİNİ ALLAHA BIRAKALIM

sayfam şi
mdi açıldı esmaaa
hayatım çok sevindim oley be sonunda oh içim çok rahatladı seni çok kutluyorum hayatım:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

saol canım darısı sizleri hadi beni yalnız bırakmak yok
gerçi daha kesin değil aama 2. çizgi var
:dance::dance:

saol canım darısı sizleri hadi beni yalnız bırakmak yok
gerçi daha kesin değil aama 2. çizgi var
:dance::dance:

azda olsa 2. çizgi varsa o var demektir bende hemen gidip bir test alıyorum seninde kan negatifti yüce allahım inş benimde belirir

esmacım gözün aydın çoookkk sevindim İnşallah kanda da çıkar sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın bebişini :asigim::dance::sm_cool::teytey::teytey:

azda olsa 2. çizgi varsa o var demektir bende hemen gidip bir test alıyorum seninde kan negatifti yüce allahım inş benimde belirir

inş canım sen de hamilesindir. senin kaç gün geikti canımcım? siz şimdi böle teste sarılınca ben de kendimi zor tutuyorum valla ama bekliceemmma.s.

nasip bu arada listeye maaşallaaaaaahhh diyorum kırkbin kere pembe olmuş kız yarısı ayy yerim ben o hamişleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…