Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

görüşürüz canım ben de kaçtım iyi akşamlar kızlarrr, hayırlı haberler bekliyorum hepinizden

kıssslar bende yeni başladım çalışmalara kürtaj oldum dün ilk günümdü ama hazır hissetmiyom daha korkuyorm yine ölürse diyee duaedin hamiş kalcakmıyım acaba

Çok geçmiş olsun ...ama bana sorarsan en az 6 ay bekle rahim kendini toparlasın

canım adet takvimi dediğin benimki mi?? yumurtlama gününü, siklusu ve gebelik tetsti yapabileceğin zamana ne kadar kaldını gösteriyo?? öyleyse son adet tarihini ve iki adetinin başlangıçları arası kaç gün sürüyo onu vermen gerekiyo..

bende isterimmmmmmmmmmmm o takvimden bakındım ama bulamadım

aylint
son adet tarihim 26 nisan bu ay 24ünde olacağım siklusum 28 sana zahmet olmazsa bende istiyorum şimdiden tşk ettim:1hug::1hug:

Kızlar umudumuz haziran diyenlerin sayfasını arıyorum bulamadım:KK43::çok üzgünüm:şakkıdı

GÜNAYDIN KIZLAR
BUGÜN ADET GÜNÜM,,OLMAK İSTEMİYORUM AMA SANKİ OLACAK GİBİYİM.
GÖĞÜSLERİMDE İĞNELENME VE HASSASİYET VAR.
KARNIMDA DA İNCE Bİ SIZI

Şükür geldiniz sıkıntıdan çatladım.
beyazmelek inşallah olmazsın ya da bir yeğen haberi daha alırız:)yasakkelime

Kızlar
Eğerki bu ay hamile kalırsam doğum tarihi doğum günümde olacak ne kadar güzel değilmi?:sm_cool::sm_cool:

:eek::uhm:aylint ben varya ben eşşek kafalıyım sana dün yanlış söyledim son adet tarihimi 24 nisan demişim yolda giderken aklıma geldi aslında 21 nisan dı yaaa sana zahmet olmazsa 21 nisana göre bana yine o takvimin linkini atabilir misin?

canım dur parçalama kendini, zor bişe diil, işte adres:
http://www.etickr.com/ticker.php?img=6,117,138,0,CD,1,13989,28,134
sarı ok bugünü, yumurta yumurtlama gününü gösteriyo malumun üzreyerimseniben

ya kızlar belki ben müjde veremem bu ay:çok üzgünüm: o çif çizgiyi görene kadar umutlanmamak lazım ya! hayırlısı ama adet olabilirim bu ay da:1no2:

günaydın kızlaaar
anca gelebildim bugun aranızaaa yaa.nasılız canlarım..aylint bende dün takvim den kopyaladım ama olmuşmu tam anlayamadım.

X