Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ayyy canım ağzını yirimnaniknanik Allah mı söletti inşallah altız oluruz Allahın izniyleyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibena.s.

aminnnnnn:dance:
ben 79 aplacımmmmnaniknanikyerimseniben

bodrum da bozuluyo giderek ya:çok üzgünüm:

beklerim kesinlikle ikinizide kızlar.bebişlerle gelin lütfen yanlız gelmeyin.yerimseniben

slm kızlaar,bugün bayagı neşeli buralar :) hep böyle de kalır insallah.bu arada yumurtlama zamanıma girdim ba kaç gün önce, hade hayırlısıııı

slm kızlaar,bugün bayagı neşeli buralar :) hep böyle de kalır insallah.bu arada yumurtlama zamanıma girdim ba kaç gün önce, hade hayırlısıııı

saol canım gel beraber neşelenelim valla.başka türlü zaman geçmiyoki.hem güzel arkadaşlıklar ediniyoruz hemde ümitlerimizi yeşertiyoruz hepimiz..süprizzzzz:

evet, haklısın karakız. birbirimize destek olmamız gerekiyor.nasılsınız bakalım bugün? insallah gün içinde yeni hamiş haberleri alırız, ümidimiz artar bu şekilde :)

evet, haklısın karakız. birbirimize destek olmamız gerekiyor.nasılsınız bakalım bugün? insallah gün içinde yeni hamiş haberleri alırız, ümidimiz artar bu şekilde :)

bugun hamiş haberi gelmedi sanırım kaçırdım mı bilmiyorum ama gelmedi.inşallah ileleyen saatlerde günler alırız.süprizzzzz

:roflol::roflol::roflol: süpermiş.

loveactually;süpersin yaaa ,bugunde benim yumurtlama günüm ya bende aynısını yapiim napcek bakalım ne dicek.benimki güler kesin bana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…